Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Po tym wykonie już chcą jej wręczać główną nagrodę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.04.2024 08:19

Po tym wykonie już chcą jej wręczać główną nagrodę

Natasza Urbańska, uczestniczka
Fot. youtube.com/@TheVoiceKidsPoland

“The Voice Kids” już od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Publiczność jest jednak zdania, że tegoroczna edycja muzycznego show stoi na szczególnie wysokim poziomie. Występy młodych wokalistów i wokalistek dostarczają nie mniejszych emocji niż koncerty profesjonalnych gwiazd. Internauci są szczególnie zachwyceni uczestniczką z drużyny Cleo, której udało się zakwalifikować do finału. Nowa faworytka wspaniale zaprezentowała się na scenie.

The Voice Kids: Co działo się w odcinku?

Na łamach ostatnich odcinków 7. edycji “The Voice Kids” odbyły się zacięte muzyczne bitwy, w których dzieciaki z drużyny Cleo zawalczyły o finał. Trenerka podzieliła swoją grupę na 6 tercetów, z których 6 osobom udało się zakwalifikować do kolejnego etapu, czyli sing-off. Stamtąd jest już prosta droga do finału, jednak by się do niego dostać, młodzi wokaliści i wokalistki musieli dać z siebie naprawdę wszystko. 

Już niemal na samym początku emocje sięgnęły zenitu, gdy na scenie wystąpiły Marysia, Ola i Amelia, które wykonały piosenkę Beyonce. Widzowie mieli okazję spojrzeć za kulisy i zobaczyć, jak jedna z dziewczynek popłakała się, gdy Cleo musiała odebrać jej fragment utworu. To nie był jednak koniec poruszających scen, które miały miejsce w odcinku. Gdy na scenie zaprezentowali się Filip, Mateusz i Mikołaj z piosenką "Driver's License" Olivii Rodrigo, ich mentorka nie była w stanie ukryć łez! Wówczas musiał interweniować Tomasz Kammel, który podał jej paczkę chusteczek. 

The Voice Kids: To trio zachwyciło jurorów. Natasza aż otworzyła usta z wrażenia Faworyt widzów odpadł z "The Voice Kids"! Po przesłuchaniach wróżyli mu zwycięstwo

The Voice Kids: Widzowie poznali finalistów z drużyny Cleo

Po etapie bitew, gdy jurorom przyszło się zmierzyć z wyjątkowo trudną decyzją o eliminacji, nadszedł czas na sing-offy. Konkurencję rozpoczęła Asia, która wykonała na scenie utwór Edyty Geppert „Och życie, kocham cię nad życie”. Dalej wystąpił Dominik w piosence “Hold my hand” z repertuaru Lady Gagi, a następnie Marysia z “Step by step” Whitney Houston. Kolejna wystąpiła Anastazja, która poruszyła widzów wykonem “Chcę tu zostać” Farby. Przedostatni występ Mateusza Pierożka, który zaprezentował na scenie utwór “Mori” Dawida Podsiadło, okazał się wyjątkowo wzruszający. Sing-offy domknęła natomiast Ola, która pobudziła publiczność i jurorów do tańca w rytmach energetycznego „Trustfall” Pink.

Choć Cleo miała ciężki orzech do zgryzienia i najchętniej zaprosiłaby wszystkich swoich podopiecznych do finału, jej wybór padł na Marysię, Mateusza oraz Olę. Widzowie przyklasnęli tej decyzji, ponieważ występ jednego z młodych artystów szczególnie przykuł ich uwagę. O kim mowa?

ZOBACZ TEŻ: The Voice Kids: 4 lata temu nikt się nie odwrócił. A teraz? Cleo zalała się łzami

The Voice Kids: Widzowie są zachwyceni występem Oli

Etap sing-off w “The Voice Kids” jest jednym z ulubionych etapów zarówno jury, jak i publiczności, ponieważ uczestnicy mają możliwość rozwinąć w nim skrzydła i zaprezentować wszystko, czego zdołali nauczyć się w programie. To właśnie wtedy widać, jak ogromny postęp wykonali. Po ostatnim odcinku show widzowie są zdania, że Ola Antoniak, która wykonała na scenie piosenkę „Trustfall” Pink, jest nową faworytką. Podczas programu wokalistka wykonała tytaniczną pracę nad sobą, która opłaciła się, ponieważ udało jej się zachwycić sporą część internautów.

Pod postem na fanpage'u “The Voice Kids”, który ujawnia finalistów z drużyny Cleo, posypały się komentarze zachwyconych widzów. Wielu z nich nie mogło nachwalić się talentu Oli. To właśnie ona podbiła serca internautów, którzy są pewni, że w finale otrzyma główną nagrodę. 

  • To, co zrobiła Ola z piosenką Pink, to jest mistrzostwo świata. Ja już bym jej dał statuetkę The Voice Kids teraz.
  • Ola ukłony przed Twoim talentem, szacun.
  • Ola i Mateusz mają wielkie szanse na wygraną. Kibicuję im z całego serca! 
  • Ola moja faworytka. Gratulacje i brawo Ola – czytamy pod postem.