Lifestyle.Lelum.pl > Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 10:42 Wojewódzki nagle wypalił. Kaźmierska ma szansę wrócić do TV?

Dagmara Kaźmierska po skandalu wraca do telewizji?! Niedawno poznaliśmy szczegóły jej przestępczej działalności. “Królowa życia” od tamtej pory milczała. W sieci pojawiła się zapowiedź jej udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. Internauci się wściekli, a post został już usunięty. O co chodzi? 

Kuba Wojewódzki
28.04.2024 19:28 Koniec Wojewódzkiego coraz bliżej? Portal ujawnia fakty ws. jego show

Kuba Wojewódzki prowadzi swój talk-show od 2002 roku. Od kilku lat nie powodzi mu się jednak zbyt dobrze. Niektórzy przeczuwają, że brak parasola ochronnego w postaci Edwarda Miszczaka może zakończyć erę “króla TVN”. Dane oglądalności nie wróżą niczego dobrego.

Kuba Wojewódzki, Dagmara Kaźmierska
27.04.2024 20:40 "Co ty mi umniejszasz?!" Kaźmierska opowiadała o swojej mrocznej przeszłości

Ostatni reportaż o kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej nie jest pierwszymi doniesieniami na ten temat. Już w 2020 roku w programie Kuby Wojewódzkiego celebrytka opowiedziała o funkcji, jaką sprawowała w swojej agencji towarzyskiej. Choć ta wiedza była powszechna przez lata, dopiero teraz podjęto konkretne decyzje.

Kuba Wojewódzki
23.04.2024 15:14 "Tu jest dno". Kuba Wojewódzki tak podsumował zachowanie gościni

Kuba Wojewódzki gości na swojej kanapie wielu różnorodnych gości. Tym razem popularny polski dziennikarz zaprosił do swojego studia trenera kadry narodowej Michała Probierza oraz osobowość telewizyjną Wiolkę Walaszczyk. Niesamowite, jak zachowała się jedna z tych osób.

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki
20.03.2024 17:13 Wojewódzki naprawdę jej to zrobił. Tak zemścił się na Annie Musze

Na początku marca wystartował nowy program telewizyjny emitowany na stacji TVN. Za stołem jurorskim zasiada Anna Mucha. Z tego powodu Kuba Wojewódzki zdecydował się zaprosić ją i pozostałych oceniających do swojego formatu. Nie zabrakło wyciągania prywaty. Spodziewalibyście się, że będzie do tego zdolny?

Kuba Wojewódzki, pączek
08.02.2024 09:21 Wojewódzki przebił Gessler z ceną pączków? Tak wyglądają, a cena? Zobaczcie

Tłusty czwartek to jeden z ulubionych dni w roku wielu Polaków. Dziś nikt nie ma prawa wypomnieć nam, ile wsunęliśmy słodyczy. Jak co roku, symbolem jest pączek, najlepiej po brzegi wypełniony przepysznym nadzieniem. Wolicie cukier puder, lukier, a może inną polewę? Każdy znajdzie coś dla siebie. Swoje oferty przygotowały również restauracje prowadzone przez gwiazdy show-biznesu. Kuba Wojewódzki zaszalał w tym roku z ceną. Kupilibyście je u niego?

Kuba Wojewódzki, Dagmara Kaźmierska
08.01.2024 11:11 Kuba Wojewódzki nazwał Dagmarę Kaźmierską „grzesznicą z Polsatu”. Odpowiedziała mu krótko

Kuba Wojewódzki wypoczywa w rajskich okolicznościach na wyspie Bali. Mimo to, cały czas jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kadry z wyjazdu. Pod jednym z nich wywiązała się żywiołowa dyskusja. Okazuje się, że dziennikarz w szokujących słowach podsumował Dagmarę Kaźmierską. Gwiazda “Królowych życia” nie pozostała mu dłużna!

Kuba Wojewódzki z suknią ślubną
18.12.2023 16:39 Kuba Wojewódzki z suknią ślubną: „Trzeba zadbać o własną przyszłość!”. Jego Instagram płonie od komentarzy

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojej charyzmy oraz kontrowersyjnego stylu bycia. Tym razem znany dziennikarz po raz kolejny zaskoczył swoich wiernych fanów, a to wszystko za sprawą najnowszego posta, który pojawił się na jego profilu na Instagramie.

