Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda podjęła decyzję w sprawie swojej kariery
Karol Osiński
Karol Osiński 07.04.2021 18:03

Doda podjęła decyzję w sprawie swojej kariery

Doda
fot. Piotr Molecki/East News

Podczas internetowego spotkania z fanami Doda postanowiła zdradzić kilka faktów na temat swojej przeszłości. W trakcie kariery zawodowej zrezygnowała m.in. z międzynarodowej sławy, do której miała predyspozycje. Jak twierdzi, popularność w naszym kraju w zupełności jej wystarcza.

Doda przez lata zachwyca ludzi swoim głosem i talentem muzycznym. Wielu z nich dziwi się, dlaczego nie chciała wybić się poza granicami Polski. Gwiazda wszystko wyjaśniła w trakcie Q&A na Instagramie.

Doda zrezygnowała z międzynarodowej sławy

Na przestrzeni kilku ostatnich lat Doda całkowicie zmieniła swoje podejście do kariery muzycznej. Piosenkarka zrezygnowała z wielu spraw, by poprawić m.in. swoje relacje rodzinne. Podczas internetowego Q&A zorganizowanego na Instagramie zdradziła, że kiedyś marzyła o karierze międzynarodowej, jednak odeszła od tego pomysłu.

Byłam wtedy młoda i głupia. Teraz kiedy jestem dużo bardziej doświadczona, to wiem, że szczęściem w życiu jest wewnętrzny spokój. Kariera i pieniądze nie są w stanie dać szczęścia – powiedziała Doda.

Słynna wokalistka jest przekonana, że wielka sława i kariera są zazwyczaj źródłem nieszczęścia. Jak twierdzi, sławna i bogata już była, natomiast teraz skupia się przede wszystkim na tym, by być szczęśliwą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Piosenkarka ma na swoim koncie trzy albumy wydane w latach 2007,2011 oraz 2019, a także wiele solowych utworów. Poza tym kilkukrotnie miała przyjemność zagrać w filmach, również dubbingowanych. Jej najpopularniejszą rolą jest postać Miry Wierzbickiej w produkcji Patryka Vegi pt. Pitbull. Ostatni pies.

Doda o swojej popularności

Dorota Rabczewska ma świadomość, że niejednokrotnie mogła zostać gwiazdą skali międzynarodowej. Za każdym razem, kiedy taka szansa się nadarzała, świadomie z niej rezygnowała, a kariera w naszym kraju zupełnie jej wystarczyła.

Gwiazda polskiej sceny muzycznej jest przekonana, że wyjeżdżając z Polski ma wszystko, co jej do szczęścia potrzeba. Nie akceptuje także monetyzowania swojej prywatności i sprzedaży osobistych spraw do mediów.

Słuchając jej wypowiedzi można było usłyszeć, że po 30-stym roku życia dorosła i zrozumiała wiele spraw. Nie ma zamiaru sprzedawać swojej prywatności i nie wstydzi się stwierdzenia, że tylko ona może tak mieć.

Co więcej, podkreśliła, że międzynarodowa sława nie jest dla niej i nie ma zamiaru się w nią mieszać. Mamy szczerą nadzieję, że wszystko u Dody w porządku i mimo bardzo ciężkich czasów szczęście dopisuje na co dzień!

Zobacz zdjęcia:

Doda przyznała, że międzynarodowa sława nie jest dla niej.

Popularność w Polsce zupełnie jej wystarcza.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com