Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak zmienił się Łukasz Nowicki. Ten jeden szczegół widać już na pierwszy rzut oka
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.01.2024 18:11

Tak zmienił się Łukasz Nowicki. Ten jeden szczegół widać już na pierwszy rzut oka

Łukasz Nowicki pochwalił się zdjęciem „po latach”, fot. KAPiF, Instagram/lukasz__nowicki
Łukasz Nowicki pochwalił się zdjęciem „po latach”, fot. KAPiF, Instagram/lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki przez wiele lat był nieodłącznie związany z programem „Pytanie na śniadanie”, z którym pożegnał się jednak w czerwcu 2023 roku. W ten sposób postanowił poświęcić więcej czasu swojej prawdziwej pasji, jaką jest aktorstwo, a także swojej rodzinie.

Łukasz Nowicki odejdzie z „Postaw na milion”?

Swoim odejściem z „Pytania na śniadanie” Łukasz Nowicki zaskoczył wiele osób, ponieważ prowadzący był jednym z ulubieńców widzów. Aktora wciąż można jednak oglądać w telewizji, gdzie prowadzi teleturniej „Postaw na milion”. Ostatnio media obiegły jednak wiadomości, że być może i prezenter już wkrótce pożegna się z Telewizją Polską, podobnie jak wiele innych gwiazd w ostatnich tygodniach. 

Jak przekazał w dniu wczorajszym portal „Shownews”, Łukasz Nowicki ma być niepewny swojej przyszłości w TVP i być może nadchodząca edycja programu „Postaw na milion” będzie ostatnią z jego udziałem. 

Odszedł już z „Pytania na śniadanie” i przebąkuje, że raczej odetnie się od stacji i odejdzie po wiosennej ramówce. Na razie nie ma alternatywy na jego miejsce, więc bez problemu Nowicki może nagrywać kolejne odcinki, jednak przy tych wszystkich zmianach chce się zabezpieczyć, żeby nie zostać zwolnionym. Trudniej szuka się nowej pracy jako bezrobotny – stawki są wtedy niższe – powiedziała portalowi osoba związana z produkcją teleturnieju. 

Ledwo przyszedł z TVN do "Pytania na Śniadanie" i od razu się zaczęło. Widzowie są wściekli po tym, co zrobił w debiucie. "Tego się nie da oglądać" Ogłosili nowych prowadzących “Pytania na Śniadanie” i rozpętało się piekło. Widzowie się odgrażają. Czy to się uda jeszcze uratować?

Łukasz Nowicki odniósł się do plotek o odejściu z „Postaw na milion”

Łukasz Nowicki zdecydował odnieść się do tych plotek w swoich mediach społecznościowych. Jak ujawnił aktor, obecnie przebywa wraz z rodziną w górach. Gdy w schronisku zajrzał do sieci, zobaczył wiadomości na swój temat. Aktor zapewnił, że nigdzie się nie wybiera i dopóki produkcji teleturnieju „Postaw na milion” będzie chciała, by był prowadzącym, nie planuje rezygnować z prowadzenia programu, który uwielbia. 

Krótka przerwa w schronisku, zaglądam do netu i taka niespodzianka. „Łukasz Nowicki chce odejść z »Postaw Na Milion«”. Szybkie sprostowanie!!! Nie chce rezygnować z programu, który uwielbiam. Dopóki producenci będą widzieli mnie w roli prowadzącego z zaszczytem i radością będę pełnił tę funkcję! Ściskam Was mocno!!!

ZOBACZ TEŻ: Była ulubienicą fanów. Pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie”. Zdradziła, co planuje teraz zrobić. Wyjedzie z kraju?

Łukasz Nowicki pochwalił się zdjęciem „po latach”

Kolejnego dnia Łukasz Nowicki zdecydował się odnieść do fotografii, która towarzyszyła sprostowaniu odnośnie jego rzekomego odejścia z programu „Postaw na milion”. Jak się okazało, została ona wykonana 12 lat temu. Po tym czasie aktor zdecydował się udać w to samo miejsce i podzielić się z fanami kolejnym zdjęciem wykonanym w tym samym miejscu. Jak żartobliwie wskazał w opisie, otaczające go góry się nie zmieniły, co innego jego wyraźnie siwa dziś broda i włosy

Wczorajsze zdjęcie było sprzed 12 lat. To, które widzicie, udało się zrobić w tym samym miejscu dziś… Siwych włosów przybyło, a Dolomity bez zmian – niesprawiedliwe.

Łukasz Nowicki w 2016 roku jako nowy prowadzący „Pytania na śniadanie”, fot. KAPiF.jpg
Łukasz Nowicki w 2016 roku jako nowy prowadzący „Pytania na śniadanie”, fot. KAPiF

Źródło: Shownews

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik