Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wojewódzki nagle wypalił. Kaźmierska ma szansę wrócić do TV?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.05.2024 10:42

Wojewódzki nagle wypalił. Kaźmierska ma szansę wrócić do TV?

Dagmara Kaźmierska
Fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska po skandalu wraca do telewizji?! Niedawno poznaliśmy szczegóły jej przestępczej działalności. “Królowa życia” od tamtej pory milczała. W sieci pojawiła się zapowiedź jej udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. Internauci się wściekli, a post został już usunięty. O co chodzi? 

Dagmara Kaźmierska wraca do telewizji?!

W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. To niewiarygodne, kogo dziennikarz zaprosił tym razem. Na jego kanapie zasiądzie Dagmara Kaźmierska. Zastanawialiśmy się, czy “Królowa życia” odniesie się do ostatnich publikacji na jej temat. 

Internauci mogą poczuć się zdezorientowani. Oficjalna zapowiedź odcinka, która pojawiła się na instagramowym koncie Wojewódzkiego, została szybko usunięta. Czy był to żart? Czekamy, aż Kuba Wojewódzki wyjaśni, o co chodziło. 

 

Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Zgrzyt na planie “Nasz nowy dom”. Przemek nie wytrzymał, wprost wypalił do Marty

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Tegoroczna 14. edycja “Tańca z Gwiazdami” była wyjątkowo głośna. W poprzednią niedzielę poznaliśmy zwyciężczynię. Kryształową kulę zdobyła Anita Sokołowska. Z drugiego miejsca cieszyła się Roksana Węgiel, a z trzeciego Maffashion. 

Ta odsłona programu cieszyła się także ogromnym zainteresowaniem ze względu na Dagmarę Kaźmierską, która brała w niej udział. “Królowej życia” towarzyszył w tańcu Marcin Hakiel. Mimo że para za każdy taniec zdobywała najniższą notę od jury, z odcinka na odcinek przechodziła dalej dzięki głosom widzów. Kaźmierska jednak sama zdecydowała się zrezygnować z udziału w show z racji na kontuzję. Kilka dni później światło dzienne ujrzały szczegóły jej przestępczej działalności za sprawą publikacji portalu Goniec.pl 

Poznaliśmy szczegóły przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej

Dzięki publikacjom portalu Goniec.pl poznaliśmy szczegóły kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Większość z nas wiedziała, że “Królowa życia” była w przeszłości właścicielką agencji towarzyskiej. Nie byliśmy jednak świadomi tego, jak traktowała swoje pracownice. Ze wspomnianego artykułu dowiedzieliśmy się, że Kaźmierska w swoich burdelach lubiła ład i porządek, za to nie tolerowała nieposłuszeństwa. Karała za nie m.in gwałtem. 

Od czasu pojawienia się w sieci głośnych publikacji, Kaźmierska nie wydała żadnego oświadczenia. Czy głos w tej sprawie zabierze w programie Kuby Wojewódzkiego? Przekonamy się już we wtorek. Widzowie są oburzeni, że to właśnie ją dziennikarz zaprosił do swojego show. 

  • Mam nadzieję, że to żart - napisał internauta.
  • Oby to był żart - zgodziła się z nim kolejna osoba. 
  • To chyba żart?
Kuba Wojewódzki
Instagram/kuba_wojewodzki_official