Lifestyle.Lelum.pl > Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
02.04.2024 21:23 Święta zakończyły się dramatem. Grabias jest załamany: „Sprawca uciekł”

Były partner projektanta futer bardzo intensywnie przeżywał żałobę. Śmierć Gabriela Seweryna nim wstrząsnęła. To jednak nie koniec dramatów w życiu Rafała Grabiasa. W święta zdarzyło się coś, czego nikt nie chciałby doświadczyć. Sprawca zostawił fałszywe dane.

Gabriel Seweryn
28.03.2024 09:42 To był powód śmierci Gabriela Seweryna. Śledczy nie mają wątpliwości

Śmierć Gabriela Seweryna odbiła się szerokim echem w sieci. Gwiazdor reality show, gdy tylko zaczął skarżyć się na gorsze samopoczucie, niemal natychmiast wezwał na miejsce karetkę pogotowia. Niestety, z jego wypowiedzi wynikało, że lekarze nie udzielili mu niezbędnej pomocy. Teraz udało nam się poznać przyczynę śmierci uczestnika “Królowych życia”.

Gabriel Seweryn
26.03.2024 18:18 Są wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna! Najczarniejszy scenariusz

28 listopada ubiegłego roku całą Polskę obiegła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna. Gwiazdor “Królowych życia” zmarł w kontrowersyjnych okolicznościach — w sieci widniał film, na którym celebryta płakał i zarzucał ratownikom karetki, że ci nie chcą mu pomóc. Ze względu na ten fakt prokuratura wszczęła śledztwo, aby wyjaśnić bezpośrednią przyczynę śmierci Gabriela Seweryna oraz ustalić, czy nie przyczyniły się do niej działania osób trzecich. Dziś, po niemal 3 miesiącach, ujawniono wyniki badań toksykologicznych. Nieoficjalnie przekazano również informacje o prawdziwej przyczynie zgonu celebryty.

Gabriel Seweryn
26.03.2024 12:13 To mieli wykryć w krwi Gabriela Seweryna. Nieoficjalne wieści załamują

Prokuratura wciąż prowadzi czynności w sprawie śmierci Gabriela Seweryna. Projektant zmarł pod koniec listopada ubiegłego roku, a wszystkim od razu zainteresowały się służby. Pojawiły się już wyniki badań toksykologicznych. Wiemy, co mogło przyczynić się do jego śmierci.

Gabriel Seweryn
24.03.2024 20:13 Śledztwo ws. śmierci Seweryna wreszcie nabierze tempa. Są wyniki badań

Gabriel Seweryn zmarł w szpitalu już cztery miesiące temu. Przez cały ten czas prokuratura prowadziła czynności w celu ustalenia bezpośredniej przyczyny jego śmierci. Dziś wiemy, które działania dobiegły końca.

Były ukochany wspomniał Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia” prod. TTV
29.02.2024 08:13 Były ukochany wspomniał Gabriela Seweryna

28 listopada media obiegła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna, który podbił serca fanów programu „Królowe życia”. Projektant futer zmarł w głogowskim szpitalu, po tym jak doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Okoliczności poprzedzające śmierć celebryty wywołały wiele kontrowersji. Trzy miesiące po jego śmierci Gabriel Seweryn został wspomniany przez wyjątkową osobę w jego życiu. 

Gabriel Seweryn
27.02.2024 09:14 Nowe wieści prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn zmarł w listopadzie ubiegłego roku, a jego śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Wciąż trwa śledztwo w tej sprawie. Prokuratura udostępniła nowe informacje. Czy nowe fakty wkrótce ujrzą światło dzienne?

Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna, fot. kadrz z programu „Królowe życia”, prod. TTV, YouTube/Goniec
05.02.2024 14:12 Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura ogłasza

28 listopada media obiegła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Celebryta zmarł w głogowskim szpitalu po tym, jak doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Okoliczności śmierci mężczyzny wywołały sporo kontrowersji i były mocno dyskutowane przez opinię publiczną.

Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela, fot. kadr z programu „Królowe życia” prod. TTV
30.01.2024 10:27 Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela. Tak teraz wygląda, jeden szczegół przyciąga uwagę

Informacja o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła opinią publiczną 28 listopada. Okoliczności jego śmierci do dziś pozostają niewyjaśnione i wywołują wiele wątpliwości. Wszystko przez to, że celebryta w dniu swojej śmierci skarżył się na medyków, którzy mieli odmówić udzielenia mu pomocy. Śmierci celebryty znanego z programu „Królowe życia” wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi, ale także byłym partnerem, Rafałem Grabiasem. 

Gabriel Seweryn, policja
26.01.2024 09:12 Niespodziewane wieści ws. Gabriela Seweryna. Wyszło na jaw, co ze śledztwem. Na to wszyscy czekają

Śmierć Gabriela Seweryna, znanego z programu “Królowe życia”, wstrząsnęła całą Polską. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią gwiazdor emitował transmisję na żywo, na której zalany łzami twierdził, że ratownicy z karetki nie chcieli mu pomóc, a on jest pewny, że niedługo umrze. Jego mroczne słowa spełniły się, przez co cała sprawa nabrała ogromnych kontrowersji. W obliczu tych wszystkich faktów śmiercią Gabriela Seweryna zajęła się prokuratura. Co udało jej się ustalić od tej pory? 

Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu, fot. YouTube/Goniec, kadr z programu „Królowe zycia”
03.01.2024 15:32 Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu: „Poszła na to cała moja emerytura”. Czy ZUS cokolwiek dołożył?

Nie milkną echa śmierci Gabriela Seweryna. Popularny projektant futer, który zasłynął udziałem w programie „Królowe życia”. „Versace z Głogowa” zmarł 28 listopada po nagłym zatrzymaniu krążenia. Jego pogrzeb odbył się 6 grudnia. 

Gabriel Seweryn robił to podczas służby w wojsku
31.12.2023 16:43 Gabriel Seweryn robił to podczas służby w wojsku. To była dla niego prawdziwa szkoła życia

Niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła całym naszym krajem. Teraz miesiąc po jego odejściu na jaw wyszła porażająca historia z czasów jego służby wojskowej. Niesamowite, co robił tam gwiazdor “Królowych życia”.

Włamano się do mieszkania Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia”
30.12.2023 08:40 Włamali się do mieszkania Gabriela Seweryna, a potem było tylko gorzej. Niewiarygodne co zniknęło z domu projektanta

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła mediami 28 listopada. Projektant futer, znany z programu „Królowe życia”, zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat. U mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia i lekarzom już nie udało się go uratować. Ten nie zaznał jednak spokoju. Przerażające, co wydarzyło się w jego mieszkaniu.

Trwa śledztwo w sprawie śmierci Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec, Instagram/gabriel_seweryn
28.12.2023 17:05 „Nieumyślne spowodowanie śmierci”. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. Gabriela Seweryna. Kto zawinił?

Wieści o śmierci Gabriela Seweryna obiegły media w dniu 28 listopada. Projektant futer znany z programu „Królowe życia” zmarł w Głogowskim Szpitalu Powiatowym po nagłym zatrzymaniu krążenia. 

Załoga karetki padła ofiarą hejtu po śmierci Gabriela Seweryna, fot. Instagram/gabriel_seweryn
19.12.2023 15:21 Wstrząsające pokłosie śmierci Gabriela Seweryna. Są inni poszkodowani. To zaszło za daleko

28 listopada mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Gabriela Seweryna, znanego z programu „Królowe życia”. Wokół śmierci celebryty krąży wiele kontrowersji w związku z wydarzeniami, do których doszło na kilka godzin przed śmiercią projektanta futer. To jednak nie koniec. Prokuratura wciąż bada sprawę, a na jaw wychodzi coraz więcej nieprawidłowości.

Gabriel Seweryn
18.12.2023 08:12 Wyszły na jaw szokujące plany Gabriela Seweryna. Przerwała je śmierć. Dopiero teraz widać, jak desperacko potrzebował pieniędzy

Kilka miesięcy przed śmiercią Gabriel Seweryn ogłosił bankructwo. Ze względu na sytuację materialną oraz zawodowe wypalenie celebryta postanowił się przebranżowić. Okazuje się, że oprócz tego miał jeszcze inny, szokujący plan, jak podreperować budżet. Na swojej nowej pasji mógł zbić prawdziwą fortunę. 

Gabriel Seweryn w ostatnim czasie był w bardzo złym zdrowiu, fot. YouTube/Goniec, kadr z programu „Królowe życia”
12.12.2023 22:18 Gabriel Seweryn mógł jeszcze żyć. Maciej Zarański nie wytrzymał: „Miał bardzo niefajny kaszel”, ale nikt tego nie widział

Pod koniec listopada mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Gabriela Seweryna, projektanta futer, który zasłynął dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Mężczyzna miał tylko 56 lat. 

Gabriel Seweryn
12.12.2023 10:18 Podała nowe 4 potencjalne przyczyny śmierci Gabriela Seweryna. Wstrząsające, do czego miało dojść, “dziwię się”

Pod koniec listopada fani programu “Królowe życia” pogrążyli się w żałobie. Gabriel Seweryn, który był jednym z najpopularniejszych uczestników głośnego show, zmarł nagle, i to w porażający sposób. Zaledwie kilka godzin przed śmiercią podzielił się z obserwatorami dramatyczną relacją. Okoliczności jego odejścia wydają się kontrowersyjne, więc fani z niecierpliwością oczekują wyników sekcji zwłok. Tymczasem przyjaciółka celebryty wyznała, jakie jej zdaniem mogą być potencjalne przyczyny zgonu.

Grabarz z TikToka skomentował sposób niesienia trumny Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec
11.12.2023 20:34 Czy na pogrzebie Gabriela Seweryna popełniono błąd? Grabarz o niesieniu trumny za antaby

28 listopada media obiegła informacja o śmierci projektanta futer Gabriela Seweryna. Mężczyzna odszedł nagle i pozostawił za sobą bliskich i przyjaciół pogrążonych w żałobie. 

Rafał Grabias wstrząśnięty po śmieci Gabriela Seweryna, fot. kadr z programu „Królowe życia”, Instagram/rafalgrabias
11.12.2023 19:36 Rafał Grabias nie może się podnieść po śmierci Gabriela Seweryna. Załamany, nie świętuje swoich urodzin

Niedawno mediami wstrząsnęła śmierć Gabriela Seweryna, który zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat. Znany projektant futer zyskał popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”, w którym występował wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem.

Grabarz z TikToka skomentował pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec, TikTok/@robas000
10.12.2023 14:53 Grabarz zdumiony tym, co zrobiono na pogrzebie Gabriela Seweryna. „Dlaczego tak było? Nie mam pojęcia”

Pod koniec listopada media obiegła smutna wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna znanego z programu „Królowe życia”. Podczas jego pogrzebu doszło do kilku nietypowych zachowań, które wzbudziły dużą ciekawość internautów. Do sprawy odniósł się popularny na TikToku Grabarz. 

Przyjaciółka Gabriela Seweryna szczerze o jego związku, fot. Goniec, Instagram/gabriel_seweryn
10.12.2023 11:38 "Jak Gabriel funkcjonował kiedyś, a jak ostatnio". Przyjaciółka Seweryna wreszcie przerwała milczenie. To on doprowadził do tragedii?

Pod koniec listopada mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, został pochowany 6 grudnia. Na jaw wciąż wychodzą nowe szczegóły dotyczące jego życia i okoliczności śmierci. 

Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze.
09.12.2023 20:42 „Dla mnie to jest skandal!”. Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze. Nagranie odbiera mowę

Śmierć Gabriela Seweryna do tej pory budzi ogromne oburzenie i kontrowersje w polskich mediach. Cały czas na jaw wychodzą również nowe informacje w sprawie odejścia projektanta. Teraz głos zabrali jego sąsiedzi, którzy zdradzili, co tak naprawdę myślą o uczestniku “Królowych życia”.

Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne
09.12.2023 18:20 Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne, pozostał obecny po śmierci? Rozwiązanie zagadki szokuje

Śmierć gwiazdora “Królowych życia” odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat w wyniku zatrzymania akcji serca. Mimo to nadal w social mediach możemy odnaleźć jego profil. Teraz wyszło na jaw, kto obecnie się nim zajmuje.

Mroczne fakty o życiu Gabriela Seweryna
09.12.2023 16:22 Wyciekły mroczne fakty o życiu Gabriela Seweryna. „Nie potrafiłem się wyzwolić”. Jego przyjaciółka opowiedziała o wszystkim

Tajemnicza śmierć Gabriela Seweryna odbiła się szerokim echem w polskich mediach i wciąż budzi ogromne kontrowersje. Wszystko z powodu transmisji live, jaką gwiazdor “Królowych życia” rozpoczął w social mediach na kilka chwil przed swoim odejściem. Teraz na jaw wyszły nowe fakty w sprawie projektanta oraz jego ukochanego Kamila.

Gabriel Seweryn
09.12.2023 10:38 Przełomowe doniesienia. Gabriel Seweryn mógł się spodziewać takiej śmierci? Przyjaciółka zdradziła, co stało się tydzień wcześniej

Śmierć Gabriela Seweryna była szokiem dla wszystkich jego bliskich oraz wiernych fanów. Wiele osób było przekonanych, że nic, oprócz nagrania z transmisji na żywo, którą nagrywał kilka godzin przed śmiercią, nie zapowiadało tak nagłego odejścia gwiazdora. Tymczasem przyjaciółka Gabriela właśnie otworzyła się na temat ostatniej rozmowy, którą przeprowadzili ze sobą tydzień wcześniej. Czy projektant mógł mieć powody do obaw?

Gabriel Seweryn wystraszył ratowników medycznych?
08.12.2023 22:16 Gabriel Seweryn wystraszył ratowników medycznych? Szpital ujawnił, co się z nimi teraz dzieje

Śmierć Gabriela Seweryna zszokowała wszystkie polskie media. Jeszcze bardziej nieprawdopodobne było to, co wydarzyło się kilka chwil wcześniej, kiedy ratownicy medyczni odmówili zabrania projektanta do szpitala. Teraz wyszło na jaw, dlaczego pracownicy nie chcieli mu pomóc.

Znajoma Gabriela Seweryna zabrała głos
08.12.2023 20:19 Znajoma Gabriela Seweryna: "Bardzo fajny człowiek do pewnego momentu". Niewiarygodne, co o nim powiedziała

Sprawa śmierci Gabriela Seweryna wciąż wywołuje masę emocji i kontrowersji. Wszystko z powodu tajemniczych okoliczności jego odejścia oraz zorganizowanej chwilę przed tragedią transmisji live, na której gwiazdor płakał i prosił o pomoc. Teraz głos na ten temat zabrała znajoma zmarłego. Czy to możliwe, że zmieniła go sława?