Lifestyle.Lelum.pl > Komentarze Internautów

Komentarze Internautów

Kate Middleton
15.06.2024 09:45 Księżna Kate opublikowała zdjęcie. Fala komentarzy w sieci

Wiadomość o tym, że księżna Kate zmaga się z nowotworem, wywołała wśród wszystkich fanów rodziny królewskiej na całym świecie mnóstwo emocji. Żona księcia Williama jest osobą, która cieszy się największą popularnością wśród wszystkich royalsów, dlatego wszyscy bardzo martwią się o jej zdrowie. Przez ostatni czas próżno było szukać jakichkolwiek wiadomości dotyczących tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu Kensington. Jednak Kate zaskoczyła wszystkich internautów i sama poinformowała o tym, jak się czuje. Reakcja jej fanów przeszła najśmielsze oczekiwania.

Kasia Moś, Natalia Kukulska, Anna Karwan, Piotr Cugowski, Kasia Wilk
03.06.2024 08:21 Widzowie podsumowują festiwal w Opolu. Masa komentarzy

61. KFPP w Opolu dobiegł końca. Po trzech dniach zabawy przyszedł czas na podsumowanie. Na scenie w Amfiteatrze Tysiąclecia wystąpiła plejada najpopularniejszych polskich artystów, jednak publiczność nie raz udowodniła, że potrafi dostrzec każdą wpadkę, która rzutuje na finalny odbiór wydarzenia. Jak ocenili je internauci? W sieci spadł grad komentarzy, zapewne nie takiej reakcji spodziewało się TVP!

Marcin Daniec
02.06.2024 07:00 Lawina komentarzy po drugim dniu Opola 2024. Widzowie są jednogłośni

Po fiasku pierwszego dnia festiwalu w Opolu widzowie byli nastawieni do imprezy dość sceptycznie. Wydawało się, że sytuacji nie uratuje nawet “Kabareton”, który w chwale powraca do amfiteatru. Teraz, gdy znaleźliśmy się już w połowie wydarzenia, internauci podzielili się z szerszą publicznością swoimi odczuciami. Wydali już jednogłośny wyrok. Czy TVP się po tym podniesie?

Patricia Kazadi
27.05.2024 09:20 Patricia Kazadi pokazała mamę. Fani: "Faceci powinni na rękach was nosić"

26 maja mnóstwo gwiazd ze świata show-biznesu zamieściło w mediach społecznościowych zdjęcia, na których zapozowali razem ze swoimi ukochanymi rodzicielkami. Na ten krok zdecydowała się również Patricia Kazadi. Artystka opublikowała na Instagramie obszerną foto-relację, dzięki której fani mogli dowiedzieć się, jak spędziła Dzień Matki. Internauci nie kryli zachwytu. Piękna mama wokalistki podbiła platformę!

Agnieszka Chylińska
22.05.2024 10:59 Chylińska w ogniu krytyki po finale Mam Talent. "Powinna wylecieć z programu"

Bartek Wasilewski, został zwycięzcą 15. edycji “Mam talent”. Młody raper już od pierwszych chwil na scenie zwrócił szczególną uwagę Agnieszki Chylińskiej, która wspierała go przez całą drogę w programie. Chłopak zasłużył na wygraną po tym, ile serca i ciężkiej pracy włożył w przygotowania do występów, komponując własne piosenki. Niestety część widzów jest zdania, że niesłusznie zajął 1. miejsce. Na Bartka spadła lawina hejtu, ale to nie koniec, bo teraz internauci obrali na celownik Agnieszkę Chylińską. 

Twoja twarz brzmi znajomo
15.05.2024 12:22 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Historyczna zmiana w programie. Widzowie zgodni

Finał programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Widzowie ze zniecierpliwieniem wyczekują informacji, komu z artystów biorących udział w jubileuszowej edycji uda się stanąć na podium. Do tej pory publiczność nie miała na to wpływu, jednak produkcja właśnie zadecydowała o zmianie zasad konkursu. Fani już teraz typują, kto ich zdaniem zwycięży. Jest mocny faworyt.

Agnieszka, hotel paradise
15.05.2024 09:38 Hotel Paradise: Rzuciła kulą na polu za 100 tysięcy. Widzowie komentują

“Hotel Paradise” to jedno z najpopularniejszych reality show emitowanych w polskiej telewizji. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów w 8. edycji programu i nim się obejrzeli, nadszedł emocjonujący finał. Czy zwycięska para sięgnęła wspólnie po główną nagrodę? Na ścieżce lojalności wydarzyło się więcej, niż widzowie mogli sobie wyobrazić. Nie pozostawili tego bez komentarza.

uczestniczki Sanatorium Miłości
12.05.2024 20:22 “Ona chce rozbić to, co się rodzi”. Sanatorium miłości niczym Love Island

Finał “Sanatorium Miłości” zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo okaże się, które relacje pomiędzy uczestnikami, które narodziły się na oczach widzów, mają realne szanse na przetrwanie. Choć spora część seniorów znalazła swoją sympatię, niektóre osoby wciąż żywią nadzieję, że uda im się nawiązać więź ze swoimi obiektami westchnień. Niespełnione oczekiwania względem drugiej połówki zwiastują konflikt. Między uczestniczkami wywiązała się ostatnio ostra wymiana zdań, którą internauci podsumowali w zaskakujący sposób, nawiązując do innego popularnego matrymonialnego show.

Natasza Urbańska, uczestniczka
14.04.2024 08:19 Po tym wykonie już chcą jej wręczać główną nagrodę

“The Voice Kids” już od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Publiczność jest jednak zdania, że tegoroczna edycja muzycznego show stoi na szczególnie wysokim poziomie. Występy młodych wokalistów i wokalistek dostarczają nie mniejszych emocji niż koncerty profesjonalnych gwiazd. Internauci są szczególnie zachwyceni uczestniczką z drużyny Cleo, której udało się zakwalifikować do finału. Nowa faworytka wspaniale zaprezentowała się na scenie.

Maciej Stuhr, komentarze
24.08.2023 22:26 Ostatni dzień festiwalu w Sopocie. Ostre komentarze nie pozostawiają złudzeń. "Tragedia", "Masakra"

Wygląda na to, że początek i koniec Top of the Top Sopot Festivalu nieświadomie złożyły się na klamrę. Tak samo jak widzowie krytykowali pierwszy dzień imprezy, tak samo oberwało się artystom podczas ostatniego dnia wydarzenia. Porażające, w jaki sposób o festiwalu wypowiedzieli się internauci! Tylko jedna rzecz ratuje dzisiejsze koncerty…

Dziewczyna
10.05.2021 19:00 Jedno zdjęcie podzieliło internatów. Co na nim widać? Prawda powala na kolana

Zagadka, która jakiś czas temu ukazała się w sieci, wywołała lawinę komentarzy. Co więcej, internauci podzielili się na dwa walczące ze sobą obozy. Finalnie okazało się, że ani jedni, ani drudzy nie mieli racji. Prawda, która wyszła na jaw, dosłownie zwala z nóg. A ty co widzisz na obrazku? Zastanów się dwa razy, zanim udzielisz odpowiedzi. Zagadki i łamigłówki to jedne z najciekawszych atrakcji, na które możemy natrafić podczas buszowania w sieci. To zupełnie zrozumiałe, że cieszą się one tak ogromną popularnością. Zdjęcie, które jakiś czas temu pojawiło się w Internecie, spotkało się z ogromnym odzewem. Osoby, które natrafiły na kadr, w jednej chwili stali się wrogami, a wszystko za sprawą odmiennego spojrzenia na świat. Zagadka jest naprawdę trudna.

Rachunek
30.12.2019 22:04 Rachunek za hotel w Karpaczu. Kobieta przyjrzała mu się bliżej i zaniemówiła, gdy odkryła jeden szczegół

Rachunek za hotel w Karpaczu wywołał w sieci oburzenie i masę kontrowersji. Teoretycznie świstek papieru nie wyróżniał się niczym od tych, które spotykamy na co dzień. Kiedy kobieta przyjrzała mu się nieco bliżej, dosłownie zaniemówiła. Swoim wstrząsającym odkryciem natychmiast podzieliła się w sieci. Na odzew ze strony luksusowego kurortu nie trzeba było długo czekać. Zdjęcie rachunku udostępnionego przez pewną matkę w mgnieniu oka stało się wirusowe. Co więcej, internauci, którzy na niego natrafili, podzielili się na dwa ścierające się ze sobą obozy. Jednym z nich trudno było uwierzyć w niestosowną uwagę, której dopuścił się 6-gwiazdkowy hotel, z kolei inni nie potrafili ukryć swojego rozbawienia. Rachunek wywołał skandal.

blanka lipińska
03.08.2019 13:07 Ich związek spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami. Mimo hejtu ani myślą o rozstaniu

Związek ten spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami. Nikt tak naprawdę nie dawał im szansy! Od samego początku ich miłość wzbudzała mnóstwo kontrowersji. Byli obiektem drwin i szyderstw. Pomimo hejtu szczęśliwi zakochani nawet nie myślą o rozstaniu. Jak widać prawdziwa miłość jest w stanie znieść naprawdę wiele. Fakt, iż przeciwieństwa się przyciągają jest powszechnie znany. Jednak, kiedy faktycznie do tego dojdzie, a na pozór zwyczajna znajomość przerodzi się w prawdziwe i silne uczucie nieustanne spojrzenia i krytyka bezlitosnych ludzi, mogą być naprawdę destrukcyjne. W tym przypadku jednak prawdziwa miłość zwyciężyła, a para nieustannie pokazuje, że pomimo różnić- da się stworzyć udany związek!

02.01.2018 15:28 Internet turla się ze śmiechu! „Korona królów” pełna żenujących błędów

Żeby nakręcić serial historyczny potrzeba przede wszystkim doskonale znać się na okresie historii, który chcemy przedstawić. Twórcy tej produkcji nie popisali się jednak zbyt dużą wiedzą na temat minionych wieków i historii Polski. Wraz z Nowym Rokiem na antenie telewizji TVP 1 pojawił się nowy serial kostiumowy, nawiązujący do historii panowania Kazimierza Wielkiego. Stacja telewizyjna nie kryła dumy z ilości widzów, którzy obejrzeli pierwsze odcinki. fot. Twitter Czujni internauci i tym razem nie zawiedli. Po dwóch pierwszych odcinkach serialu w internecie zrobiło się gorąco od ilości błędów, jakie się tam znalazły. W komentarzach, jakie pojawiły się na Twitterze jasno wynika, że producenci „Korony Królów” spali na lekcjach historii. Ilość błędów merytorycznych, jakie pojawiają się w produkcji, jest ogromna. Internauci komentują Użytkownicy Twittera zwracają uwagę na ogromną rozbieżność faktów historycznych. Jadwiga Kaliska nie miała możliwości znać słów modlitwy, którą odmawiała w odcinku, ponieważ ta powstała 200 lat później. fot. Twitter Kolejnym przykładem niespójności historycznej w serialu jest fakt, że w czasach panowania Władysława Łokietka mszy świętych nie odprawiano w języku polskim, a po łacinie. fot. Twitter ZOBACZ TEŻ: Ludzie porównują tego niesamowicie fotogenicznego goryla do George Clooneya! Widzowie zwracają uwagę również na kiepską grę aktorską oraz na zbyt duże tempo wydarzeń, przez które pominięto istotne wydarzenia dla historii Polski. fot. Twitter fot. Twitter fot. Twitter Autor komentarza podsumowuje „Koronę Królów” w jednym, krótkim zdaniu. fot. Twitter Stroje aktorów zostały ocenione adekwatnie do jakości. Twórcy nie popisali się także w kwestii tworzenia rekwizytów do serialu. ZOBACZ TEŻ: Pijany wsiadł do taksówki w sylwestra. Wysiadł w Nowy Rok, 600 km dalej fot. Twitter Internauci przewidują, że serial będzie inspiracją do wielu memów w 2018 roku. Mimo nadziei na historyczną superprodukcję, wśród widzów pozostał duży niesmak. fot. Twitter Naga Aldona również zwróciła uwagę widzów. fot. Twitter Spostrzegawczym odbiorcom nie umknęło również podobieństwo „Korony Królów” do kilku znanych seriali… fot. Twitter fot. Twitter fot. Twitter Czy twórcy serialu wezmą pod uwagę komentarze internautów i zwrócą większą uwagę na fakty historyczne? Miejmy taką nadzieję. źródło: Twitter.com