Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Łukasz Nowicki pokazał, jak świętuje urodziny. Spojrzeliśmy na tort i oniemieliśmy! Czy to naprawdę można jeść?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.07.2023 19:19

Łukasz Nowicki pokazał, jak świętuje urodziny. Spojrzeliśmy na tort i oniemieliśmy! Czy to naprawdę można jeść?

Łukasz Nowicki świętuje 50. urodziny
Łukasz Nowicki świętuje 50. urodziny, fot. Instagram/lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki niedawno spuścił na swoich fanów prawdziwą bombę. Na swoim instagramowym profilu poinformował, że odchodzi z programu „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany przez 13 lat. Już kolejnego dnia wyemitowano nostalgiczny odcinek pełen pożegnań z prezenterem, który był uwielbiany zarówno przez kolegów i koleżanki z planu, jak również przez widzów. Zaledwie tydzień później w jego życiu miało miejsce kolejne przełomowe wydarzenie.

Łukasz Nowicki świętuje 50. urodziny

Łukasz Nowicki pochwalił się na swoim instagramowym profilu wyjątkową rocznicą. 6 lipca aktor świętował swoje 50. urodziny.

Nadszedł ten dzień!!!!!… Stuknęła 50-tka!!! Dziękuje Olgusiu za miłość i moc niespodzianek, dziękuję dzieciom za nadawanie sensu w życiu. Dziękuję przyjaciołom za wspaniałą atmosferę i obecność w moim przemijaniu. Wreszcie dziękuję wszystkim z Was za życzliwość – napisał aktor.

Była policjantką w W11. Joanna Czechowska pokazała się po latach, aż odebrało nam mowę

Łukasz Nowicki pokazał zaskakujący tort

Na zdjęciu, którym Łukasz Nowicki zdecydował się podzielić z fanami, aktor zapozował z wyjątkowym tortem. Jego dekoracja została zainspirowana motywem podróży, które są jedną z pasji Łukasza Nowickiego. Na torcie można zobaczyć figurkę drzewa, a obok niej namiot oraz prawdopodobnie śpiwór. 

Podróże były jednym z powodów – obok rodziny i pracy w teatrze – dla których zdecydował się rozstać ze śniadaniówką TVP2. Aktor jest także twórca podcastu „Z Nowickim Po Drodze”, w którym spotyka się z „inspirującymi postaciami ze świata podróży, biznesu oraz po prostu z ciekawymi ludźmi, których historia mnie zaintrygowała”.

Fani Łukasza Nowickiego złożyli mu życzenia

Pod postem Łukasza Nowickiego nie brak komentarzy, w których fani składają mu życzenia z okazji okrągłych urodzin:

  • Wszystkiego najlepszego.
  • Równie pomyślnej kolejne 50. Coraz bardziej podobny jest Pan do taty.
  • Spełnienia marzeń! Duuuużo zdrówka. Jak najwięcej czasu z rodziną.
  • Samych pięknych chwil w życiu, panie Łukaszu.
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?