Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Tu jest dno". Kuba Wojewódzki tak podsumował zachowanie gościni
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.04.2024 15:14

"Tu jest dno". Kuba Wojewódzki tak podsumował zachowanie gościni

Kuba Wojewódzki
fot. Instagram/@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki gości na swojej kanapie wielu różnorodnych gości. Tym razem popularny polski dziennikarz zaprosił do swojego studia trenera kadry narodowej Michała Probierza oraz osobowość telewizyjną Wiolkę Walaszczyk. Niesamowite, jak zachowała się jedna z tych osób.

Niewiarygodne, co wydarzy się u Kuby Wojewódzkiego

Program Kuby Wojewódzkiego od lat gości na antenie TVN i przez lata stał się już niemal wizytówką stacji. Do swojego studia dziennikarz zaprasza wielu przedstawicieli show-biznesu, których wypytuje na wiele tematów związanych z ich życiem osobistym oraz plotkami, jakie można usłyszeć o nich w mediach.

Tym razem Kuba Wojewódzki postanowił na nietypowe połączenie. Już dzisiaj wieczorem na jego kanapie zasiądą: obecny selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz oraz osobowość telewizyjna i stand-uperka Wiolka Walaszczyk. Niesamowite, do czego doszło w studiu.

Żona Borysa Budki została prezydentką Kevin Mglej w żałobie. Nikt nie wiedział, co przeżywa, gdy pojawił się w TzG

Kuba Wojewódzki zapytał trenera kadry Polski o naszych piłkarzy

Pierwszym gościem kontrowersyjnego dziennikarza będzie aktualny selekcjoner kadry narodowej w piłce nożnej Michał Probierz. Prezenter zapytał trenera Biało-Czerwonych o to, jakie są jego przewidywania na zbliżające się wielkimi krokami Euro 2024, a także postanowił pochwalić mu się własnym zamiłowaniem do tego sportu. Zastanawiał się także, na jakiej pozycji mógłby grać.

Po żonglerce w kuluarach uważam, że nawet na ławce rezerwowych nie byłeś - zażartował Michał Probierz.

Trener naszej kadry wyznał również, że obecnie jest w trakcie obserwacji 114 piłkarzy przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy. Później jednak w studiu zrobiło się o wiele goręcej, bowiem na kanapie zasiadła znana osobowość medialna Wiolka Walaszczyk, która zaskoczyła nie tylko widzów, ale również samego gospodarza.

ZOBACZ TEŻ: Czym są kataplazmy? Uczestnik "Milionerów" nieźle się głowił.

Kuba Wojewódzki podsumował zachowanie swojego gościa

Dziewczyna od razu wniosła do studia masę pozytywnej energii i pozwoliła sobie na żarty z prowadzącym oraz drugim gościem “Kuby Wojewódzkiego”. W pewnym momencie gwiazda postanowiła zaskoczyć mężczyzn niespodziewanym wyznanie. Okazało się, że Wiolka Walaszczyk jest bardzo otwarta i nie boi się żadnego zachowania na antenie. Aby to udowodnić, rozłożyła się na kanapie i wydała z siebie szokujące dźwięki, co nie umknęło uwadze obu panów.

Ja mam wyj*bane. Ja sobie mówię, co chce, żyje, jak chce, ubieram się jak chce - przyznała gwiazda

Kuba Wojewódzki natychmiast zareagował zwrócił się do Michała Probieża

Jesteś kulturowo zszokowany. Ty myślałeś, że szatnia piłkarska to jest dno. Nie, to jest dno - zawołał rozbawiony gospodarz.

Trener naszej kadry przyznał, że faktycznie jest zaskoczony zachowaniem dziewczyny, ponieważ on sam jest bardzo kulturalny i raczej nie przeklina.