Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Marcin Hakiel podjął ważną, życiową decyzję. Nie mogliśmy uwierzyć w to, co powiedział. Będzie żałował?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.09.2023 16:36

Marcin Hakiel podjął ważną, życiową decyzję. Nie mogliśmy uwierzyć w to, co powiedział. Będzie żałował?

Marcin Hakiel podjął ważną życiową decyzję
Marcin Hakiel podjął ważną życiową decyzję, fot. kadr z programu "Kuba Wojewódzki"

Występ Marcina Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego wywołał niemałe poruszenie w sieci. Popularny tancerz podczas rozmowy z królem TVN-u opowiedział o kulisach bolesnego rozstania z Katarzyną Cichopek oraz wyjawił plany na swoją przyszłość. Zdradził, jak teraz widzi swoje życie miłosne.

Marcin Hakiel wywołał niemałe zamieszanie u Kuby Wojewódzkiego

W najnowszym odcinku kultowego show Kuby Wojewódzkiego, który na antenie stacji TVN został wyemitowany we wtorek 5 września, nie brakowało wrażeń i emocji. Na kanapie kontrowersyjnego dziennikarza zasiedli Marcin Hakiel oraz Caroline Derpienski, którzy zaskoczyli prowadzącego swoimi szczerymi wyznaniami.

Ceniony tancerz po raz kolejny otworzył się na temat bolesnego rozwodu z Katarzyną Cichopek. I choć od ostatniego głośnego wywiadu gwiazdora, którego udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie “Miasto Kobiet”, minęło już kilka miesięcy, choreograf nie zamierza zwalniać tempa i ponownie skomentował zachowanie aktorki oraz jej nowy związek z kolegą ze śniadaniówki TVP. Nie żałował przy tym kilku gorzkich słów.

Marcin Hakiel ujawnia, jak naprawdę wyglądało rozstanie z Cichopek. Nagle otworzył się u Wojewódzkiego

Marcin Hakiel szczerze o swoich byłych partnerkach i życiu miłosnym

Tancerz nie szczędził mocnych słów na temat nowej relacji swojej byłej małżonki. Jego zdaniem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski robią sobie z niego “medialną pożywkę”, choć oficjalnie udają, że pragną jedynie świętego spokoju. O swoich spostrzeżeniach poinformował Kubę Wojewódzkiego podczas wtorkowego odcinka show.

Z byłą małżonką tworzyliśmy trochę taki tandem medialny, teraz tego nie ma, jestem solo. I wydaje mi się, że nikogo nie krzywdzę, robię to, na co miałem ochotę. Teraz jestem bardziej sobą i jest mi z tym dobrze. Po rozwodzie odzyskałem swoje nazwisko, już coraz rzadziej się to dzieje, choć wiedziałem, że tak mnie przedstawisz. Moja była małżonka ze swoim nowym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę.

Choreograf poruszył również temat swojego obecnego życia, które toczy się wokół pracy oraz ukochanych dzieci - 13-letniego Adama i 9-letniej Helenki. Według niego syn i córka wciąż potrzebują czasu, aby zrozumieć nową sytuację, jaka zapanowała w ich rodzinie. 

Nie oznacza to jednak, że zapomniał o sobie. Podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim Marcin Hakiel ujawnił, jak widzi przyszłość swojego życia miłosnego.

Marcin Hakiel szczerze o swoich miłosnych planach

Po rozstaniu z Kasią Cichopek tancerz dosyć szybko znalazł nową partnerkę. Tą została tajemnicza Dominika, którą poznał w sieci i której wizerunku nigdy nie ujawnił. Choć wydawało się, że u jej boku ułoży sobie życie, parę tygodni temu potwierdzono koniec ich relacji. Wszystkie te przeżycia sprawiły, że Hakiel doszedł do stanowczego wniosku.

Już się nie ożenię, nie popełnię tego błędu. Po co dzisiaj to robić?

Jego słowami zaskoczony był sam Kuba Wojewódzki. Nietrudno zaprzeczyć, że ci dwaj, z pozoru zupełnie różni mężczyźni, błyskawicznie złapali wspólny kontakt. Widzicie między nimi podobieństwo? 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik