Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kuba Wojewódzki nazwał Dagmarę Kaźmierską „grzesznicą z Polsatu”. Odpowiedziała mu krótko
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.01.2024 11:11

Kuba Wojewódzki nazwał Dagmarę Kaźmierską „grzesznicą z Polsatu”. Odpowiedziała mu krótko

Kuba Wojewódzki, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki wypoczywa w rajskich okolicznościach na wyspie Bali. Mimo to, cały czas jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kadry z wyjazdu. Pod jednym z nich wywiązała się żywiołowa dyskusja. Okazuje się, że dziennikarz w szokujących słowach podsumował Dagmarę Kaźmierską. Gwiazda “Królowych życia” nie pozostała mu dłużna!

Kuba Wojewódzki spędza wakacje na malowniczej wyspie

Kuba Wojewódzki nie jest fanem świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że dziennikarz przestał je obchodzić po śmierci swojej mamy. To właśnie dlatego, jak co roku już od jakiegoś czasu, postanowił uciec od świątecznego zgiełku i udał się na urlop za granicą. Jako cel swojej destynacji wybrał urokliwą wyspę Bali, która znajduje się w Indonezji. 

Dziennikarz spędza wakacje aktywnie i nieustannie chwali się w sieci coraz to nowszymi zdjęciami z podroży. Część czasu poświęcił na wypoczynek w hotelu, jednak znacznie częściej publikuje fotografie, na których pokazuje, jakie kolejne zabytki udało mu się zwiedzić. W ostatnim czasie był to m.in. pomnik Garuda Wisnu Kencana w parku w Bukit. Z kolei kilka dni temu Wojewódzki odwiedził jedną z zabytkowych, hinduistycznych świątyni. Post z tego miejsca wywołał wśród jego obserwatorów wiele emocji. Okazuje się, że nie ze względu na samą fotografię, a komentarze, które się pod nią znajdują.

Dagmara Kaźmierska pokazała się, jak ją Bóg stworzył. Fani aż mdleją z wrażenia Kuba Wojewódzki z suknią ślubną: „Trzeba zadbać o własną przyszłość!”. Jego Instagram płonie od komentarzy

Kuba Wojewódzki dobitnie podsumował Dagmarę Kaźmierską

Kubę Wojewódzkiego na Instagramie obserwuje ponad 1,6 miliona internautów. Wśród nich znajduje się m.in. Dagmara Kaźmierska, która zasłynęła na łamach programu “Królowe życia” emitowanego na TTV. W ostatnim czasie widzowie mogą obserwować jej poczynania w nowym reality show “Dagmara szuka męża” na Polsacie. Mimo iż celebrytka jest zajęta poszukiwaniami ukochanego, w wolnych chwilach nie stroni od mediów społecznościowych, w których aktywnie się udziela.

4 stycznia Kuba Wojewódzki opublikował na platformie post z hinduistycznej świątyni, którą odwiedził. W jego opisie odniósł się do własnego ateizmu:

Lepiej modlić się sercem bez słów, niż słowami bez serca… – napisał.

Jego słowa postanowiła skomentować Dagmara Kaźmierska. Przytaknęła na stwierdzenie dziennikarza krótkim “święte słowa”. Niespodziewanie ten postanowił odpowiedzieć jej w nieco kontrowersyjny sposób:

Skąd Ty możesz wiedzieć Grzesznico z Polsatu?

ZOBACZ TEŻ: Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał radosne wieści. Stało się, Dagmara Kaźmierska osiągnęła sukces

Dagmara Kaźmierska w zaskakujący sposób odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu

Dagmara Kaźmierska rozpoczęła karierę w show-biznesie od udziału w programie “Królowe życia” emitowanego na TTV, który należy do TVN. Mimo iż celebrytka pokazywała na jego łamach szczegóły swojego godnego pozazdroszczenia, wystawnego życia, nie jest tajemnicą, że w przeszłości zaliczyła kilka wzlotów i upadków — jednym z nich był pobyt w więzieniu. W swoim komentarzu pod postem na Instagramie Kuba Wojewódzki chciał zapewne nawiązać do tego mrocznego czasu w jej życiu. Jak na jego mocne słowa zdecydowała się odpowiedzieć celebrytka?

Z odległej przeszłości, nim zaczęłam grzeszyć – odparła w kolejnym komentarzu.

Ta krótka wymiana zdań wywołała wiele emocji wśród internautów. Czy ci mogą spodziewać się skandalu? Niewiele na to wskazuje, ponieważ Kubę Wojewódzkiego i Dagmarę Kaźmierską łączą serdeczne stosunki. W swojej drobnej zaczepce dziennikarz, zapewne dla żartów, zwrócić uwagę na transfer celebrytki z TTV do konkurencyjnej stacji, czyli Polsatu.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania