Mama

mama
28.01.2021 23:41 Dowiedziała się, że mama nie żyje. Niesamowite, co zobaczyła tuż przed kremacją

Pewna kobieta w ostatniej sekundzie zapobiegła tragedii. Tuż przed kremacją ciała rodzicielki zobaczyła, że jej 89-letnia mama żyje. Staruszka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Kobieta dowiedziała się, że jej mama nie żyje. To był dla niej z pewnością wielki cios, ale musiała się z nim pogodzić i przygotować ostatnią ceremonię. Przed samą kremacją wydarzyło się coś niesamowitego.

Mama
26.01.2021 21:00 Kupiła tort urodzinowy dla córeczki. Znalazła w środku list, który doprowadził ją do łez

Mama zapragnęła urządzić przyjęcie urodzinowe dla swojej 8-letniej córeczki. W związku z tym, że nie jest miłośniczką pieczenia, zdecydowała, że tort urodzinowy zamówi w pobliskiej cukierni. Kiedy odebrała słodką niespodziankę, doznała prawdziwego szoku. W środku znalazła list, który doprowadził ją do łez. Kobieta szokującą historią, której doświadczyła w ostatnim czasie, podzieliła się w sieci. Odkrycie, którego dokonała w trakcie odbioru tortu urodzinowego dla swojej pociechy. Wywołało poruszenie wśród Internautów. Nie ma w tym nic dziwnego, takie sytuacje nie dzieją się przecież codziennie. Wpis, który opublikowała, jest jednoznacznym dowodem na to, że na świecie istnieją jeszcze dobrzy ludzie.

witaminy
20.01.2021 08:50 Kobieta urodziła bliźnięta. Kiedy poszła je zobaczyć, jej serce rozpadło się na milion kawałków

Mama powitała na świecie wyczekane bliźniaki. Kiedy poszła je zobaczyć, jej serce rozpadło się na milion kawałków. Takiego widoku nie chciałaby zobaczyć żadna rodzicielka. Do jej oczu w mgnieniu oka napłynęły łzy, których nie potrafiła zahamować. Zastanawiacie się, czy można odmienić bieg wydarzeń? Ta historia jest najlepszą odpowiedzią. Ciąża jest jednym z najpiękniejszych etapów życiu każdej kobiety. Malutka istota, która wkrótce pojawi się na świecie, w jednej chwili przewróci jej życie do góry nogami. Od teraz wszystkie plany i decyzje życiowe, które zmuszona będzie podjąć, dostosowane będą właśnie do niej. Kobieta, której historia szturmem obiegła sieć, miała mieć podwójne szczęście. Pod sercem nosiła bowiem bliźniaki. Niespodziewanie wydarzyło się coś, czego nie powinno się życzyć nawet najgorszemu wrogowi.

dziecko
16.01.2021 20:29 Publikujemy cześć zeznań Mamy Kacpra S.

Od momentu śmierci 13-letniej Patrycji z Piekar Śląskich minęły już 3 dni, jednak w dalszym ciągu nie milkną echa tej ogromnej tragedii. Mama 15-letniego Kacpra zdradziła, co powiedział jej syn chwilę po dokonanej zbrodni. To naprawdę straszne. Rodzice Kacpra są w ogromnym szoku. Nie mogą uwierzyć, że ich syn dopuścił się tak niewyobrażalnej zbrodni. Niedługo po wykonaniu wyroku na 13-latce, wrócił do rodziny i powiedział, co zaszło. Jego mama wszystko zdradziła.

mama
11.01.2021 20:56 Uznali ją za najpiękniejszą mamę na świecie. Wygląd kobiety hipnotyzuje, nie można oderwać od niej wzroku

Uznano ją za najpiękniejszą mamę na świecie. Kobieta zachwyca swoją smukłą sylwetką, którą udało jej się utrzymać pomimo tego, że czterokrotnie była w ciąży! W dodatku 32-latka ma cudowne włosy i czarujący uśmiech. Podoba wam się? Janene Crossley ze Stanów Zjednoczonych jest szczęśliwą mamą aż czwórki maluchów. Kilka lat temu założyła profil na Instagramie, który dzisiaj cieszy się sporą popularnością. Kobieta zebrała tam prawie 650 tys. obserwujących. Większość jest zgodna co do tego, że Janene to najpiękniejsza mama świata.

Robert Lewandowski
09.01.2021 21:38 Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Teraz do sieci trafiło jej zdjęcie, na widok pani Iwony szczęka opada

Robert Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Jednak niedawno do sieci trafiło jej zdjęcie, na którym pozuje razem z gimnastyczką Mariolą Bojarską-Ferenc. Okazuje się, że pani Iwona kibicowała swojemu synowi, a na oglądanie meczu wybrała się w zniewalającej kreacji. Od razu widać, że to rodzicielka sportowca, wygląda obłędnie. W piątek na boisku Robert Lewandowski mierzył się z Borussią Moenchengladbach. Z pewnością nie wiedział, że w Warszawie ma dwie wierne kibicki. Mama piłkarza i jej dobra znajoma Mariola Bojarska-Ferenc postanowiły uwiecznić moment swojego spotkania. Wcześniej piłkarz pokazał siostrę, ale o jego mamie niewiele wiadomo.

Andrzej Piaseczny
06.01.2021 17:43 Andrzej Piaseczny w szpitalu z najbliższą jego sercu osobą. „Bardzo prosimy o dobre myśli”

Andrzej Piaseczny opublikował zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą w szpitalu. Okazuje się, że muzyk odwiedził swoją rodzicielkę nie bez powodu. Oboje obchodzą w podobnym czasie urodziny, zatem postanowił, że będą świętować te wyjątkowe daty jednego dnia, wspólnie. Do opublikowanego zdjęcia dołączył gorącą prośbę. „[…] bardzo prosimy o dobre myśli” – napisał pod zdjęciem muzyk. Andrzej Piaseczny obchodzi dziś swoje 50. urodziny. Piosenkarz ujawnił, że ten wyjątkowy dzień w roku świętuje z najbliższą swemu sercu osobą – z mamą. Jednak tym razem okoliczności są nieco inne, ponieważ mama Piaska obecnie przebywa w szpitalu.

Michał Szpak
27.12.2020 15:09 Michał Szpak pokazał zdjęcie mamy. Pani Grażyna nie żyje, artysta pożegnał ją 5 lat temu

Michał Szpak pokazał swoje zdjęcie z mamą, która zmarła w 2015 roku. Jak wiadomo święta to czas spędzany z rodziną, jednak często wspominamy również tych, których już z nami nie ma przy świątecznym stole. Fotografia rozczuliła fanów artysty. Widać, że muzyk był bardzo związany ze swoją rodzicielką. Michał Szpak ma bardzo dobry kontakt ze swoją rodziną. Kiedy tylko napięty grafik mu na to pozwala, wokalista odwiedza rodzinne Jasło (woj. podkarpackie).

Matka
24.12.2020 17:18 Prawdziwy cud w Wigilię. Serce matki i dziecka przestało bić, nagle stała się niewiarygodna rzecz

Matka podczas porodu swojego syna przestała dawać oznaki życia. Przez cały czas towarzyszył jej mąż. Mężczyzna mógł przyglądać się tylko się jak z kobiety oraz z jeszcze nienarodzonego synka imieniem Cotlyn uchodzi życie. Kiedy chłopiec przyszedł na świat, krążenie jego mamy Tracy ustało, a dziecko przestało oddychać. Po chwili lekarze dali ojcu potrzymać synka na rękach i w tym momencie wydarzył się cud. Cała sytuacja zdarzyła się w wigilię. Bardzo ciężko wytłumaczyć tego typu historie, jednak jest to idealny dowód na to, że cuda istnieją. Matka z synkiem tuż po porodzie przestali dawać oznaki życia, a kiedy ojciec wziął dziecko na ręce, oboje dosłownie zmartwychwstali. Ta sytuacja wydarzyła się 24 grudnia 2009 roku i nazywana jest istnym cudem w wigilię.

małgorzata ohme
23.12.2020 15:42 Małgorzata Ohme w żałobie. Chwile przed śmiercią bliskiej osoby zapamięta na zawsze, niesamowite, co zobaczyła

Małgorzata Ohme przeżyła jeszcze nie tak dawno śmierć swojej mamy. Ukochana rodzicielka odeszła spokojnie w otoczeniu najbliższych. Gwiazda nie bała się opisać, w jaki sposób pożegnała się z mamą. Przed jej śmiercią Małgorzata zobaczyła łzę na policzku ukochanej mamy. Gwiazda 4 grudnia 2020 napisała na swoim profilu na Instagramie, że jej mama zmarła. Małgorzata Ohme opisała, że mama odeszła w piękny sposób, pełen czułości i miłości.

kara
12.12.2020 10:07 7-latka na przystanku w samej bluzce. Stała przez godzinę płacząc, ukarała ją mama

Dziewczynka z pewnością nigdy nie zapomni tego, co zrobiła jej mama. Kara była skandaliczna, niestety kobieta nie zdawała sobie sprawy z krzywdy, jaką wyrządziła własnemu dziecku. 7-latka została sama na przystanku, przez godzinę płakała ze strachu. Ola nie mogła uwierzyć własnym oczom. Na przystanku zobaczyła samotną, przerażoną dziewczynkę. Po chwili wyszło na jaw, że to matka zostawiła własne dziecko. Kobieta uznała, że będzie to odpowiednia kara.

justyna steczkowska
17.11.2020 18:43 Wielka tragedia w rodzinie Justyny Steczkowskiej. Jej siostra przekazała najsmutniejszą wiadomość

Justyna Steczkowska przeżywa prawdziwą tragedię. Dzisiaj rano jej siostra Magda Steczkowska za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie przekazała bardzo smutną wiadomość. Nie żyje ich mama Danuta Steczkowska. Od kilku lat bardzo poważnie chorowała. Rodzina Steczkowskich przechodzi bardzo trudne chwile. Nie żyje ich najukochańsza mama, Danuta Steczkowska, która wiele lat temu przeszła ciężki wylew. Od tego czasu nie mogła mówić, poruszała się o wózku, a pod koniec życia w ogóle nie wstawała. Ostatnie lata spędziła w domu Justyny Steczkowskiej.

syn
12.11.2020 15:10 Bożena: ”Mój syn chce się bawić lalkami, samochody go nie interesują. Czy powinnam mu pozwolić?”

Syn jednej z naszych czytelniczek od dłuższego czasu pragnie bawić się tylko lalkami. Kobieta zwróciła się do nas, z prośbą o pomoc. Mój syn chce się bawić lalkami, samochody go nie interesują. Czy powinnam mu pozwolić? – napisała zmartwiona mama Bożena.Syn, który bawi się lalkami, nie jest odosobnionym przypadkiem. Bożena, czytelniczka lelum.pl, zauważyła, że jej syn, Arek zabiera swojej siostrze lalki, które magazynuje w swoim pokoju. Samochody i klocki, którymi bawił się dotychczas, kurzą się na półce…

niemowlak
17.10.2020 22:23 Maja ujawniła, co usłyszała od pielęgniarki tuż po porodzie. Nigdy nie przeżyła podobnego upokorzenia, aż chce się płakać

Poród w trakcie pandemii koronawirusa w Polsce okazał się dla Mai i jej męża doświadczeniem, które z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci. Kiedy kobieta została skierowana na salę porodową, była w 34. tygodniu ciąży, jednak dopiero to, co wydarzyło się kiedy jej dziecko przyszło na świat, okazało się prawdziwą gehenną.Poród to jedno z najważniejszych i największych przeżyć w życiu kobiety, jednak niekiedy to, co dzieje się w jego trakcie lub tuż po nim, potrafi wywołać w nas traumę. Niestety, z przykrym doświadczeniem spotkała się Maja, a słowa, które usłyszała od pielęgniarki, sprawiły, że nigdy nie poczuła się tak upokorzona. Swoją historią, świeżo upieczona mama, postanowiła podzielić się na łamach portalu Parenting.pl. Łzy same napływają do oczu.

mama
17.10.2020 14:40 Mama zobaczyła notatki syna ze szkoły. Wszelkie granice zostały przekroczone, kobieta wybuchła

Mama na widok notatki w zeszycie syna aż zamarła. Kobieta, nie była w stanie uwierzyć własnym oczom, a kiedy postanowiła podzielić się swoim znaleziskiem w mediach społecznościowych, pozostali rodzice natychmiast zabrali głos w sprawie. Oburzeniom nie było końca. Przekroczone zostały wszelkie granice.Uwagi nauczycieli, notatki przekreślone lub zakreślone czerwonym długopisem czy oceny. Rodzice, przeglądając zeszyty swoich pociech, które uczęszczają do szkoły, nie raz musieli zmagać się z takim widokiem, jednak to, co zobaczyła mama jednego z uczniów, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Maciej Kossowski
26.09.2020 13:17 Osierociła 13-cioro dzieci, ujawniono porażające fakty. Gwiazda popularnego show popełniła samobójstwo

Odeszła gwiazda popularnego reality show. Mandy Gardner, którą dzięki programowi TLC Nietypowe ciąże, poznały miliony widzów na całym świecie, popełniła samobójstwo. Wyszły nowe fakty w sprawie.Samobójstwo gwiazdy popularnego show było szokiem dla milionów widzów na całym świecie. Nikt nie spodziewał się, że historia tej, tak pełnej miłości i szczęścia rodziny, będzie miała tragiczny finał. Niestety, ujawniono porażające fakty w sprawie znanej kobiety, która osierociła 13-dzieci.

Dagmara Kaźmierska
15.09.2020 12:09 Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Co za podobieństwo, przecieramy oczy ze zdumienia

Dagmara Kaźmierska w końcu się na to odważyła i pokazała swoją mamę. Córka jest do niej łudząco podobna, internauci aż nie mogą uwierzyć, że to możliwe. Gwiazda Królowych życia ma niezwykle piękną rodzicielkę. Czy wystąpi ona w nowym sezonie programu TTV?Dagmara Kaźmierska dodała zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą i synem. Jej fani po raz pierwszy mogli zobaczyć kobietę, która ją wychowała. Nie mogą powstrzymać się od zachwytów, córka jest niezwykle podobna do swojej rodzicielki.

gienek loska
15.09.2020 00:33 Miejsce śmierci Gienka Loski doprowadza do łez. Spędził ostatnie chwile w otoczeniu, które ściska gardło

Gienek Loska dwa lata temu doznał poważnego udaru. Pomoc medyczną otrzymał zbyt późno, przez długi czas fani martwili się o jego zdrowie. Zapadł w śpiączkę, z której długo nie mógł się wybudzić. Gdy do mediów trafiła informacja, że artysta nie żyje, zasmuceni byli wszyscy. Media podały, gdzie artysta spędził ostatnie chwile.Gienek Loska zmarł 9 września. Ta informacja wstrząsnęła fanami i całą branżą muzyczną, która na zawsze straciła wyjątkowego artystę. Do mediów trafiła informacja, gdzie muzyk spędził swoje ostatnie chwile w otoczeniu najbliższych mu ludzi. Łzy same cisną się do oczu.

mama
10.09.2020 01:13 Mama była oburzona, gdy zobaczyła, co nauczycielka napisała w zeszycie córki. Pokazała zdjęcie

Wysyłając nasze pociechy do szkoły, jesteśmy pewne, że trafiają one w najlepsze ręce, a nauczyciele dbają o to, by jak najlepiej przekazać dzieciom ogólną wiedzę. Mama dziewczynki uczęszczającej do podstawówki odkryła, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Mama nie kryła oburzenia, kiedy zobaczyła komentarz nauczycielki w zeszycie córki. Czy tak powinien zachowywać się pedagog? Kobieta postanowiła upublicznić jej wpis i pokazała zdjęcie kartki. Nigdy nie widziała czegoś takiego.

karmienie piersią
08.09.2020 01:09 Karmienie w miejscach publicznych. Jesteś za czy przeciw?

Karmienie piersią w miejscach publicznych to dla wielu mam duży kłopot. Okazuje się bowiem, że nie wszyscy czują się komfortowo w obecności mamy karmiącej naturalnie swojego malucha. Tymczasem świeżo upieczone mamy chcą po prostu wychodzić z malcem na spotkanie z przyjaciółmi, na długi spacer czy kino plenerowe. Mają sobie tego odmawiać tylko dlatego, że około co 30 minut ich maluch chciałby zostać nakarmiony?Dla wielu osób widok karmiącej matki jest uważany za bezwstydny i mało estetyczny. Wiele osób czuje się tak niekomfortowo w towarzystwie kobiety karmiącej swoje dziecko piersią, że mamy spotykają z tego powodu liczne nieprzyjemności.

Pożar
07.09.2020 23:57 Kiedy się obudziła, cały dom stał w płomieniach. Musiała zrobić porażającą rzecz, by uratować dzieci

Dzieci miały wielkie szczęście. Matka podczas snu poczuła niepokojący zapach. Kiedy się wybudziła, zauważyła, że jej dom stoi cały w płomieniach. Spanikowana kobieta w akcie desperacji musiała podjąć radykalne kroki, aby chronić siebie i swoje dzieci. Niesamowite co zrobiła. Mało kto zdecydowałby się na taką rzecz.Dla każdej matki najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie swoich dzieci. Jedna z nich udowodniła, że pociechy są dla niej ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie. Podczas pożaru, jaki wybuchł w jej domu, zdecydowała się zrobić coś mrożącego krew w żyłach, by uratować siebie i pociechy.

beata kozidrak
06.09.2020 15:06 Beata Kozidrak drżącym głosem oddała hołd zmarłej mamie. Ciężko powstrzymać łzy

Pierwszego września Beata Kozidrak przekazała swoim fanom niezwykle smutną wiadomość. Niestety, zmarła mama piosenkarki. Teraz artystka postanowiła oddać hołd jednej z najważniejszych kobiet w jej życiu.Beata Kozidrak oddała hołd zmarłej mamie. Artystka, kilka dni po śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu, zrobiła niesamowitą rzecz. Z drżącym głosem, stojąc na scenie Festiwalu Opole, nagle zmieniła scenariusz i zadedykowała jej niezwykłą piosenkę. Słysząc przejmujące wykonanie, nie sposób powstrzymać łzy.

chłopiec
05.09.2020 16:09 2-letni chłopiec zaczął nagle się dusić. Matka natychmiast posadziła go obok zamrażarki, uratowała mu życie

Chłopiec był w poważnym niebezpieczeństwie. On i jego mama przeżyli prawdziwe chwile grozy. Mało brakowało, a doszłoby do najgorszego. Na szczęście kobieta zareagowała w porę i uratowała dziecko.Chłopiec zupełnie nagle zaczął się dusić. Jego matka zareagowała bardzo szybko, niemal od razu posadziła go obok zamrażarki. Najprawdopodobniej uratowała swojemu synkowi życie. Mogło dojść do prawdziwej tragedii.

Hanna Lis
05.09.2020 12:15 Nie żyje mama Hanny Lis. Dziennikarka opublikowała poruszający wpis „Są znowu razem”

Hanna Lis opublikowała smutny, ale jednocześnie poruszający wpis w swoich mediach społecznościowych. Niestety, doszło do najgorszego, już nic nie dało się zrobić. Dziennikarka to przewidywała, ale miała związane ręce. Nie żyje jej mama. Są znowu razem — napisała na Twitterze.Nie żyje mama popularnej dziennikarki. Hanna Lis o wszystkim poinformowała poprzez media społecznościowe. Ostatnio dużo się słyszało, że jej rodzicielka jest w złym stanie, 50-latka niedawno prosiła nawet o modlitwy za najbliższą jej osobę.

beata kozidrak
02.09.2020 13:26 Beata Kozidrak przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje najbliższa osoba piosenkarki, poruszające słowa artystki

Beata Kozidrak podzieliła się ze swoimi obserwatorami smutną wiadomością. Niestety, we wtorek 1 września, w życiu piosenkarki wydarzyła się tragedia. Gwiazda musiała pożegnać najbliższą jej osobę. Nikt nigdy nie jest przygotowany na taką stratę. Beata Kozidrak w poruszających słowach przekazała niezwykle smutna wiadomość. Niestety, w życiu uwielbianej artystki wydarzyła się tragedia. Zmarła najbliższa jej osoba. – Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała tak jak ja Ciebie – napisała w pożegnalnym poście legenda polskiej muzyki. Fani łączą się w bólu.

hanna lis
31.08.2020 22:27 Hanna Lis przeżywa prawdziwy koszmar. Błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna

Hanna Lis aktualnie przeżywa prawdziwe piekło na ziemi. Nie jest w stanie sobie sama poradzić. Swoje błagalne słowa zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Sytuacja jest na tyle dramatyczna, że dziennikarka prosi o wsparcie.Hanna Lis przeżywa prawdziwe chwile grozy. Jej życie nie jest usłane różami i kobieta ciągle musi zmagać się z kolejnymi przeciwnościami losu. Co przytrafiło się jej tym razem, że zdecydowała się zamieścić tak niepokojący wpis?

hanna lis
24.08.2020 12:58 Hanna Lis błaga o modlitwę, jest bardzo źle. ”Bądźcie proszę dzisiaj z nami”

Hanna Lis opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, który bardzo zaniepokoił internautów. Bądźcie proszę dzisiaj z nami – napisała, błagając wszystkich o modlitwę. Znana dziennikarka przeżywa prawdziwy dramat? Niestety, chodzi o najbliższą jej osobę. Jak się okazuje, jest w bardzo ciężkim stanie. Hanna Lis ma pilny apel do bliskich, znajomych i internautów. Gwiazda błaga wszystkich o modlitwę i wsparcie. Niestety, chodzi o mamę dziennikarki. Jest bardzo źle.

katecheta
22.08.2020 00:07 Katecheta wpisał uczniowi uwagę do zeszytu. Odpowiedź matki powala, trafiła w samo sedno

Katecheta nie był zadowolony z zachowania jednego z uczniów. Postanowił ukarać chłopca, umieszczając uwagę w dzienniczku, którą jest zobowiązany podpisać rodzic. Mama, widząc zdanie napisane przez księdza, odpowiedziała mu w zaskakującym stylu, przekazuje portal webniusy.pl. Internauci są zachwyceni tym, co napisała. Zdjęcie uwagi księdza i odpowiedzi mamy ukaranego chłopca, trafiło do sieci. Internauci natychmiast zaczęli komentować. Okazało się, że opinie były ostatecznie dość podzielone, jednak większość przyznała mamie racje. Katecheta ich zdaniem nie wypowiedział się dość wyczerpująco.