Kuba Wojewódzki podzielił się wymownym zdjęciem z Anną Muchą, fot. KAPiF
12.12.2023 19:44 Wojewódzki i Mucha znowu razem? Wymowne zdjęcie tuż przed świętami nasuwa jedno

Kuba Wojewódzki należy do celebrytów, którzy mogą pochwalić się dużą grupą dawnych partnerek i miłostek. Dziennikarz otwarcie przyznaje, że interesują go wyłącznie młode kobiety, a te zmienia jak przysłowiowe rękawiczki. 

Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej
05.10.2023 22:05 Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej. Skierował do niej TE słowa, nawet córka aktorki musiała zareagować

Dzisiaj mija dokładnie 9 lat od nagłej śmierci cenionej aktorki, znanej z serialu “Złotopolscy”. Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. W tę wyjątkową rocznicę głos zabrał jej bliski kolega - Kuba Wojewódzki, który podzielił się wzruszającym postem.

Agnieszka Holland doprowadziła Ewę Farną do płaczu, fot. kadr z programu „Kuba Wojewódzki”
27.09.2023 10:11 Agnieszka Holland doprowadziła Ewę Farną do płaczu. Tego jeszcze nie było u "Kuby Wojewódzkiego"

Agnieszka Holland od kilkunastu dni jest jednym z najgłośniejszych polskich nazwisk. Wszystko za sprawą premiery filmu „Zielona granica”, który wywołał szeroką publiczną debatę. Reżyserka była także jedną z gościń ostatniego odcinka programu „Kuba Wojewódzki”.

Caroline Derpienski
07.09.2023 21:16 Caroline Derpieński mocno OBRYWA. Nawet Hakiel był w szoku po tym, co mówiła o jego córce u Wojewódzkiego

Caroline Derpienski szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu. Żona niezwykle bogatego i o wiele starszego od niej biznesmena ostatnio została nawet zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego. Jej występ wzbudził niemałe kontrowersje. Po jednym tekście zdębiał nawet Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel podjął ważną życiową decyzję
07.09.2023 16:36 Marcin Hakiel podjął ważną, życiową decyzję. Nie mogliśmy uwierzyć w to, co powiedział. Będzie żałował?

Występ Marcina Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego wywołał niemałe poruszenie w sieci. Popularny tancerz podczas rozmowy z królem TVN-u opowiedział o kulisach bolesnego rozstania z Katarzyną Cichopek oraz wyjawił plany na swoją przyszłość. Zdradził, jak teraz widzi swoje życie miłosne.

Była Marcina Hakiela Dominika odpowiada na jego wywiad
06.09.2023 18:39 W mediach wrze o reakcji BYŁEJ Marcina Hakiela na wywiad. Dominika "miała obawy"

Wywiad Marcina Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego odbił się szerokim echem w mediach. Tancerz w rozmowie z kontrowersyjnym dziennikarzem wypowiedział się na temat swojego głośnego rozwodu z Katarzyną Cichopek. Jak na słowa gwiazdora zareagowała aktorka oraz druga z jego byłych ukochanych - Dominika?

Marcin Hakiel szczerze o rozstaniu z Kasią Cichopek
06.09.2023 16:01 Marcin Hakiel ujawnia, jak naprawdę wyglądało rozstanie z Cichopek. Nagle otworzył się u Wojewódzkiego

Marcin Hakiel gościł niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego. Tancerz po raz pierwszy od dawna otworzył się na temat głośnego rozstania z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z popularnym dziennikarzem zdradził, jak obecnie wyglądają ich relacje.

Misiek Koterski wygarnął Kubie Wojewódzkiemu
22.07.2023 22:41 Misiek Koterski nie wytrzymał. Miażdżąco wygarnął Kubie Wojewódzkiemu, gwiazdor spalił się ze wstydu?

Misiek Koterski był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Podczas wywiadu doszło do rozmowy na temat przyjaźni. Aktor wygarnął gwiazdorowi TVN kilka słów prawdy prosto w twarz.

