Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Jackowski ma złe informacje
21.02.2024 09:45 Krzysztof Jackowski przewidział "moment bez wyjścia", aż sam się niepokoi

Najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski ma nową, niepokojącą wizję dot. przyszłości naszego kraju. Jackowski znany ze swoich trafnych przepowiedni, podzielił się w ostatnim czasie nowymi informacjami, które mogą wpłynąć na życie Polaków. 

Krzysztof Jackowski
07.02.2024 18:31 Krzysztof Jackowski o zmianach w TVP. Naprawdę tak to będzie wyglądać?

Krzysztof Jackowski z niejedną ze swoich przepowiedni już trafił. Ostatnio postanowił się także pochylić nad losem Telewizji Polskiej, wokół której w ostatnich tygodniach działo się bardzo wiele. Jak się okazuje, taki stan rzeczy wcale nie musi się zmienić.

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas wiosną
19.01.2024 16:43 Krzysztof Jackowski szokuje najnowszą wizją. Niebywałe, co czeka nas wiosną i latem

Krzysztof Jackowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Teraz wizjoner po raz kolejny podzielił się z nami swoją wizją na kilka nadchodzących miesięcy. Niesamowite, co czeka na tej wiosny. Wszystko zacznie się już w lutym. 

Krzysztof Jackowski o swojej przepowiedni
14.01.2024 07:25 Krzysztof Jackowski widział, co czeka jedno z polskich miast w 2024 roku. Niespodziewane, co zobaczył

Krzysztof Jackowski znany jest ze swoich zaskakująco trafnych przepowiedni, którymi chętnie dzieli się na swoim kanale na platformie YouTube. Tym razem jasnowidz po raz kolejny zszokował cały Internet, gdy oznajmił, co czeka jedno z polskich miast w 2024 roku.

Krzysztof Jackowski już wie. Przekazał, co może wydarzyć się w Polsce.
29.12.2023 14:11 Krzysztof Jackowski już wie. Przekazał, co może wydarzyć się w Polsce. Jego słowa zaszokują niejedną osobę

Krzysztof Jackowski przez lata wyrobił sobie renomę jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju, którego przepowiednie nierzadko mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem wizjoner podzielił się z nami swoją opinią na temat tego, co czeka nas w polityce w 2024 roku.

Krzysztof Jackowski
03.12.2023 12:22 Sam Krzysztof Jackowski boi się 2024 roku. Zobaczył w swojej wizji wstrząsający obraz. Aż ciężko uwierzyć

Krzysztof Jackowski jest z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Jego przepowiednie dotyczą tematów społecznych, politycznych, ale również indywidualnych, a nawet pogodowych. Tym razem profeta z Człuchowa podzielił się z fanami zupełnie nową wizją, w której odniósł się do wydarzeń, które mają się stać na wiosnę przyszłego roku. Nikt nie mógł się spodziewać, że Jackowski odwoła się do tego nazwiska podczas swojej przepowiedni!

Krzysztof Jackowski
26.10.2023 14:35 Tylko u nas: Krzysztof Jackowski już wie, że Grzegorza Borysa nie ma w lesie?! Szokujące, co nam wyjawił

Krzysztof Jackowski to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w kraju, który na dodatek pomógł już przy niejednej sprawie kryminalnej. Jakie wobec tego ma spostrzeżenia co do poszukiwań Grzegorza Borysa? Czyżby policja błądziła?

Krzysztof Jackowski o nadchodzących wyborach, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Canva/djedzura, Getty Images
03.10.2023 16:25 Krzysztof Jackowski już wie! Tak skończą się wybory... No raczej nie będziemy piać z zachwytu?

Krzysztof Jackowski jest jednym z popularnych w Polsce jasnowidzów, który chętnie dzieli się przepowiedniami dotyczącymi przyszłości w mediach społecznościowych, a także z mediami. Mężczyzna zdecydował się podzielić swoimi przypuszczeniami co do wyników wyborów, które odbędą się już 15 października. 

Krzysztof Jackowski
02.10.2023 15:43 Krzysztof Jackowski nie pozostawił złudzeń! To czeka nas w październiku... Polacy mogą być w szoku

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który nie raz już trafnie przewidział, co może się wydarzyć. Teraz podzielił się swoją wizją dotyczącą najbliższego miesiąca. To, co się wydarzy, może nas naprawdę zaskoczyć.

Krzysztof Jackowski ujawnił, co się z nami dzieje po śmierci, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Canva/CastaldoStudio, Getty Images
21.09.2023 18:31 Szok to mało powiedziane. Krzysztof Jackowski powiedział "co się z nami dzieje po śmierci"

Krzysztof Jackowski w jednym ze swoich filmików odpowiedział na pytanie, które jak ujawnił dość często jest mu zadawane. Chodzi konkretnie o to, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Swoją odpowiedź rozpoczął od anegdoty, gdy został poproszony o wizytę przez siostrę umierającego mężczyzny. 

Krzysztof Jackowski
17.09.2023 17:51 "Zniszczone jednym, wielkim wybuchem". Krzysztof Jackowski przekazał porażające wieści, TO czeka też Polaków

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy polski jasnowidz, chętnie dzieli się niektórymi ze swoich wizji w mediach społecznościowych. Jego filmiki cieszą się dużą oglądalnością wśród internautów, nie raz wzbudzając w nich silne emocje. W najnowszej przepowiedni profety jest mowa o wielkiej katastrofie. Wygląda na to, że już wkrótce wszystko się zmieni. Co czeka Polskę?

Krzysztof Jackowski przewidział obecne wydarzenia?
25.08.2023 15:16 WŁAŚNIE spełnia się straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Szokujące, co miało się teraz potwierdzić

Rzeszów od kilku dni zmaga się z legionellą. Do piątku 25 sierpnia zmarło już 7 osób. W sumie zakażonych jest ponad 100 osób. Na razie nie wiadomo, co dokładnie jest źródłem bakterii. Jak się jednak okazuje, znany jasnowidz mógł przewidzieć epidemię już na początku roku. 

Krzysztof Jackowski
05.07.2023 14:15 Jackowski właśnie przekazał treść nagłej wizji. Wskazał konkretną godzinę rozpoczęcia "kataklizmu"

Najsławniejszy polski wróżbita podzielił się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących wydarzeń. Niestety, nie ma dobrych informacji. Krzysztof Jackowski zapowiedział potężny kataklizm, który, jak przekonuje, ma się rzekomo wydarzyć w najbliższym czasie. Wizja była tak intensywna, że profecie udało się przepowiedzieć dokładną godzinę, o której ma nastąpić domniemana katastrofa. 

Titan, Krzysztof Jackowski
27.06.2023 21:45 Krzysztof Jackowski wiedział o Titanie 2 lata temu?! Wyszły na jaw porażające fakty, lepiej usiądźcie

Dwa lata temu Krzysztof Jackowski miał wizję, którą dziś można przypisać do implozji łodzi Titan przy wraku Titanica. Internauci dotarli do starych nagrań jasnowidza, które budzą grozę.Od kilku dni tragiczna w skutkach katastrofa jest tematem rozmów na całym świecie. Na jej pokładzie znajdowało się kilku milionerów, chcących obejrzeć historyczny statek. Niestety stwierdzono, że łódź uległa zniszczeniu i wszyscy pasażerowie są uznani za zmarłych.

Krzysztof Jackowski
25.06.2023 20:25 Tylko u nas: Krzysztof Jackowski wprost o sprawie z Anastazją. Podejrzenia aż porażają: "ciężko nie obawiać się, gdy..."

Cała Polska żyje sprawą brutalnie zamordowanej Anastazji, która wyjechała na wyspę Kos razem ze swoim partnerem. Według najnowszych doniesień podejrzanym o zamordowanie 27-latki jest 32-letni obywatel Bangladeszu Salahuddin S. Teraz głos w sprawie dramatu Polki zabrał znany jasnowidz Krzysztof Jackowski. Tylko nam opowiedział o tym, czy tego typu zbrodnie mogą zdarzać się coraz częściej. 

