Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czy to miara SUKCESU? Lawina komentarzy weryfikuje! Gwiazda „Postaw na milion” wprost o swojej popularności
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 27.11.2023 23:11

Czy to miara SUKCESU? Lawina komentarzy weryfikuje! Gwiazda „Postaw na milion” wprost o swojej popularności

Łukasz Nowicki o wprost o swojej popularności, fot. kadr z programu „Postaw na milion”
Łukasz Nowicki o wprost o swojej popularności, fot. kadr z programu „Postaw na milion”

Łukasz Nowicki jest świetnie znany większości widzów Telewizji Polskiej. Aktor kilka miesięcy temu pożegnał się z programem „Pytanie na śniadanie”, ale to nie oznacza, że całkiem zniknął z TVP. Niedawno prowadzący „Postaw na milion” zwrócił się do swoich fanów z zaskakującym pytaniem. 

Łukasz Nowicki nadal prowadzi program „Postaw na milion”

Łukasz Nowicki kilka miesięcy temu przekazał swoim fanom ważną decyzję. Aktor zdecydował się pożegnać z programem „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany od wielu lat i skupić się na rodzinie, a także więcej czasu poświęcić na występowanie na scenie i tworzenie swojego podcastu: „Z Nowickim Po Drodze”. Niedługo po jego pożegnaniu się ze śniadaniówką, aktor świętował swoje 50. urodziny. 

Po tej informacji wielu fanów Łukasza Nowickiego zaczęło się zastanawiać, jak jego decyzja wpłynie na inny program TVP, z którym był związany. Artysta szybko uspokoił telewidzów, że nadal będzie prowadził program „Postaw na milion”. 

Łukasz Nowicki przekazał wstrząsające wieści. Ujrzał smutny widok. Domowy monitoring wszystko nagrał Łukasz Nowicki dostał SMS-a od córki. Natychmiast go pokazał. Napisała mu 3 słowa, a fani oszaleli

Łukasz Nowicki skierował pytanie do swoich fanów

Łukasz Nowicki podzielił się zdjęciem krzyżówki, na której widnieje hasło „Nowicki lub Piszczek”. Poprawną odpowiedzią jest oczywiście Łukasz. Aktor i prowadzący program „Postaw na milion” żartobliwie zapytał, czy pojawienie się w krzyżówce jest miarą sukcesu. 

Czy to miara sukcesu????

ZOBACZ TEŻ: Przykre wieści o Łukaszu Nowickim. Doniesienia o tym, do czego doszło, wywołują ogromne oburzenie

Fani Łukasza Nowickiego pośpieszyli z odpowiedziami

Fani Łukasza Nowickiego pospieszyli z odpowiedzią na pytanie aktora. Większość z nich zdecydowała się połechtać dumę prowadzącego program „Postaw na milion” i potwierdzić, że dość często pojawia się w krzyżówkach, co rzeczywiście można odbierać jako miarę sukcesu. Inni żartobliwie odpowiadają, że połączenie z prowadzącym to sukces dla Piszczka. 

  • Każdy z nas jest sławny. Pan to już wyjątkowo za dobroć i czarujący uśmiech.
  • U Pana to miara sympatii. Popularność to niekoniecznie sukces.
  • Chyba tak, często jest Pan w krzyżówkach.
  • No ba.
  • Dla Piszczka na pewno.
  • Wiadomo, że każdy Ciebie zna, niekoniecznie Piszczka.
  • Ważne, że nazwiska nie przekręcili.
Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?