Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Postaw na milion z nowym prowadzącym? To zdjęcie zdradza wszystko
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.05.2024 09:35

Postaw na milion z nowym prowadzącym? To zdjęcie zdradza wszystko

Postaw na milion, Łukasz Nowicki
Fot. kadr z programu "Postaw na Milion", KAPiF

Od początku 2024 roku Telewizja Polska przechodzi rewolucyjne zmiany, które rzutują na przebieg poszczególnych programów. Wielu dziennikarzy oraz prowadzących zostało zastąpionych nowymi twarzami. I choć widzom mogło się wydawać, że wszystkie znaczące zmiany już zostały wprowadzone, teraz władze TVP zaczęły skupiać się na popularnych teleturniejach. Wiadomo, że od nowego sezonu zmienią się prowadzący tak kultowych produkcji jak “Tak to leciało!" czy “Koło Fortuny”. A co z “Postaw na Milion?” Znamy odpowiedź!

Zmiany w popularnych teleturniejach

Od kilku miesięcy bardzo głośno jest o zmianach, które władze Telewizji Polskiej wprowadzają do kolejnych programów. Wiele kontrowersji wzbudziło zwolnienie całej ekipy prowadzących “Pytanie na Śniadanie”, a w tym ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej. Wiele wątpliwości budził również sposób, w jaki dziennikarze dowiadywali się o zakończeniu współpracy z publicznym nadawcą. 

W ostatnim czasie widzom wydawało się, że wszystkie niezbędne zmiany zostały już wprowadzone, gdy nagle gruchnęły wieści o teleturniejach takich jak “Koło Fortuny” czy “Tak to leciało!”. W przypadku pierwszego programu Izabellę Krzan oraz Norbiego zastąpi dziennikarka Agnieszka Dziekan, która już od kilku lat zapowiada pogodę w “Pytaniu na śniadanie”. Jej partnerem, jak zapowiada “Fakt”, będzie aktor Błażej Stencel.

Muzyczny teleturniej już jakiś czas temu doczekał się poważnych zmian kadrowych, jednak nowa władza postanowiła zmienić prowadzących. Z “Tak to leciało!” są zmuszeni pożegnać się Kajra i Sławomir, natomiast na ich miejscu pojawi się aktor znany widzom m.in. z “M jak Miłość” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Kacper Kuszewski.

Czy to miara SUKCESU? Lawina komentarzy weryfikuje! Gwiazda „Postaw na milion” wprost o swojej popularności Zwycięzca "Mam Talent" przeżywa piekło. Woźniak-Starak dodała swoje "3 grosze"

Łukasz Nowicki prowadzi "Postaw na Milion" od 13 lat

W ubiegłym roku, jeszcze przed rozpoczęciem rewolucji w TVP, z “Pytaniem na Śniadanie” pożegnał się znany polski aktor, Łukasz Nowicki. Ze śniadaniowym formatem był związany przez 13 lat, jednak postanowił poświęcić się innym priorytetom w swoim życiu. Po ogłoszeniu odejścia z programu fani dziennikarza mogli obserwować w jego mediach społecznościowych, jak podróżuje, spędza aktywnie czas z rodziną oraz poświęca się swojej największej pasji, czyli teatrowi. Z kolei widzowie wciąż mogli oglądać go w roli prowadzącego teleturniej “Postaw na Milion”. Dziennikarz prowadzi show od początku jego emisji, czyli od 2011 roku, dlatego publiczność nie wyobraża sobie nikogo innego w tej roli.

Część widzów nie jest pewna, czy Nowicki po raz kolejny poprowadzi kultowy program. W ostatnim czasie aktor opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, którym rozwiał wszelkie wątpliwości.

Łukasz Nowicki.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Danilczuk zrobił furorę za granicą. Przed Maff tańczył w innej edycji TzG

"Postaw na Milion": Kto poprowadzi nową edycję programu?

Fani Łukasza Nowickiego mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ wiadomo, że aktor poprowadzi kolejną edycję teleturnieju “Postaw na Milion”. Potwierdzają to nie tylko informacje, które udało się zdobyć dziennikarzom “Faktu”, ale również post samego dziennikarza, który ten już jakiś czas temu opublikował na swoim Instagramie. 

Udało się? Niestety pieniądze spadły, a było tak blisko? Ależ łatwe było to pytanie! Wygraliście! Nie martwcie się, to tylko gra! Ten gest może wyrażać wszystko. A co wyrażał? Przekonacie się już niebawem, oglądając nowe odcinki 28 serii Postaw Na Milion! Zapraszam serdecznie! – napisał Nowicki.

Cieszycie się z tych wiadomości?

Postaw na milion, Łukasz Nowicki
Fot. kadr z programu "Postaw na Milion"