Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Ona chce rozbić to, co się rodzi”. Sanatorium miłości niczym Love Island
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.05.2024 20:22

“Ona chce rozbić to, co się rodzi”. Sanatorium miłości niczym Love Island

uczestniczki Sanatorium Miłości
Fot. kadr z programu "Sanatorium Miłości"

Finał “Sanatorium Miłości” zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo okaże się, które relacje pomiędzy uczestnikami, które narodziły się na oczach widzów, mają realne szanse na przetrwanie. Choć spora część seniorów znalazła swoją sympatię, niektóre osoby wciąż żywią nadzieję, że uda im się nawiązać więź ze swoimi obiektami westchnień. Niespełnione oczekiwania względem drugiej połówki zwiastują konflikt. Między uczestniczkami wywiązała się ostatnio ostra wymiana zdań, którą internauci podsumowali w zaskakujący sposób, nawiązując do innego popularnego matrymonialnego show.

"Sanatorium Miłości": Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Przed decydującym, wieńczącym odcinkiem “Sanatorium Miłości”, który będzie miał swoją premierę w niedzielę 12 maja o 21:00, przypominamy, co działo się w 9. epizodzie uwielbianego show TVP. Dynamika relacji między poszczególnymi bohaterami znacznie przyspieszyła, gdy na horyzoncie pojawiło się widmo balu. Impreza to doskonała okazja do deklaracji uczuć, ale z drugiej strony ostatni dzwonek na to, by spróbować rozwinąć relację ze swoją wymarzoną drugą połówką. Uczestnicy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego mimowolnie zaczęło dochodzić między nimi do spięć.

W ostatnim odcinku Andrzej i Ryszard walczyli o względy Teodozji. Panowie musieli zdecydować, który z nich zaprosi piękną kuracjuszkę na bal. Tymczasem lekcja baletu sprawiła, że Małgosia zrobiła piorunujące wrażenie na Staszku, co nie uszło jej uwadze. Para miała również okazję spędzić kilka miłych chwil na rance na lodowisku, która przewrotnie sprawiła, że stopniały między nimi wszelkie lody. Czy ich relacja będzie miała szansę przetrwać? Okazuje się, że Ela nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Sanatorium miłości: Kuracjuszka aż drżała, gdy o tym mówiła. Popłynęły łzy Maria z "Sanatorium" o chorobie swojego syna. Rozpaczliwe wyznanie. To nim się opiekuje

"Sanatorium Miłości": Konflikt między Elżbietą i Małgorzatą. Padły mocne słowa

Wzajemna relacja Małgosi i Stanisława zaczęła się rozwijać, choć żadne z nich nie zdecydowało się na poważne deklaracje. Mężczyzna nie ukrywa, że “coś” zrodziło się między nim a uczestniczką, jednak bardzo ostrożnie podchodzi do snucia wizji o wspólnej przyszłości. Wiele wskazuje na to, że niezdecydowany kuracjusz stanie się przedmiotem sporu pomiędzy Małgorzatą a Elżbietą! W zwiastunie ostatniego, 10. odcinka “Sanatorium Miłości”, który pojawił się w mediach społecznościowych programu, widzowie zostali świadkami kłótni kobiet. Nie były one w stanie dojść do porozumienia, ponieważ każda z nich liczy na rozwój relacji z tym samym mężczyzną…

Ela na pytanie, kogo chciałaby zaprosić na bal, odparła pewnie, że Stanisława. Jej odpowiedź sprawiła, że Małgosi zrzedła mina. Seniorka była tym bardziej zaskoczona zachowaniem swojej koleżanki, ponieważ ubiegła ją i jako pierwsza zaprosiła mężczyznę na imprezę. Ten zaś odpowiedział twierdząco.

Ona za wszelką cenę chce rozbić to, co się rodzi! Bo to się rodzi! – powiedziała przed kamerą rozemocjonowana Małgorzata.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Elżbieta nie zamierza odpuścić, a nadchodzący odcinek będzie dla fanów programu wyjątkowo emocjonujący. Jak skomentowali oni fragment, który zobaczyli jeszcze przed dzisiejszą premierą?

ZOBACZ TEŻ: Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show

"Sanatorium Miłości": Komentarze widzów uderzają w zwaśnione uczestniczki

Rywalizacja uczestniczek o Stanisława rozpala ciekawość widzów, którzy już dziś wieczorem zasiądą przed telewizorami, by obserwować rozwój wydarzeń w ostatnim odcinku 6. edycji “Sanatorium Miłości”. Wiele wskazuje na to, że konflikt pomiędzy kobietami będzie tematem przewodnim epizodu. Na relację z którą z nich ostatecznie zdecyduje się mężczyzna? Okazuje się, że Ela nie ma co do tego wątpliwości:

Małgosiu, ty zrobisz, tak jak będziesz chciała. A ja ci dzisiaj, i to z ręką na sercu, mówię, że nie Stasio się nie będzie z tobą spotykał – stwierdziła pewnie przed kamerami.

Widzowie matrymonialnego show są zaskoczeni zachowaniem obu kuracjuszek. W komentarzach krytykują zarówno Małgosię, której zarzucają, że za bardzo zabiega o mężczyznę, jak i Elżbietę, którą oskarżają o krzyżowanie planów koleżanki. Co więcej, internauci stwierdzili, że to, co obecnie dzieje się w “Sanatorium Miłości”, przypomina przebieg wydarzeń w innym kultowym programie, czyli “Love Island”. 

  • Love Island 60+.
  • Dokładnie to samo sobie pomyślałam! Nie ma, że turnus mija ja niczyja… Długo stawałam w obronie Pani Małgorzaty, ale tam jest mega zawzięty umysł.
  • I ja tez o tym pomyślałam. Mówi się, że młodzi ludzie popełniają wiele błędów i gaf w życiu miłosnym, ale tu jest dowód na to, że to bujda. Starsze panie się kłócą o to, z którą Kamil z 6b pójdzie na bal – punktują widzowie w komentarzach.