Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bezdomny mężczyzna stał się rozchwytywanym modelem. Wylansowała go polska fotografka
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 04.11.2019 12:17

Bezdomny mężczyzna stał się rozchwytywanym modelem. Wylansowała go polska fotografka

bezdomny
instagram.com @enoch_chill

Bezdomny chłopak, który został światołej sławy modelem. Brzmi nieprawdopodobnie? Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Od losu czy przypadku nieraz zależy całe nasze życie. Zdarzają się czasem historie, które wydają się niemożliwe, a jednak na dobre odmieniły czyjeś życie.

Znana fotografka Marta Wojtal, która współpracowała z wieloma polskimi gwiazdami między innymi: Anną Lewandowską, Martyną Wojciechowską, Piotrem Adamczykiem, Danutą Stenką czy Kingą Preis. Robiła ostatnio także sesję w najnowszej edycji „Top Model”. Jej zdjęcia doceniane są na całym świecie. W dodatku ma na swoim koncie wiele kampanii reklamowych. Często sesje znanych marek odbywają się za granicą, tak, jak ta dla marki Kazar w Tel Awiwie. Wtedy nastąpiło odkrycie nowej gwiazdy.

Bezdomny z wyboru

Spacerując po plaży, nagle natknęła się na chłopaka o niesamowitej urodzie. Postanowiła zrobić mu dwa zdjęcia. Dopiero po rozmowie z nim poznała jego historię. Okazało się, że chłopak od jakiegoś czasu jest bezdomnym. Jego tymczasowym miejscem pobytu była plaża w Izraelu, gdzie w momencie spotkania z fotografką przechadzał się z psem.

Uroda to (nie) wszystko

Nie wiadomo kim dokładnie jest bezdomny chłopak, ani jak się nazywa. Jedyne informacje o nim możemy znaleźć na jego Instagramie, gdzie od jakiegoś czasu publikuje posty. W najnowszym można zobaczyć, że jego kariera powoli się rozwija, gdyż zaproponowano mu sesję zdjęciową dla marki Experto.

Jak na swoim profilu napisała sama autorka dwóch słynnych zdjęć:

— Ta historia jest mocna, mocniejsza niż myślałam.
Ale dziś Wam jej nie opowiem, to nie ja jestem jej bohaterem. Niech bohater opowie o niej sam — tak zaczęła swój wpis fotografka.

— Razem to dokończymy i ja zrobię wszystko by to był dobry finał. Warto wierzyć intuicji, warto wierzyć w ludzi. To będzie kolejny tego dowód — skwitowała swoje dokonania Marta Wojtal.

Czy młody model nie przypomina wam trochę młodego Francisca Lachowskiego? Trzeba przyznać, że jego uroda oraz ciało są niesamowite. Ma szanse na karierę?

bezdomny

Młody Francisco Lachowski?

bezdomny

Malowanie to jego pasja.

bezdomny

Bezdomny model w kampanii reklamowej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
  3. Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: ”Miałam momenty doła”
  4. Katarzyna Cichopek o pracy na planie „M jak Miłość”. Planuje odejść z serialu?
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania