Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dostała komunikat, że jej mama nie żyje. Przed kremacją zauważyła w trumnie oznaki życiowe
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.10.2021 12:14

Dostała komunikat, że jej mama nie żyje. Przed kremacją zauważyła w trumnie oznaki życiowe

Bydgoszcz
Zdjęcie ilustracyjne, Obraz Carolyn Booth z Pixabay

Pewna 89-letnia kobieta miała zostać poddana kremacji. W ostatniej chwili jej córka zorientowała się, że jej mama żyje. Policja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie tego rażącego zaniedbania.

89-letnia staruszka trafiła do szpitala z ostrym bólem w piersiach. Następnego dnia jej córka została poinformowana przez personel placówki, że jej matka zmarła w wyniku niewydolności krążeniowo-oddechowej.

Seniorka miała zostać skremowana. Trwała uroczystość pogrzebowa – w jej trakcie córka kobiety zauważyła, że jej matka w trumnie przejawia oznaki życia!

Kobieta ożyła tuż przed kremacją – skandal w szpitalu

Policja argentyńska ustaliła, że lekarze w szpitalu stwierdzili zgon 89-latki. W związku z tym jej ciało miało zostać skremowane w zakładzie pogrzebowym. Córka seniorki zainterweniowała w ostatniej chwili.

Pracownicy zakładu pogrzebowego przygotowywali już trumnę do procesu kremacji. Wtedy córka staruszki zauważyła oznaki życiowe swojej matki. Całą procedurę wstrzymano, a 89-letnią kobietę przewieziono na oddział intensywnej terapii.

Okazało się, że 89-letnia Argentynka ledwo uniknęła spalenia żywcem. Służby rozpoczęły intensywne śledztwo w tej sprawie. Bliscy staruszki zostali poinformowani, że kobieta żyje.

Kobieta znajduje się obecnie w prywatnej klinice na oddziale intensywnej terapii.

Źródło: abczdrowie.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:
1. Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny
2. Część wiaduktu nagle runęła na ulicę. Katastrofa w polskim mieście
3. Grób Jana Pawła II. Mało kto wie, że widok dostępny jest w sieci

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji