Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski musiał przejść poważną operację. Wyznał porażające fakty
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.06.2023 07:09

Krzysztof Jackowski musiał przejść poważną operację. Wyznał porażające fakty

Krzysztof Jackowski
fot. Youtube/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Bardzo często prowadzi transmisje na żywo na swoim kanale na Youtubie, na których dzieli się swoimi przewidywaniami. W jednym z niedawnych wystąpień opowiedział swoją przykrą historię, która wzbudziła wiele emocji.

Wizjoner przeszedł poważną operację, podczas której bał się o swoje życie. Problemy zdrowotne okazały się być naprawdę duże.

Krzysztof Jackowski miał problemy z sercem

Krzysztof Jackowski zmagał się ze stenozą aortalną. Jasnowidz kilkanaście lat temu miał problemy z sercem, jednak nieco je zbagatelizował i nie badał się przez długi czas. Wszystko zmieniła jedna sytuacja.

- Spieszyłem się do domu. Jechałem jeszcze nieswoim autem z Warszawy. I pamiętam ten moment, kiedy to stanąłem na dwupasmówce pod Warszawą. Jadąc na Bydgoszcz, stanąłem na CPN-ie, szybko zatankowałem na trasę, żeby już do Człuchowa dojechać i - pamiętam - wybiegłem z tego CPN-u i biegiem do samochodu - opowiada jasnowidz.

To wtedy zrobiło mu się słabo i przeżył chwile grozy.

Nie żyje legenda polskiej sceny. Dariusz Kąkol osierocił dwie córki, koszmarne wieści obiegły media

Krzysztof Jackowski bał się o swoje życie

Krzysztof Jackowski odjechał i poczuł ucisk w klatce piersiowej.

- Zauważyłem zjazd na kolejny CPN i się zatrzymałem. Bałem się, że umrę. To było straszne uczucie - opowiedział na transmisji.

Wizjoner zadzwonił po pomoc, ale nie chciał udać się do szpitala. Po zapaleniu papierosa zasłabł i nie miał już innego wyjścia. W sercu jasnowidza wstawiono sztuczne zastawki, jednak dopiero po kilku latach, bo długo zwlekał z operacją.

Krzysztof Jackowski przeszedł operację

Zdecydował się jednak na nią w 2016 roku. Krzysztof Jackowski przyznaje, że śmierć czeka każdego i najczęściej przychodzi w najmniej oczekiwanym przez nas momencie.

W jednej z ostatnich transmisji jasnowidz podzielił się swoimi wizjami na wakacje. Według jego słów czeka nas powrót “paragonów grozy”, pomimo tego, że inflacja maleje. Wydaje się, że mocno odbije się to na naszych portfelach.

krzysztof jackowski
fot. Youtube/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?