Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowicki ma problemy zdrowotne. Ulubieniec widzów trafił do szpitala
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.03.2024 16:12

Nowicki ma problemy zdrowotne. Ulubieniec widzów trafił do szpitala

Łukasz Nowicki
Fot. KAPiF

Łukasz Nowicki już od pewnego czasu zdecydował się poświęcić swojej karierze teatralnej. Z tego powodu zrezygnował z prowadzenia programu porannego “Pytanie na Śniadanie” emitowanego w telewizyjnej “Dwójce”. Właśnie startuje kolejna trasa, ale wydarzenia obrały niespodziewany obrót. Czy wszystko jest w porządku?

Łukasz Nowicki i kariera aktorska

Znany jest jako osobowość medialna i prowadzący programów rozrywkowych. Od lat jest związany z Telewizją Polską, gdzie karierę rozpoczął w 2010 roku. Przez ponad dekadę prowadził na antenie “Dwójki” poranne pasmo “Pytanie na Śniadanie”, gdzie występował u boku Małgorzaty Opczowskiej. Z tego elementu swojej pracy zrezygnował w październiku ubiegłego roku, o czym poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Po 13 latach zdecydowałem się odejść z „Pytania na śniadanie”. Czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim po drodze” i teatrowi. Teatrowi, który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym - napisał Łukasz Nowicki na Instagramie.

Tak zmienił się Łukasz Nowicki. Ten jeden szczegół widać już na pierwszy rzut oka Łukasz Nowicki zrzucił ubrania i poszedł na całość. Wszystkich trzęsie od samego patrzenia

Łukasz Nowicki rusza w trasę z kolejnym spektaklem

Jak wspomniał prezenter w swojej wypowiedzi, zajmuje się również aktorstwem. Akademię Teatralną ukończył pod koniec ubiegłego wieku w Krakowie, a za udział w spektaklu dyplomowym otrzymał wyróżnienie XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Był związany z wieloma polskimi scenami. Aktor wystąpił również w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych, udzielał również głosu jako aktor dubbingowy.

Zgodnie ze swoimi deklaracjami, poświęca się obecnie pracy na deskach teatralnych. Obecnie szykuje się do kolejnej trasy po Polsce w związku z produkcją zatytułowaną “Miłość i polityka”. Świat przedstawiony osadzony jest we Francji i w komediowy sposób opowiada o dużych pieniądzach, wpływowych ludziach i ogromnych tajemnicach. W najbliższych dniach będzie można go obejrzeć między innymi w Chojnicach, Płocku czy Jeleniej Górze.

ZOBACZ TEŻ: Czy to miara SUKCESU? Lawina komentarzy weryfikuje! Gwiazda „Postaw na milion” wprost o swojej popularności

Łukasz Nowicki trafił do szpitala!

Obserwując media społecznościowe aktora, można było się nieco zaniepokoić. Łukasz Nowicki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala, na którym ma założoną maskę tlenową. Czy może to oznaczać, że zbliżające się spektakle są w jakiś sposób zagrożone? Na szczęście do publikacji został dołączony opis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

W zaprzyjaźnionej klinice MML staję na nogi… Bo już od jutra "Miłość i Polityka" rusza w trasę. Czwartek- Chojnice , Piątek - Brusy, Sobota- Płock, Niedziela- Jelenia Góra… Zapraszam na spektakle!!!! - czytamy na Instagramie Łukasza Nowickiego.

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli zobaczyć aktora w swojej roli w tajemniczej komedii. Można odetchnąć!

nowicki.png
Fot. lukasz__nowicki/Instagram