Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kuba Wojewódzki i Monika Richardson pokazali, co działo się na marszu w Warszawie. W TVP to przemilczeli
Michał Fitz
Michał Fitz 04.06.2023 17:43

Kuba Wojewódzki i Monika Richardson pokazali, co działo się na marszu w Warszawie. W TVP to przemilczeli

Richardson i Wojewódzki
fot. KAPiF

Dzisiaj ma miejsce marsz organizowany przez opozycję. Już teraz szacuje się, że po ulicach Warszawy ma przechadzać się około pół miliona protestujących. Wśród nich jest cała masa zaangażowanych w sprawę celebrytów, chociażby Monika Richardson czy Kuba Wojewódzki.

Obydwoje publikowali w swoich mediach społecznościowych sceny z tego wydarzenia. Próżno ich szukać w materiałach emitowanych na TVP.

Monika Richardson na marszu

Monika Richardson bez wątpienia chce być aktywną częścią zmiany, dlatego na marsz poszła w bojowym nastroju. Opublikowała nagranie, na którym widać, jak mnóstwo ludzi idzie razem z nią. To faktycznie setki tysięcy.

Jej stanowczość wyszła też przy okazji pytania jednej z fanek, która mieszka za granicą. Ta nie wiedziała, co dzieje się w Polsce, dlatego grzecznie dopytała. Odpowiedź Richardson była szalenie wymowna, wręcz bezpardonowa.

- Już to pani tłumaczę pani Ewo: ***** *** i Konfederację! Czy teraz pani rozumie? - odpowiedziała internautce Richardson.

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Kuba Wojewódzki na marszu

Kuba Wojewódzki jest bardzo rozgadany w swoim programie, ale w mediach społecznościowych stawia na powściągliwość w słowach. Raczej nie pisze długich wpisów, za to chętnie publikuje wymowne zdjęcia i grafiki. Nie inaczej było tym razem.

Na Instagrama wrzucił bowiem zdjęcie przedstawiające koszulkę jednego z uczestników marszu. Widzimy na niej wizerunek Jarosława Kaczyńskiego z czarnym paskiem na oczach i podpisem “Poszukiwany Jarosław K.”.

Kto jeszcze był na marszu?

Osoby, które obserwują w mediach społecznościowych głównie śmietankę polskiego show-biznesu, dziś po otworzeniu aplikacji mogły zobaczyć w zasadzie tylko treści dotyczące marszu. Można odnieść wrażenie, że jest tam każdy celebryta, o jakim pomyślimy.

Na miejscu nie zabrakło Michała Żebrowskiego z żoną, Olgi Bołądź czy Barbary Kurdej-Szatan. Poza nimi zjawili się także Magda Mołek, Marcin Meller, a nawet Kinga Rusin, która z tej okazji specjalnie przyleciała z powrotem do Polski!

Zobacz posty:

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny