Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Patricia Kazadi pokazała mamę. Fani: "Faceci powinni na rękach was nosić"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.05.2024 09:20

Patricia Kazadi pokazała mamę. Fani: "Faceci powinni na rękach was nosić"

Patricia Kazadi
Fot. KAPiF, instagram.com/kazadi_official

26 maja mnóstwo gwiazd ze świata show-biznesu zamieściło w mediach społecznościowych zdjęcia, na których zapozowali razem ze swoimi ukochanymi rodzicielkami. Na ten krok zdecydowała się również Patricia Kazadi. Artystka opublikowała na Instagramie obszerną foto-relację, dzięki której fani mogli dowiedzieć się, jak spędziła Dzień Matki. Internauci nie kryli zachwytu. Piękna mama wokalistki podbiła platformę!

Czyją córką jest Patricia Kazadi?

Patricia Kazadi jest znaną aktorką, piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną. Już w wieku 14 lat zaczęła podbijać polską scenę muzyczną, gdy wystąpiła w “Szansie na sukces”. Kilka lat później, w 2007 i 2009 roku wzięła udział w “Jak oni śpiewają”, co otworzyło jej drzwi do kariery. Odtąd zaczęła realizować się nie tylko wokalnie, wypuszczając kolejne przeboje i koncertując, ale również artystycznie, coraz częściej występując przed kamerą. Na swoim koncie ma role w wielu filmach, serialach oraz na deskach teatru, prowadziła również takie programy jak  “You Can Dance – Po prostu tańcz” czy “X Factor”. 

Gwiazda jest córką Polki, Barbary oraz pochodzącego z Demokratycznej Republiki Konga, Jofa Kazadi. Artystka nieczęsto opowiada o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, jednak w przeprowadzonym z nią jakiś czas temu wywiadzie z Żurnalistą wyznała, że życie już od najmłodszych lat było dla niej pełne wyzwań:

Rygor, dyscyplina. Nie mam jakichś takich super „wow” wspomnień. Były duże oczekiwania, byłam jedynaczką, tata chciał, żebym spełniła jego oczekiwania, ja miałam inne marzenia – przyznała.

Wielki powrót Patricii Kazadi. Poprowadzi nowy program w TVN, format produkcji zaskakuje Przykre, najpierw choroba, potem Patricię Kazadi obrażali w sieci. „Chciałam umrzeć i taką próbę podjęłam”

Patrycja Kazadi pokazała, jak świętuje Dzień Matki

Mimo trudnych relacji z tatą, a nawet braku kontaktu z nim przez pewien czas, artystce udało się polepszyć stosunki rodzinne, gdy miała 26 lat. Od tamtej pory nauczyła się patrzeć z dystansem na rygorystyczne zasady wychowawcze, które stosował jej ojciec. Nie ukrywa, że szczególnie ważnymi osobami w jej życiu są mama i babcia. Artystka nieczęsto chwali się w sieci zdjęciami, na których można zajrzeć za kulisy jej prywatności, jednak gdy tak się dzieje, na fotografiach niemal zawsze towarzyszą jej bliskie osoby.

26 maja Patricia Kazadi opublikowała na Instagramie kilka kadrów, na których pokazała, jak razem ze swoją rodzicielką spędziła Dzień Matki. Zabrała mamę do perfumerii, a także do teatru. Na każdym ze zdjęć kobiety szeroko uśmiechają się do obiektywu.

Mama to nie tylko słowo. To obietnica. Troska. Bezpieczeństwo i bezgraniczna miłość.” To był cudowny dzień. Kocham Cię Mamo. Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich Wspaniałych Mam – napisała artystka.

ZOBACZ TEŻ: Smutna informacja. Patricia Kazadi zniknęła z telewizji, gwiazda choruje

Fani są zachwyceni mamą Patricii Kazadi

Kazadi często publikuje w swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcia, jednak w większości są one związane z pracą. To właśnie z tego powodu wszystkie kadry, na których pozuje z najbliższymi, są tak wyjątkowe. Również i tym razem fani postanowili docenić, że gwiazda dzieli się z nimi tak osobistymi chwilami z mamą. Post, który opublikowała, spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy zasypali wokalistkę komplementami. Byli zachwyceni wyglądem pani Barbary, która zaprezentowała się olśniewająco.

  • Obie Kobity wspaniałe — faceci powinni na rękach Was nosić!
  • Umiesz w prezenty, a mama piękna.
  • Piękny dzień i jeszcze piękniejsza Mama – czytamy pod wpisem.
Patricia Kazadi mama (1).jpg
Fot. instagram.com/kazadi_official
Patricia Kazadi mama.jpg
Fot. instagram.com/kazadi_official