Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Łukasz Nowicki zrzucił ubrania i poszedł na całość. Wszystkich trzęsie od samego patrzenia
Michał Fitz
Michał Fitz 09.01.2024 16:58

Łukasz Nowicki zrzucił ubrania i poszedł na całość. Wszystkich trzęsie od samego patrzenia

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF

Łukasz Nowicki uwielbia poznawać życie i wszystkie jego aspekty. W związku z tym bardzo często podróżuje oraz podejmuje się niecodziennych wyzwań. Na jedno z takowych zdecydował się także w samym szczycie obecnej zimy. Zdjęcie aż zmroziło jego fanów

Łukasz Nowicki po odejściu z "Pytania na śniadanie"

Łukasz Nowicki odszedł z “Pytania na śniadanie”, zanim nowa władza zaczęła wprowadzać w nim zmiany. Aktor tłumaczył wówczas, że nie jest zwalniany, a decyzja o odejściu należała tylko do niego. Argumentował nawet, dlaczego się na to zdecydował.

Głównym powodem był czas, a w zasadzie jego niedobór. Praca w śniadaniówce zajmowała go mnóstwo, a Nowicki bardziej chciał skupić się na aktorstwie i przede wszystkim móc częściej widywać się z rodziną. Z czegoś musiał więc zrezygnować.

Ksiądz zdradził, co Izabella Cywińska robiła tuż przed śmiercią. Ludzie z trudem powstrzymywali łzy. Poruszające słowa na pogrzebie Liliana Komorowska w żałobie. Najboleśniejsza ze strat aktorki. Od czterech lat bardzo cierpiał

Łukasz Nowicki poszedł na całość

Teraz Nowicki ma więcej wolnego czasu i chętnie poświęca go na nowe wyzwania. Parę miesięcy temu wybrał się na rowerową wyprawę po rumuńskich górach. Zima absolutnie nie zniechęciła go do przygód. Wręcz przeciwnie, skorzystał z okazji.

W mediach społecznościowych aktora pojawiła się bowiem fotka, na której widać zbiornik wodny w zimowych okolicznościach przyrody, z którego wystają tylko ręce i głowa aktora. W opisie przyznał, że wreszcie uległ modzie na morsowanie. Spodobało mu się.

Fani reagują na nowe hobby Łukasza Nowickiego

Na widok zdjęcia Nowickiego aż szczękają zęby. Jego fani dali zresztą o tym znać w sekcji komentarzy. Niektórzy podziwiali, że się na to zdecydował. Inni dzielili się własnymi doświadczeniami z morsowaniem.

Kiedy zobaczyłam to zdjęcie zrobiło mi się zimno

Ja bym nawet małego paluszka nie zamoczyła w takiej lodowatej wodzie

Panie Łukaszu brawo dla Pana, proszę o instruktaż jak to zrobić pierwszy raz