Artur Barciś upokorzony do granic możliwości. Wyznał, co go spotkało
19.07.2023 10:49 Artur Barciś upokorzony do granic możliwości. Dopiero po latach zdecydował się wyznać, co go spotkało

Artur Barciś był jednym z gości finałowego odcinka najnowszego sezonu programu „Kuba Wojewódzki”. Aktor, któremu największą popularność przyniosła rola Norka w serialu „Miodowe lata”, opowiedział na antenie talk-show o upokorzeniach, jakich doznał w czasie szkoły podstawowej.

Richardson i Wojewódzki
04.06.2023 17:43 Kuba Wojewódzki i Monika Richardson pokazali, co działo się na marszu w Warszawie. W TVP to przemilczeli

Dzisiaj ma miejsce marsz organizowany przez opozycję. Już teraz szacuje się, że po ulicach Warszawy ma przechadzać się około pół miliona protestujących. Wśród nich jest cała masa zaangażowanych w sprawę celebrytów, chociażby Monika Richardson czy Kuba Wojewódzki.Obydwoje publikowali w swoich mediach społecznościowych sceny z tego wydarzenia. Próżno ich szukać w materiałach emitowanych na TVP.

Katarzyna Cichopek, Kuba Wojewódzki
24.03.2023 19:00 Katarzyna Cichopek 12 lat temu była u Kuby Wojewódzkiego. Słowa, które wtedy wypowiedziała wiele wyjaśniają

Postacie medialne mają to do siebie, że wszystko co kiedyś powiedzą już na zawsze pozostanie w przestrzeni publicznej i internecie. 12 lat temu Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu aktorkę, a aktualnie prezenterkę. Katarzyna Cichopek wypowiedziała tam ważne słowa.Aktualnie wobec prowadzącej “Pytanie na śniadanie” najgłośniej jest za sprawą jej związku z Maciejem Kurzajewskim. Wiele osób zastanawia się jacy są poza kamerami, a te słowa sprzed kilkunastu lat mogą wiele wyjaśniać.

Kuba Wojewódzki, Michał Wiśniewski
18.03.2023 18:14 Michał Wiśniewski ostro o Kubie Wojewódzkim. Nie gryzł się w język

W ostatnim czasie gorąco jest na linii Kuba Wojewódzki - Agnieszka Chylińska. Dwójka celebrytów powiedziała sobie nieprzyjemne słowa w mediach. W całość sporu wmieszał się Michał Wiśniewski.Wojewódzki źle wypowiedział się o Chylińskiej w swoim programie, a ta nie była mu dłużna w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel
15.03.2023 12:36 Kuba Wojewódzki. Roksana Węgiel pierwszy raz o tym, co zrobił Andrzej Duda. "Byłam w szoku"

W ostatnim programie Kuby Wojewódzkiego pojawili się Roksana Węgiel i Piotr Gąsowski. Wokalistka od niedawna formalnie jest już dorosłą kobietą, więc można było spodziewać się, że prowadzący wypyta ją o ciekawe i kontrowersyjne kwestie. Jedna z nich była dosyć niezręczna.Wojewódzki poruszył bowiem temat polubień, które w mediach społecznościowych Roksanie zostawił sam prezydent Andrzej Duda. Jak ona się z tym czuje?

Katarzyna Cichopek Kuba Wojewódzki
13.02.2023 18:06 Kuba Wojewódzki wyśmiał Katarzynę Cichopek. Jego słowa mogą dotknąć gwiazdę

To nie pierwszy raz, kiedy Kuba Wojewódzki w ironiczny sposób wypowiada się na temat kariery jednej z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Katarzyna Cichopek była na jego celowniku od dawna. Teraz gwiazdor pokusił się o kilka bolesnych słów.

None
10.02.2023 19:07 Wojewódzki sprzedaje pączki na Tłusty Czwartek. Cena? Nawet Gessler nie wytrzymałaby ze śmiechu

Na tłusty czwartek Kuba Wojewódzki postanowił przygotować coś specjalnego dla klientów swojej restauracji. Jego pączki są znacznie droższe od tych, które sprzedaje Magda Gessler.Dziennikarz nie jest jedyną znaną osobistością, która postawiła na biznes gastronomiczny. W jego gdyńskiej restauracji "Niewinni Czarodzieje TrzyZero" będą dostępne pączki.

Doda Kuba Wojewódzki
22.10.2022 11:00 Doda wyszła od Wojewódzkiego po 20 minutach. Jeden żart wyprowadził ją z równowagi. Wiemy, co się stało

Doda znana jest ze swojego mocnego charakteru i umiejętności bezpośredniego wyrażania zdania. Wszystko to potwierdziło się podczas ostatniego odcinka podcastu „Wojewódzki&Kędzierski”, którego gościem była gwiazda. Wokalistka opuściła studio po zaledwie 20 minutach wywiadu. Na temat niecodziennej sytuacji wypowiedział się również sam gospodarz show, który wyznał, że jego pytania mogły być nieco dociekliwe i wchodzące w sferę prywatną piosenkarki. Kuba Wojewódzki pytał między innymi o byłego męża Emila Stępnia oraz o skandale sprzed ponad 15 lat.

Kuba Wojewódzki
14.09.2022 00:34 Kuba Wojewódzki pokazał kobietę, z którą spędza wakacje. Wywołał poruszenie, zdjęcie zdziwiło fanów

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że lubi igrać z fanami oraz mediami. Wcześniej robił to tylko przy pomocy telewizji, dziś już używa do tego również mediów społecznościowych. Właśnie wrzucił na Instagrama wpis, który wzbudził spore zamieszanie. W sekcji komentarzy aż zawrzało. Nie zabrakło obserwujących, którzy byli zachwyceni opublikowanym przez dziennikarza zdjęciem, ale pewna część internautów była nim też nieco zgorszona.

Kuba Wojewódzki
03.09.2022 10:19 Cała Polska pozna syna Kuby Wojewódzkiego? Widzowie TVN będą mieli niespodziankę, Małgorzata Rozenek się wygadała

Już w najbliższy wtorek zostanie wyemitowany nowy odcinek programu, którego gospodarzem jest Kuba Wojewódzki. Gośćmi będą Małgorzata Rozenek i Maciej Musiałowski. Niewykluczone jednak, że to nie oni zrobią największą furorę tego dnia, a pewien telewizyjny debiutant. Konkretnie ma chodzić o syna prezentera. „Perfekcyjna pani domu”, publikując zwiastun wspomnianego epizodu, niejako zdradziła, że w show pojawi się także młody Wojewódzki.

Małgorzata Rozenek
02.09.2022 20:57 Małgorzatę Rozenek poniosło u Kuby Wojewódzkiego. Internauci oburzeni. „Tak mówi matka trzech chłopców?”

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim Instagramie wideo, które jest fragmentem programu Kuby Wojewódzkiego. Prezenterka gościła w odcinku, który zostanie wyemitowany 6 września. Już samym materiałem promocyjnym podpadła niektórym widzom. Jedna z internautek zarzuciła bowiem prezenterce, że ta wypowiada się niestosownie, biorąc pod uwagę fakt, że jest matką trójki dzieci. Odpowiedź Rozenek była zdecydowana. Nowa prowadząca „Dzień Dobry TVN” nie zamierzała się tłumaczyć.

Kuba Wojewódzki
27.08.2022 19:08 Kuba Wojewódzki pokazał się z wózkiem niemowlęcym. „Kiedyś to wszystko będzie Twoje”

W ramach promocji swojego programu Kuba Wojewódzki pokazał się na nagraniu z show z dziecięcym wózkiem. W ten sposób podsycił zainteresowanie rzekomą ciążą swojej partnerki, którą ogłosił jeszcze wiosną tego roku. „Super wiadomość Kuba” – komentowali internauci. Kuba Wojewódzki jeszcze w marcu na wizji „Dzień dobry TVN” chwalił się, że spodziewa się dziecka. Do dzisiaj jednak wiele osób uważa, że gwiazdor usiłuje wszystkich wkręcić i po prostu sobie zażartował. Dziennikarz regularnie podsyca pogłoski na ten temat, jednak równocześnie nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Promując nowy sezon swojego talk-show znów nawiązał do tych pogłosek.