Lifestyle.Lelum.pl > Łukasz Nowicki

Łukasz Nowicki

Łukasz Nowicki
28.03.2024 10:45 Łukasz Nowicki bardzo przeżył śmierć matki! "To był prawdziwy wstrząs"

Łukasz Nowicki jest jednym z najbardziej charyzmatycznych i optymistycznych prezenterów w Polsce. Mało kto wie, że za szerokim uśmiechem skrywa się wiele przykrych doświadczeń, jakie spotkały dziennikarza kilka lat temu. W jednym z najnowszych wywiadów otworzył się na temat niespodziewanej śmierci ukochanej mamy.

Łukasz Nowicki
07.03.2024 16:12 Nowicki ma problemy zdrowotne. Ulubieniec widzów trafił do szpitala

Łukasz Nowicki już od pewnego czasu zdecydował się poświęcić swojej karierze teatralnej. Z tego powodu zrezygnował z prowadzenia programu porannego “Pytanie na Śniadanie” emitowanego w telewizyjnej “Dwójce”. Właśnie startuje kolejna trasa, ale wydarzenia obrały niespodziewany obrót. Czy wszystko jest w porządku?

Łukasz Nowicki pochwalił się zdjęciem „po latach”, fot. KAPiF, Instagram/lukasz__nowicki
22.01.2024 18:11 Tak zmienił się Łukasz Nowicki. Ten jeden szczegół widać już na pierwszy rzut oka

Łukasz Nowicki przez wiele lat był nieodłącznie związany z programem „Pytanie na śniadanie”, z którym pożegnał się jednak w czerwcu 2023 roku. W ten sposób postanowił poświęcić więcej czasu swojej prawdziwej pasji, jaką jest aktorstwo, a także swojej rodzinie.

Łukasz Nowicki
09.01.2024 16:58 Łukasz Nowicki zrzucił ubrania i poszedł na całość. Wszystkich trzęsie od samego patrzenia

Łukasz Nowicki uwielbia poznawać życie i wszystkie jego aspekty. W związku z tym bardzo często podróżuje oraz podejmuje się niecodziennych wyzwań. Na jedno z takowych zdecydował się także w samym szczycie obecnej zimy. Zdjęcie aż zmroziło jego fanów

Łukasz Nowicki
03.01.2024 16:28 "Mój skarbek". Wielkie szczęście w domu Łukasza Nowickiego. Zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów

Polski aktor i prezenter telewizyjny ma powody do radości. Ostatnie dwa tygodnia spędził w Albanii, podziwiając rozczulające widoki i korzystając z pogody zgoła innej, niż ta w Polsce. Jest już w drodze do ojczyzny, choć wyjazd z kraju, który chętnie nazywa drugim domem, może nie powodować rozpromienienia. Jednak nie ma się czym martwić, bo ma wokół siebie osoby wywołujące natychmiastowy stan zachwytu.

Łukasz Nowicki o wprost o swojej popularności, fot. kadr z programu „Postaw na milion”
27.11.2023 23:11 Czy to miara SUKCESU? Lawina komentarzy weryfikuje! Gwiazda „Postaw na milion” wprost o swojej popularności

Łukasz Nowicki jest świetnie znany większości widzów Telewizji Polskiej. Aktor kilka miesięcy temu pożegnał się z programem „Pytanie na śniadanie”, ale to nie oznacza, że całkiem zniknął z TVP. Niedawno prowadzący „Postaw na milion” zwrócił się do swoich fanów z zaskakującym pytaniem. 

Łukasz Nowicki został okradziony, fot. Instagram/lukasz__nowicki
19.11.2023 14:20 Przykre wieści o Łukaszu Nowickim. Doniesienia o tym, do czego doszło, wywołują ogromne oburzenie

Łukasz Nowicki przekazał swoim fanom przykrą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor i prezenter może się poszczycić sporą grupą wiernych fanów, którzy śledzą jego życie za pośrednictwem profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go prawie 50 tysięcy osób.

Łukasz Nowicki przekazał smutne wieści
18.11.2023 21:24 Łukasz Nowicki przekazał wstrząsające wieści. Ujrzał smutny widok. Domowy monitoring wszystko nagrał

Dziennikarz przekazał niesamowicie przygnębiającą wiadomość. Okazało się, że w nocy spotkało go prawdziwe nieszczęście, a z jego posesji zniknął jeden z jego największych skarbów. O co dokładnie chodzi?

Łukasz Nowicki pokazał, jakiego dostał sms-a
11.11.2023 16:12 Łukasz Nowicki dostał SMS-a od córki. Natychmiast go pokazał. Napisała mu 3 słowa, a fani oszaleli

Łukasz Nowicki nigdy nie ukrywał, że jego córeczka Józefina jest dla niego całym światem. Teraz po raz kolejny udowodnił, że łączy go cudowna więź z jego najmłodszą pociechą. Na jego profilu na Instagramie pojawił się post, który podbił serca internautów.

Łukasz Nowicki, Warszawa
15.10.2023 19:40 Łukasz Nowicki nagle przerwał podróż. Wrócił do Warszawy tylko w jednym celu. Pokazał kartę

Odkąd Łukasz Nowicki zrezygnował z prowadzenia “Pytania na Śniadanie”, mimo realizacji własnych projektów, ma o wiele więcej czasu, który może spędzić na ulubionych aktywnościach, takich jak podróżowanie. Dziś jednak coś jednak dziennikarz poinformował o innych planach. Specjalnie po to udał się do stolicy Polski.

Łukasz Nowicki wybrał się na wycieczkę z córką, fot. Instagram/lukasz__nowicki
26.09.2023 22:26 Smutny finał ujmującego weekendu Łukasza Nowickiego z córeczką. Co się stało w górach?

Łukasz Nowicki kilka miesięcy temu pożegnał się ze współpracownikami, z którymi przez lata współtworzył program „Pytanie na śniadanie”. Choć aktor nie zniknął całkowicie z mediów, skupił się na teatrze i swojej rodzinie, wraz z którą chętnie zwiedza nowe miejsca. Teraz wybrał się z córeczką w góry, co tam się stało?

Łukasz Nowicki
17.09.2023 13:16 Łukasz Nowicki z żoną zabalowali w nocy. Teraz media obiega zdjęcie jak wyglądali rano

Łukasz Nowicki zdecydowanie nie należy do celebrytów, którzy przesadnie imprezują, czy też się tym chwalą. Czasem jednak, jak każdy z nas, lubi wyjść na miasto i to tym bardziej wtedy, gdy naprawdę jest ku temu okazja. Wczoraj z żoną nieco pobalował. Rano pokazał, jak wyglądają dziś.

Łukasz Nowicki
30.08.2023 17:16 Siwiejąca broda, brak uśmiechu. Łukasz Nowicki bardzo się zmienił. Niewielu wie o miejscu, które odwiedził

Ci, którzy śledzą media społecznościowe Łukasza Nowickiego dobrze wiedzą, co u niego, bo publikuje tam regularnie. Telewidzowie, którzy kojarzyli go głównie z “Pytania na śniadanie” mogliby się jednak nieźle zdziwić, gdyby go teraz zobaczyli. Co u niego?

Łukasz Nowicki
20.08.2023 10:34 Łukasz Nowicki "zaatakowany" podczas zwiedzania jaskini. Nie mógł opanować emocji, co tam się stało?

Łukasz Nowicki aktywnie spędza wakacje. Jedną z destynacji, którą postanowił zwiedzić, okazała się Serbia. Spragniony przygód aktor udał się tam na zwiedzanie jaskini, gdzie zaliczył bliskie spotkanie z dzikim zwierzęciem. Przy oglądaniu nagrania, z chwili, którą uwiecznił, aż włos się jeży na głowie!

Łukasz Nowicki
04.08.2023 13:44 Dopiero, co pożegnaliśmy się z Łukaszem Nowickim w "PnŚ", a teraz gruchnęły kolejne wieści. "Dzisiaj kończymy"

Łukasz Nowicki od lat ima się wielu różnych zajęć. Jest przede wszystkim aktorem, ale długo spełniał się także w roli prezentera śniadaniówki. Oprócz tego prowadzi także teleturnieje, podcasty i działa na rynku nieruchomości. Właśnie zakończyła się kolejna z jego zawodowych przygód. 

