Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabella Krzan pokazała mamę. Teraz widać po kim jest tak śliczna, Bożena Krzan to absolutna piękność
Michał Fitz
Michał Fitz 08.12.2022 21:14

Izabella Krzan pokazała mamę. Teraz widać po kim jest tak śliczna, Bożena Krzan to absolutna piękność

Izabella Krzan
fot. KAPiF Pytanie na śniadanie

Izabella Krzan już nie raz wspominała o bliskiej relacji ze swoją mamą, którą traktuje niczym najlepszą przyjaciółkę. Teraz w mediach społecznościowych opublikowała urocze zdjęcie z rodzinnego archiwum, na którym są obydwie. Widać, po kim prezenterka ma urodę.

Zresztą, podobieństwo obydwu pań jest dostrzegalne jeszcze bardziej teraz, gdy obydwie są dorosłe, niż w czasach dzieciństwa Izy.

Izabella Krzan publikuje zdjęcie z mamą

Izabella Krzan wrzuciła na swoją instagramową relację zdjęcie, na którym przytula ją mama. Prezenterka ma na fotografii co najwyżej kilka lat. Jest roześmiana i zadziornie wystawia język. Jej humor udziela się także Bożenie, bo tak właśnie na imię ma jej mama.

Prezenterka przy okazji zamieściła ankietę, w której zapytała się fanów o podobieństwo do mamy. Nie wiemy co prawda, jakie były jej wyniki, bo prowadząca „Pytania na śniadanie” jeszcze się nimi nie pochwaliła, ale możemy przypuszczać, że znaczna większość internautów stwierdziła, że panie są niczym dwie krople wody. Może jeszcze nie wtedy, ale dziś już na pewno.

„Niczym dwie krople wody”

Uderzające wręcz podobieństwo pań widać na najbardziej aktualnych zdjęciach. Gdy Izabella całkowicie dojrzała, nabrała dokładnie tych samych rysów twarzy co mama. Gdyby jej rodzicielka zdecydowała się tylko na inną fryzurę, wyglądałyby niemal jak bliźniaczki.

Widzą to zresztą także internauci. Ci pod każdym zdjęciem pań, niezależnie od tego, czy pojawiają się one na profilu prezenterki, czy jej mamy, podkreślają, jak bardzo podobne są do siebie.

 – Niczym dwie krople wody — brzmi jeden z komentarzy.

Jakie Wy jesteście piękne Kobiety. I tak cudownie do siebie podobne stwierdza inny użytkownik.

– Iza widać do Kogo jesteś podobna — pisze kolejny z fanów.

Zobacz zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bożena Krzan (@bozenakrzan)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka