Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Teraz do sieci trafiło jej zdjęcie, na widok pani Iwony szczęka opada
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.01.2021 21:38

Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Teraz do sieci trafiło jej zdjęcie, na widok pani Iwony szczęka opada

Robert Lewandowski
PAU BARRENA/AFP/East News

Robert Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Jednak niedawno do sieci trafiło jej zdjęcie, na którym pozuje razem z gimnastyczką Mariolą Bojarską-Ferenc. Okazuje się, że pani Iwona kibicowała swojemu synowi, a na oglądanie meczu wybrała się w zniewalającej kreacji. Od razu widać, że to rodzicielka sportowca, wygląda obłędnie.

W piątek na boisku Robert Lewandowski mierzył się z Borussią Moenchengladbach. Z pewnością nie wiedział, że w Warszawie ma dwie wierne kibicki. Mama piłkarza i jej dobra znajoma Mariola Bojarska-Ferenc postanowiły uwiecznić moment swojego spotkania. Wcześniej piłkarz pokazał siostrę, ale o jego mamie niewiele wiadomo.

Robert Lewandowski: mama

Mama Roberta Lewandowskiego to Iwona Lewandowska. Wygląda na to, że to właśnie m.in. od niej syn zaraził się sportowym bakcylem, ponieważ w przeszłości trenowała ona siatkarstwo i należała do pierwszoligowego AZS Warszawa.

Jednak kto by się spodziewał, że mama Roberta Lewandowskiego przyjaźni się z gimnastyczką i gwiazdą telewizji, Mariolą Bojarską-Ferenc. Panie umówiły się na wspólne kibicowanie zespołowi Roberta.

Wygląda na to, że doskonale się przy tym bawimy, a humory im dopisywały. Nic dziwnego, w końcu Robert już na samym początku meczu zdążył zdobyć bramkę dla drużyny. O wszystkim Bojarska-Ferenc poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama.

— Kibicujemy @iwona_lewandowskaska i jest 1:0 Robert Lewandowski nie zawodzi‼️ #mecz #friends #kibicujemy — napisała, dodając zdjęcie, na którym pozuje razem z mamą Roberta, Iwoną.

Pani Iwona miała na sobie ciemną sukienkę, która podkreślała wszystkie atuty jej sylwetki. W dodatku pokazała, że nie boi się mocnego makijażu i postawiła na piękną, zmysłową i czerwoną szminkę na ustach. Całość uzupełniała biżuteria oraz okulary, no i oczywiście szeroki uśmiech!

Stojąc obok królowej gimnastyki, niczym od niej nie odstawała. Z pewnością Ania Lewandowska, która jest trenerką fitness, musi być dumna z takiej teściowej. Widać, że pani Iwona bardzo dba o swój wygląd.

Mama Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę w sieci

Internauci nie mogli przejść obojętnie obok tak pozytywnej i pięknej fotografii. Z chęcią zostawiali komentarze, które komplementowały obie panie.

Fajne babeczki.

Pięknie panie wyglądają — pisali, zostawiając mnóstwo emotikon serduszek oraz ognia, które miały symbolizować zapewne to, że tak dobrze panie wyglądają.

Wszystko wskazuje na to, że relacja Marioli Bojarskiej-Ferenc z rodziną Lewandowskich coraz bardziej się zacieśnia. Gwiazda od zawsze kibicowała Ani, krytykując czasami treningi Ewy Chodakowskiej.

Od kilku dni Mariola ściśle współpracuje z Anią i razem z nią prowadzi na jej platformach treningi dla dojrzałych kobiet. W ten sposób pomagają Polkom i Polakom w zmianie swojego trybu życia na zdrowszy.

Jak ocenianie mamę Roberta Lewandowskiego? Zrobiła na was wrażenie? Z pewnością jest dumna ze swojego syna oraz synowej, w końcu wyrośli oni na prawdziwe gwiazdy. Robert również wydaje się doceniać i szanować swoją mamą, w dniu matki pokazał na Instagramie wspólne zdjęcie z rodzicielką, pisząc, że ją kocha.

Zobacz zdjęcia:

robert lewandowski
fot. instagram.com/mariola_bojarska_ferenc

Na Instagramie gimnastyczki pojawiło się jej zdjęcie z mamą Roberta Lewandowskiego, Iwoną.

robert lewandowski
fot. instagram.com/mariola_bojarska_ferenc

Panie umówiły się na wspólne oglądanie meczu syna Iwony.

Robert Lewandowski,
fot. instagram.com/_rl9

Widać, że syn bardzo ją kocha.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram