Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel ujawnia, jak naprawdę wyglądało rozstanie z Cichopek. Nagle otworzył się u Wojewódzkiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.09.2023 16:01

Marcin Hakiel ujawnia, jak naprawdę wyglądało rozstanie z Cichopek. Nagle otworzył się u Wojewódzkiego

Marcin Hakiel szczerze o rozstaniu z Kasią Cichopek
Marcin Hakiel szczerze o rozstaniu z Kasią Cichopek, fot. kadr z programu "Kuba Wojewódzki"; KAPIF

Marcin Hakiel gościł niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego. Tancerz po raz pierwszy od dawna otworzył się na temat głośnego rozstania z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z popularnym dziennikarzem zdradził, jak obecnie wyglądają ich relacje.

Marcin Hakiel w szczerym wyznaniu u Kuby Wojewódzkiego

Każdy, kto regularnie ogląda program Kuby Wojewódzkiego, doskonale zdaje sobie sprawę, że król TVN, jak nikt inny potrafi zachęcić swoich gości do zwierzeń i wyciągnąć od nich najbardziej skrywane informacje. Nic więc dziwnego, że gdy tylko Marcin Hakiel zapowiedział swój udział w kontrowersyjnych show, wiele osób zastanawiało się, czy padnie kilka pytań na temat jego rozwodu z Katarzyną Cichopek.

Sam tancerz już jakiś czas temu opowiadał o kulisach rozstania z aktorką. Wtedy też, podczas swojego udziału w programie “Miasto Kobiet” ujawnił, że problemy w ich relacji rozpoczęły się, ponieważ pojawił się tam ktoś trzeci. Teraz choreograf znów nie gryzł się w język i ujawnił kilka pikantnych szczegółów na temat obecnych relacji z byłą żoną.

Wyszła za Araba... Ostrzegali ją nawet urzędnicy! Porażające, co spotkało ją na koniec

Marcin Hakiel w ostrych słowach o Kasi Cichopek u Kuby Wojewódzkiego

Tancerz zagościł w programie popularnego dziennikarza razem z modelką Caroline Derpienski. Obok kilku zabawnych rozmów i żartów nie zabrakło czasu na powrót do trudnego rozstania gwiazdora z Katarzyną Cichopek. Marcin Hakiel nie żałował mocnych słów na temat nowego związku aktorki i od razu stwierdził, że była ukochana zrobiła sobie z niego "medialną pożywkę"! Wspomniał również o Macieju Kurzajewskim.

Po rozwodzie odzyskałem swoje nazwisko, już coraz rzadziej się to dzieje, choć wiedziałem, że tak mnie przedstawisz. Moja była małżonka ze swoim nowym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę.

Choreograf przyznał również, że lepiej czuje się, gdy w mediach funkcjonuje jako osobna jednostka, a nie duet z Katarzyną Cichopek. Z jego wypowiedzi wynika, że nie żałuje swojego głośnego rozstania.

Z byłą małżonką tworzyliśmy trochę taki tandem medialny, teraz tego nie ma, jestem solo. I wydaje mi się, że nikogo nie krzywdzę, robię to, na co miałem ochotę. Teraz jestem bardziej sobą i jest mi z tym dobrze.

Marcin Hakiel szczerze o dzieciach po rozwodzie z Kasią Cichopek

Tancerz poruszył również temat swoich dzieci, które bardzo mocno przeżyły rozstanie rodziców. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego Marcin Hakiel przyznał, że 9-letnia Helenka i 13-letni Adam wymagają sporo uwagi, a dzielenie opieki pomiędzy nim, a jego byłą żoną wcale nie należy do najłatwiejszych zadań.

Syn szybciej zrozumiał, bo jest starszy, a z córką czeka nas jeszcze wiele rozmów. Jak ja podjąłem decyzję, że to już koniec, trzeba to było poukładać, dzieciom zapewnić dwa domy. Mamy naprzemienność. Tydzień u mnie, tydzień u mamy. To jest trudne. Praca się nigdy nie kończy, bo rozwód rodziców jest traumą dla dzieci.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania