Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Łukasz Nowicki przemówił od fanów. Teraz tak spędza czas, widok łapie za serce, aż chce się TAM być
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 16.07.2023 21:37

Łukasz Nowicki przemówił od fanów. Teraz tak spędza czas, widok łapie za serce, aż chce się TAM być

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF, Łukasz Nowicki przemówił do fanów

Łukasz Nowicki w ostatnich tygodniach przeszedł spore zmiany w swoim życiu. Niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował, że odchodzi z programu „Pytanie na śniadanie”, z którym był związany przez 13 lat. Następnego dnia wyemitowany został nostalgiczny odcinek, w którym niemal cała produkcja żegnała swojego kolegę z pracy. Kolejne tygodnie okazały się być dla prezentera wcale nie mniej intensywne.

Łukasz Nowicki świętował urodziny

Niedługo po odejściu z programu, z którym Łukasz Nowicki był utożsamiany, prezenter obchodził swoje urodziny. Rocznica była okrągła, bo przeżył już pół wieku. Najbliżsi oraz wiele fanów złożyli mu serdeczne życzenia. Specjalnie dla niego przygotowano wyjątkowy tort z motywem podróży.

Są one nieodłącznym elementem życia dziennikarza i bardzo często je praktykuje. Były one także jednym z głównych powodów, dla których Nowicki postanowił rozstać się ze śniadaniówką TVP. 

Wiesław Nowobilski chce opuścić Polskę. Po pracy z Elą Romanowską na planie "Nasz nowy dom" musi odpocząć

Łukasz Nowicki w kolejnej podróży

I właśnie w kolejną podróż udał się niedługo po urodzinach Łukasz Nowicki. Tym razem prezenter przebywa na portugalskiej wyspie Azory. Na swoim Instagramie pokazał kilka kadrów z tego miejsca i trzeba przyznać, że widoki, które mu towarzyszą, są przepiękne.

- Hortensje wszechobecne na Azorach i jedyna w Europie plantacja herbaty… - napisał prezenter.

Pokazał przy tym cudownej urody pole. Nie zatrzymał się tylko na poście, ale dodał również na instastory podobne nagranie.

Fani komentują post Łukasza Nowickiego

Pod postem Łukasza Nowickiego fani nie mogą wyjść z zachwytu, patrząc na te kadry.

- Te zdjęcia są zaskakujące piękne - napisała fanka.

- Ale piękny widok. Kocham hortensje - wtóruje internauta.

- Bardzo piękne miejsce super zdjęcie - zauważyła inna osoba.

 - Oj panie Łukaszu, tylko pozazdrościć. Też chciałbym się tam udać - napisano.

Prezenter zapewne już planuje kolejne wyjazdy. O swoich podróżach prowadzi nawet podcast, który można znaleźć na Spotify.

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy