Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama zmarłej modelki przerwała milczenie. Padły bardzo smutne słowa
Karol Osiński
Karol Osiński 11.02.2021 22:25

Mama zmarłej modelki przerwała milczenie. Padły bardzo smutne słowa

mama
unsplash.com

Mama zmarłej modelki Katarzyny Lenhardt zabrała głos po stracie ukochanej córki, która parę dni temu popełniła samobójstwo. Kobieta zamieściła w mediach społecznościowych aż trzy wpisy. W jednym z nich napisała: Zabraliście mi moje dziecko. Adrianna Lenhardt jest zrozpaczona.

Kilka dni temu świat obiegła informacja o śmierci polskiej modelki Katarzyny Lenhardt, która prawdopodobnie odebrała sobie życie. Teraz jej mama wspomina córkę, a także dodaje wymowne wpisy w mediach społecznościowych.

Mama Katarzyny Lenhardt przerywa milczenie po śmierci córki

Od momentu śmierci 25-letniej modelki Katarzyny Lenhardt, jej mama Adrianna nie udzielała głosu w tej sprawie. Dopiero po upływie kilku dni zdecydowała się dodać na Instagram kilka zdjęć, do których dołączyła bardzo wymowne opisy. Wspomina swoją córeczkę, jako anioła

Leć mój aniele… Już nikt nie podcina ci skrzydeł – napisała Adrianna Lenhardt pod jednym ze zdjęć.

Pogrążona w żałobie mama i babcia opublikowała także bardzo wymowne zdjęcie swojej córki oraz wnuka. Następnie udostępniła także grafikę, która przedstawia sprawcę i ofiarę, które podpisała wymownym:

Mobbing… Zabraliście mi moje dziecko… – czytamy.

Pod zdjęciem zmarłej dziewczyny pojawiały się komentarze od osób, które znały Kasię i nie mogą uwierzyć w zaistniałe okoliczności. Wspominają ją jako bardzo delikatną i przepełnioną miłością kobietę.

To wszystko jest takie bezcelowe… Nadal nie mogę w to uwierzyć. Kasia była dla mnie wzorem do naśladowania, rozśmieszała, zadziwiała i dodawała odwagi do walki o marzenia. Mocna na zewnątrz, delikatna i pełna miłości w środku. Bił od niej blask, kiedy wchodziła do pokoju – napisała jedna z koleżanek Kasi.

Katarzyna Lenhardt śmierć

Katarzyna Lenhardt popełniła samobójstwo kilka dni po tym, jak rozstała się ze światowej sławy piłkarzem Bayernu Monachium Jeromem Boatengiem. W jednym z oświadczeń obrońca reprezentacji Niemiec w piłkę nożną przyznał, że postanowił wrócić do matki swoich dzieci.

Zarzucił swojej byłej dziewczynie szantaż, problemy alkoholowe, a także próbę utrudnienia kontaktu ze swoimi pociechami. Kasia z kolei wyznała, że związek ten zakończył się jedynie z powodu jego kłamstw i zdrad.

W internecie na głowę młodej modelki spadła fala hejtu i krytyki. Przypuszcza się, że to właśnie z tego powodu odebrała sobie życie. Niedawno na jaw wyszły nowe fakty w tej sprawie, do których dotarła policja. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Więcej wkrótce. Artykuł w aktualizacji.

Zobacz zdjęcia:

Mama Katarzyny Lenhardt dodała wymowne zdjęcia po śmierci córki.

Adrianna Lenhardt nie może pogodzić się ze stratą ukochanego dziecka.

Zdjęcie skrzydła anioła także zadedykowała zmarłej pociesze.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?