Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski nie pozostawił złudzeń! To czeka nas w październiku... Polacy mogą być w szoku
Michał Fitz
Michał Fitz 02.10.2023 15:43

Krzysztof Jackowski nie pozostawił złudzeń! To czeka nas w październiku... Polacy mogą być w szoku

Krzysztof Jackowski
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który nie raz już trafnie przewidział, co może się wydarzyć. Teraz podzielił się swoją wizją dotyczącą najbliższego miesiąca. To, co się wydarzy, może nas naprawdę zaskoczyć.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się wizjami

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski założył w serwisie YouTube własny kanał, na którym regularnie organizuje transmisje na żywo. W ich trakcie może też wchodzić w interakcje z widzami. Ci mają bowiem do niego wiele pytań, z czego większość dotyczy spraw bieżących.

Ze zrozumiałych względów Jackowski miał przez ostatni rok sporo wizji dotyczących geopolityki i ogólnie pojętego porządku na świecie. Niejedna z nich była naprawdę przykra. Tym razem jednak jasnowidz ma dla Polaków dobre informacje.

Ekspert ujawnił prawdę o wizjach Krzysztofa Jackowskiego. Zaskakujące informacje

Krzysztof Jackowski o październiku

Krzysztof Jackowski został zapytany przez portal “o2” o to, jakiej pogody na najbliższy miesiąc mogą spodziewać się Polacy. W końcu to, co działo się we wrześniu, było naprawdę trudne do przewidzenia. Przecież momentami mieliśmy nawet temperatury przypominające środek wakacji.

Czy w takim razie powinniśmy teraz przygotować się na to, że aura się na nas odegra? Wizje Jackowskiego sugerują mu, że nie do końca może tak być. Jeśli jego przepowiednia się sprawdzi, będziemy w szoku.

Co Krzysztof Jackowski przepowiedział na październik?

Jasnowidz stwierdził bowiem, że według jego przeczucia październik będzie kolejnym ciepłym miesiącem. Podkreślił przy tym, że takich temperatur jak we wrześniu nie ma się już co spodziewać, bo to wręcz astronomicznie niemożliwe z uwagi na położenie Ziemi względem Słońca.

Niemniej, wydaje mu się, że ten październik również będzie wyjątkowo ciepły jak na tę porę roku. Ostrzega jednak, że zdarzą się pewne pojedyncze odstępstwa od tej reguły. W końcu to jesień kiedyś musi padać i wiać.

Źródło: o2.pl