Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kwarc była gwiazdą w sieci. Ludzie ją kochali. Nagle zniknęła. Tak teraz żyje
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.06.2024 20:02

Barbara Kwarc była gwiazdą w sieci. Ludzie ją kochali. Nagle zniknęła. Tak teraz żyje

Barbara Kwarc
Fot. BaskaTiVi/YouTube

Barbara Kwarc przez wiele lat utrzymywała swoją popularność w sieci. Choć od pewnego czasu nie odznacza się zbyt wyraźnie w show-biznesie, wciąż korzysta z dawnej sławy. Wiemy, jak sobie dorabia do codziennego budżetu.

Barbara Kwarc była gwiazdą sieci

Kobieta zyskała popularność w sieci dzięki paradokumentowi “Klatka B” oraz kanałowi na platformie YouTube “Baśka Blog”. Projekty zaczęła rozwijać czternaście lat temu. W krótkim czasie zaczęły ją oglądać tysiące osób, szczególnie przez kontrowersje, które wywoływała swoim ciętym językiem. Barbara Kwarc nie bała się wulgaryzmów i wypowiedzi, które nie były typowe dla kobiet w jej wieku.

baśka blog.png
Fot. BaskaTiVi/YouTube

Jej kanał w serwisie YouTube do dziś subskrybuje ponad 400 tysięcy osób, choć od dziewięciu lat nie pojawił się na nim żaden film. W 2021 roku podczas transmisji na żywo relacjonującej topienie Marzanny Barbara Kwarc uderzyła dziecko, wulgarnie się do niego zwracając. Portal Gazeta.pl ustalił, że Sąd Rejonowy w Jaworze uznał YouTuberkę za winną naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia dziewczynki, jednak warunkowo umorzył sprawę na rok próby.

Big Brother: Gwiazda przekazała straszne wieści. "Mój dom się pali" Klaudia El Dursi wydała fortunę na Komunię! Syn miał królewskie przyjęcie

Barbara Kwarc wciąż brylowała w show-biznesie

Pomimo że celebrytka zakończyła swoją karierę na platformie YouTube, wciąż była rozchwytywana przez media. Była gościnią specjalną na szeregu wydarzeń, które odbywały się przede wszystkim we Wrocławiu. Chętnie odwiedzała kluby jako didżejka i konferansjerka.

Jeżdżę po klubach, po eventach. Uwielbiam to robić, jeżdżę po całym świecie. (…) Występuję w klubach dyskotekowych, nie dla emerytów, bo ja nienawidzę starości. (…) Wchodzę na didżejkę, bajeruję, „chu***” rzucam. Na pół gwizdka jestem didżejką – didżej miksuje, ja bajeruje. Potem idę na bar, robię szoty, bajeruję i tak wygląda moja praca w klubie - opowiadała dla “TV Reklama”.

Barbara Kwarc zajmowała się również reklamowaniem gali MMA VIP 4 Marcina Najmana. Jak zdradziła, ofertę przyjęła przede wszystkim dla pieniędzy.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska wraca w nowym formacie. Już robi sobie zdjęcia z fanami

To dziś robi Barbara Kwarc

W ostatnich latach celebrytka prowadziła swój profil na TikToku, gdzie publikowała filmy w znanej z jej publikacji na YouTube konwencji. Nie były one częste, a ostatni post jest datowany na ostatni dzień ubiegłego roku. To wtedy Barbara Kwarc złożyła swoim odbiorcom życzenia noworoczne.

Dawno mnie nie było, wszystkich pozdrawiam, żebyśmy się razem śmiali, razem się, wiesz, kolegowali, żeby nie było żadnych numerów. Wszystkich pozdrawiam, ściskam, kocham was, pa pa pa i życzę sto lat. Baśka wam życzy, siema - mówiła na filmie.

Okazuje się, że Barbara Kwarc wciąż korzysta ze swojej popularności. W ostatnim czasie media obiegło nagranie dwóch nastolatków, którzy spotkali celebrytkę na wrocławskim rynku. Chłopcy poprosili byłą YouTuberkę o wspólne zdjęcie, w odpowiedzi usłyszeli, że taka usługa kosztuje 10 złotych. Baśka zgodziła się na fotografię i szybko odeszła, twierdząc, że “wszyscy się gapią”.