Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jackowski właśnie przekazał treść nagłej wizji. Wskazał konkretną godzinę rozpoczęcia "kataklizmu"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.07.2023 14:15

Jackowski właśnie przekazał treść nagłej wizji. Wskazał konkretną godzinę rozpoczęcia "kataklizmu"

Krzysztof Jackowski
Fot. youtube.com/@jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Najsławniejszy polski wróżbita podzielił się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących wydarzeń. Niestety, nie ma dobrych informacji. Krzysztof Jackowski zapowiedział potężny kataklizm, który, jak przekonuje, ma się rzekomo wydarzyć w najbliższym czasie. Wizja była tak intensywna, że profecie udało się przepowiedzieć dokładną godzinę, o której ma nastąpić domniemana katastrofa. 

Krzysztof Jackowski zapowiada kataklizm

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich wróżbitów. Na swoim prężnie rozwijającym się koncie na YouTube regularnie dzieli się z internautami swoimi wizjami przyszłości. Nierzadko zdarza się, że ma rację, jednak niekiedy jego przepowiednie kompletnie mijają się z rzeczywistością. Jak wielokrotnie podkreślał profeta, jego wizje skupiają się na konkretnych osobach, więc jak sam zaznacza, inne należy traktować z przymrużeniem oka.

Tym razem Krzysztof Jackowski opowiedział o nadchodzącej, jego zdaniem, katastrofie. W najnowszym filmiku na YouTube przybliżył internautom, czego mają dotyczyć tragiczne wydarzenia. Mamy się czego obawiać?

Katarzyna Cichopek zachwycona ciążą koleżanki z "Pytania na śniadanie". Wybuch radości w TVP

Krzysztof Jackowski zdradził szczegóły nadchodzącej katastrofy

Krzysztof Jackowski wyjawił szczegóły kataklizmu, który ma według niego nadejść w niedługim czasie. 

Czeka nas na Ziemi kataklizm, o którym będzie mówić cały świat, tak on będzie duży. I przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili oparach żyjemy. Obawiam się, że i tak ta nienormalność po tym wróci, ale mimo wszystko zobaczyłem to bardzo mocno (...).

Wizjoner podkreśla, że gdy nadejdzie ten duży kataklizm, to docenimy rolę wody i zrozumiemy, jak jest ona ważna i potrzebna.

Krzysztof Jackowski wieszczy trzęsienie ziemi?

Krzysztof Jackowski zastanawiał się, czy kataklizm będzie związany z trzęsieniem ziemi. Obrał to jako jedną z hipotez, ale zaznaczył, że skutki katastrof mogą być odczuwalne dla całego świata.

Według niego wszystko zacznie się około godziny piątej nad ranem. Jasnowidz nie jest pewien, czy będzie to zdarzenie naturalne, ale jeżeli tak, to będzie bardzo silne.

Niedawno jasnowidz podzielił się równie katastrofalną wizją, choć w przenośni. Jego zdaniem trwające wakacje będą bardzo drogie dla wielu osób.