Krzysztof Jackowski
24.06.2023 17:15 Krzysztof Jackowski ujawnił fakty o swoim ojcu. Niesłychane, czym się zajmował. "Śmierć była u nas na porządku dziennym"

Krzysztof Jackowski po raz pierwszy otworzył się na temat swojej rodziny. Z okazji obchodzonego wczoraj Dnia Ojca jasnowidz ujawnił, czym zajmował się jego ukochany tata. Fakty mogą zaskakiwać.

Krzysztof Jackowski
15.06.2023 07:09 Krzysztof Jackowski musiał przejść poważną operację. Wyznał porażające fakty

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Bardzo często prowadzi transmisje na żywo na swoim kanale na Youtubie, na których dzieli się swoimi przewidywaniami. W jednym z niedawnych wystąpień opowiedział swoją przykrą historię, która wzbudziła wiele emocji.Wizjoner przeszedł poważną operację, podczas której bał się o swoje życie. Problemy zdrowotne okazały się być naprawdę duże.

Krzysztof Jackowski
16.05.2023 21:11 Policja zabrała głos ws. Krzysztofa Jackowskiego. Zaskakujący komunikat

Plotki o tym, że Krzysztof Jackowski współpracuje z policją, krążą już od długiego czasu. Służba publiczna w Polsce długo tego nie potwierdzała, jednak rzecznik Komendanta Głównego Policji zajął ostatnio ciekawe stanowisko w tej sprawie.Do jego słów odniósł się już także sam zainteresowany. Dla wielu osób to, co przekazali obaj panowie, może być zaskakujące.

Krzysztof Jackowski
04.05.2023 19:47 Krzysztof Jackowski i niepokojąca wizja związana z... mlekiem. Jego słowa mogą być dla wielu wstrząsające

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się ze swoją widownią wizjami na temat tego, co według niego ma wydarzyć się w kraju i na świecie. W nagraniu, w którym przepowiada zdarzenia na maj, dopatrzyliśmy się kilku szokujących wieści. Co takiego niepokojącego przewidział jasnowidz?Jedni traktują wizje Jackowskiego ze śmiechem, inni doszukują się w nich przełomowych informacji, które traktują z największą powagą. Tym razem słynny profeta nie miał najlepszych wieści. Czy powinniśmy już zacząć się bać?

Krzysztof Jackowski
29.04.2023 10:00 Jackowski miał wizje dot. majówki. Jest się z czego cieszyć?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz. Na początku każdego roku przygotowuje wizje dotyczące wydarzeń politycznych oraz z zakresu meteorologii. Co słynny profeta z Czuchowa przepowiedział o majówkowej pogodzie? Okazuje się, że zmienił swoją pierwotną wersję.Niektóre z przepowiedni jasnowidza zdają się wykluczać inne. Tak samo stało się w tym przypadku - czy na lepsze? Przekonajcie się sami.

Krzysztof Jackowski
16.03.2023 08:26 „Zapasy wody i jedzenia”. Krzysztof Jackowski ostrzegł wszystkich. Niepokojąca wizja

Krzysztof Jackowski co prawda specjalizuje się w konkretnych sprawach kryminalnych, ale od wybuchu pandemii, a później wojny stara się przekazywać wizje dotyczące przyszłości świata. Te rzadko kiedy nastrajają pozytywnie, a to ostatnia nie zwiastuje niczego dobrego.Jasnowidz przewiduje, że konflikt prędko się nie skończy, za to będzie miał dodatkowe pokłosie, które dotknie resztę świata.

Krzysztof Jackowski
26.02.2023 09:41 Krzysztof Jackowski ujawnił wizję. "Będą uciekać jak z Titanica"

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją, jego słowa mogą wprawić w osłupienie. Tym razem skoncentrował się na nieco dalszej przyszłości i niestety, nie ma dobrych wieści. Nowa władza i nowe prawo — przepowiada też, kiedy na świecie zapanuje chwila wyciszenia. Najsłynniejszy polski jasnowidz tym razem sięgnął nieco dalej. Przedstawił wizję na nadchodzące lata. Co jego zdaniem musi się stać, aby na świecie zapanowała chwila względnego spokoju?

Krzysztof Jackowski
25.02.2023 07:20 Jackowski powąchał zdjęcie Joe Bidena i dostał nagłej wizji dot. Polski. Oby to nie była prawda

Krzysztof Jackowski od początku wybuchu wojny na Ukrainie stara się wywoływać wizje, które pozwolą przewidzieć, co stanie się w konflikcie. Teraz chciał poczuć, co w głowie ma Joe Biden. Pokazał na wizji, jak próbował się z nim połączyć.Co ciekawe, jasnowidz próbował dokładnie tej samej metody z Wladimirem Putinem. Co według niego planuje przywódca rosyjskiego reżimu?

Krzysztof Jackowski
19.02.2023 17:27 Krzysztof Jackowski miał wizję. Niestety nie ma dobrych wiadomości

Krzysztof Jackowski od czasu wybuchu pandemii regularnie dzieli się z opinią publiczną swoimi wizjami dotyczącymi ogólnej sytuacji na świecie. Niestety, jego przepowiednia dotycząca najbliższych miesięcy nie napawa optymizmem.Już wcześniej jasnowidz wyjawił, że w Polsce nie będzie działo się za dobrze. Teraz wyjawił, co według niego może zachwiać pokojem na świecie.

Krzysztof Jackowski
07.02.2023 07:53 Krzysztof Jackowski ujawnił wszystko. Wiadomo, co czeka nas w kolejnych miesiącach, nie ma złudzeń

Krzysztof Jackowski nie ma już żadnych złudzeń. Zobaczył to, czego wielu Polaków obawia się najbardziej. Ostatnia wizja przyszłości, którą podzielił się jasnowidz, przyprawia o dreszcze. Najpopularniejszy medium w Polsce nie słynie z optymistycznych wróżb, jednak ta brzmi wyjątkowo złowrogo.

Krzysztof Jackowski
16.01.2023 23:16 Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Powiedział, co czeka nas za kilka miesięcy

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Choć specjalizuje się głównie w sprawach kryminalnych, jego wizje dotyczą w zasadzie wszystkich dziedzin życia. Od jakiegoś czasu, ze względu na sytuację geopolityczną na świecie, stara się przewidzieć, co nas dalej spotka. Nie wszystkie wizje są optymistyczne. Większością z nią jasnowidz dzieli się ze swoimi odbiorcami na kanale w serwisie Youtube. Ostatnio o jednej z wizji opowiedział jednak „Super Expressowi”. Czy jest się czym martwić?

Krzysztof Jackowski
08.01.2023 11:10 Krzysztof Jackowski sam nie rozumie wizji. W niepokojących słowach opisał, co zobaczył

Krzysztof Jackowski jest najbardziej uznanym, polskim jasnowidzem już od kilku dekad. Mężczyzna ma więc ogromne doświadczenie w tym, co robi, ale mimo to nawet dziś niektóre wizje nie są dla niego jasne. Opowiedział o jednej z nich. Jackowski, który o większości przepowiedni opowiada na swoim kanale w serwisie YouTube, ten konkretny, niejasny dla niego wątek poruszył w rozmowie z „Super Expressem”.

krzysztof jackowski
07.01.2023 12:34 Polacy opuszczą domy? Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wie, na co trzeba się przygotować

Krzysztof Jackowski podzielił się z rodakami kolejną wizją, niestety okazała się niezbyt optymistyczna, czy budująca. Z jego niepokojących zapowiedzi wynika, że może dojść do nieprzyjemności. Tym, którzy już zaczęli drżeć ze strachu, przypominamy, że warto brać na to poprawkę, ponieważ niektóre z wizji wcale nie muszą dojść do skutku. Warto jednak zanalizować, co do powiedzenia ma nam najbardziej znany jasnowidz w Polsce.