Łukasz Nowicki
31.07.2023 13:58 Najnowsze zdjęcie Łukasza Nowickiego zaniepokoiło fanów. Nawet jego żona nie powstrzymała komentarza

Za Łukaszem Nowickim intensywny okres. Najpierw zaskoczył fanów odejściem z “Pytania na śniadanie”, następnie hucznie świętował swoje 50. urodziny w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Aktor znalazł również chwilę, by wraz z żoną wypocząć na Azorach. Teraz, po powrocie do Polski, Nowicki z powrotem rzucił się w wir pracy, jednak fanów zaniepokoiło jego najnowsze zdjęcie…

Łukasz Nowicki pokazał swoją piękną córkę
27.07.2023 18:42 Łukasz Nowicki pokazał córkę w CAŁEJ okazałości. Dziewczynka o pięknym, tradycyjnym imieniu podbiła serca

Łukasz Nowicki przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach, gdzie rozkoszuje się piękną pogodą i niesamowitym krajobrazem portugalskich wysp. Na Azory prezenter wybrał się wraz z żoną i dziećmi. Teraz pochwalił się swoją śliczną pociechą!

Łukasz Nowicki
16.07.2023 21:37 Łukasz Nowicki przemówił od fanów. Teraz tak spędza czas, widok łapie za serce, aż chce się TAM być

Łukasz Nowicki w ostatnich tygodniach przeszedł spore zmiany w swoim życiu. Niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował, że odchodzi z programu „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany przez 13 lat. Następnego dnia wyemitowany został nostalgiczny odcinek, w którym niemal cała produkcja żegnała swojego kolegę z pracy. Kolejne tygodnie okazały się być dla prezentera wcale nie mniej intensywne.

Łukasz Nowicki świętuje 50. urodziny
07.07.2023 19:19 Łukasz Nowicki pokazał, jak świętuje urodziny. Spojrzeliśmy na tort i oniemieliśmy! Czy to naprawdę można jeść?

Łukasz Nowicki niedawno spuścił na swoich fanów prawdziwą bombę. Na swoim instagramowym profilu poinformował, że odchodzi z programu „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany przez 13 lat. Już kolejnego dnia wyemitowano nostalgiczny odcinek pełen pożegnań z prezenterem, który był uwielbiany zarówno przez kolegów i koleżanki z planu, jak również przez widzów. Zaledwie tydzień później w jego życiu miało miejsce kolejne przełomowe wydarzenie.

Prowadzący „Pytanie na sniadanie” wstali z powodu Łukasza Nowickiego
06.07.2023 13:05 "Pytanie na śniadanie": Wspaniałe wieści o Łukaszu Nowickim. Wszyscy aż wstali na wizji

Niedawno widzów programu „Pytanie na śniadanie” zszokowała wiadomość o odejściu z programu Łukasza Nowickiego. Aktor ogłosił swoją decyzję dzień przed oficjalnym pożegnaniem, tłumacząc, że chciałby więcej czasu poświęcić rodzinie i aktorstwu, które zawsze było dla niego zawodowo najważniejsze. Choć Łukasz Nowicki nie pojawia się już w regularnych wydaniach programu, nie znaczy to, że reszta kolegów z planu śniadaniówki o nim zapomniała. 

Łukasz Nowicki pożegnał się z „Pytaniem na śniadanie”
30.06.2023 19:38 Dopiero co się pożegnał z widzami, a już gruchnęły radosne wieści o Łukaszu Nowickim i jego żonie. Mają się czym pochwalić

Łukasz Nowicki zaskoczył ostatnio swoich fanów decyzją o odejściu z programu „Pytanie na śniadanie”. Dla wielu osób była to zaskakująca decyzja, ponieważ aktor był obecny na ich ekranach o porankach od 13 lat. 29 czerwca ostatecznie odszedł z śniadaniówki Telewizji Polskiej, a koledzy z planu przygotowali mu emocjonalne pożegnanie. Łukasz Nowicki ma już jednak kilka planów na przyszłość.

Łukasz Nowicki
29.06.2023 21:16 Rano pożegnali go w studiu "Pytania na śniadanie", wieczorem Łukasz Nowicki nie wytrzymał. Wydał komunikat, tak poruszony nigdy nie był

29 czerwca Łukasz Nowicki po raz ostatni pojawił się w “Pytaniu na Śniadanie” w roli prowadzącego. Nad jego odejściem ze śniadaniówki TVP ubolewają widzowie, a także koledzy i koleżanki z pracy. Pożegnali oni dziennikarza w poruszający sposób. Pod koniec dnia, gdy emocje już nieco opadły, Łukasz Nowicki po raz kolejny zabrał głos ws. swojego odejścia.

Łukasz Nowicki
29.06.2023 19:42 "Dramat, najlepsi odchodzą. To wielka strata." Rozpaczliwe komentarze po odejściu Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie"

Łukasz Nowicki po 13 latach prowadzenia “Pytania na Śniadanie” zdecydował się odejść z programu. Dziś na ekranach telewizorów widzowie mogli obejrzeć go po raz ostatni. Na antenie nie odbyło się bez wielu wzruszeń i łez. Komentarze po najnowszym odcinku również nie pozostawiają złudzeń — fani “Pytania na Śniadanie” ubolewają nad odejściem ulubionego prowadzącego.

Łukasz Nowicki
29.06.2023 18:14 Zasiadała z Łukaszem Nowickim na kanapie "PnŚ". O tym widzowie nie wiedzieli, właśnie ujawniła, jak była przez niego traktowana

Przez lata współprowadzenia “Pytania na Śniadanie” Łukasz Nowicki stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu. Zgrany duet tworzył z Małgorzatą Opczowską, jednak część widzów pamięta czasy, gdy na kanapie obok Nowickiego zasiadała Marzena Rogalska. Dziennikarka właśnie zdecydowała się ujawnić, jak traktował ją kolega po fachu podczas prowadzenia śniadaniówki. 

Łukasz Nowicki żegna się z programem „Pytanie na śniadanie”
29.06.2023 14:16 "Pytanie na śniadanie": Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Opczowska zalała się łzami, wzruszające pożegnanie Łukasza Nowickiego

28 czerwca Łukasz Nowicki poinformował o swojej decyzji, by pożegnać się z programem „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany przez 13 lat. 29 czerwca w segmencie „PnŚ na bis” na kanapie zasiadła prawie cała obsada śniadaniówki Telewizji Polskiej, która zebrała się, by pożegnać Łukasza Nowickiego po jego finałowym odcinku. 

Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki w programie „Pytanie na śniadanie”
29.06.2023 13:13 Łukasz Nowicki po raz ostatni w "PnŚ". Nagle usłyszeliśmy krzyk, sytuacja wymknęła się spod kontroli. "Nie! Nie patrz!"

Łukasz Nowicki podzielił się decyzją o odejściu z programem „Pytanie na śniadanie”. Aktor był z nim związanym przez 13 lat. Jak wyjaśnił w poście na mediach społecznościowych, zdecydował się na ten krok, by spędzać więcej czasu z rodzina i poświęcić się pracy w teatrze, który zawodowo zawsze był dla niego najważniejszy. Po raz ostatni wystąpił w programie 29 czerwca. Nie obyło się bez pożegnań – tych bardziej nostalgicznych, jak i całkiem zabawnych. 

Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki w programie „Pytanie na śniadanie”
29.06.2023 12:25 Małgorzata Opczowska nie była sobą. Tak zachowywała się w "Pnś". Nie może pogodzić się z odejściem Nowickiego?

29 czerwca był ostatnim odcinkiem, w którym Łukasz Nowicki zasiadł na kanapie w roli prowadzącego program „Pytanie na śniadanie”. Czwartkowe wydanie programu było pełne emocji, a Małgorzacie Opczowskiej pożegnanie z współprowadzącym przychodziło z dużym trudem. Prowadzący zdecydował się rozstać z programem, by więcej czasu spędzać z rodziną oraz skupić się na pracy w teatrze.

Łukasz Nowicki
28.06.2023 16:56 Ale PRZECIEKI z TVP. To on ma zastąpić Łukasza Nowickiego w "Pytaniu na Śniadanie", będziecie w szoku

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Łukasz Nowicki odchodzi z programu “Pytanie na śniadanie”, w którym występował od kilkunastu lat. Wiele osób jest zszokowanych tym faktem. Podobne uczucie może pojawić się, gdy dowiedzą się one, kto zastąpi znanego i lubianego prezentera.Portal “Świat Gwiazd” ustalił, kto najprawdopodobniej zasiądzie obok Małgorzaty Opczowskiej.  Obsada śniadaniówki planuje jednak najpierw godnie pożegnać odchodzącą postać.