Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Jak Gabriel funkcjonował kiedyś, a jak ostatnio". Przyjaciółka Seweryna wreszcie przerwała milczenie. To on doprowadził do tragedii?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 10.12.2023 11:38

"Jak Gabriel funkcjonował kiedyś, a jak ostatnio". Przyjaciółka Seweryna wreszcie przerwała milczenie. To on doprowadził do tragedii?

Przyjaciółka Gabriela Seweryna szczerze o jego związku, fot. Goniec, Instagram/gabriel_seweryn
Przyjaciółka Gabriela Seweryna szczerze o jego związku, fot. Goniec, Instagram/gabriel_seweryn

Pod koniec listopada mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, został pochowany 6 grudnia. Na jaw wciąż wychodzą nowe szczegóły dotyczące jego życia i okoliczności śmierci. 

Gabriel Seweryn miał tylko 56 lat

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada w Głogowskim Szpitalu powiatowym. Mężczyzna zgłosił się na SOR z powodu duszności. Lekarze podjęli konieczne działania – przeprowadzili badania oraz wdrożyli leczenie. Gdy wszystko zdawało się już wracać na dobre tory, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo wysiłków medyków, projektanta futer nie udało się już uratować. 

Celebryta zostawił pogrążonych w bólu bliskich i licznych przyjaciół, którzy pożegnali go podczas pogrzebu 6 grudnia. Projektant futer miał listę oczekiwań co do tego, jak będzie wyglądać ta uroczystość. Wśród jego ostatnich życzeń znajdowała się między innymi prośba, by koło jego trumny znalazło się zdjęcie wykonane przez jego przyjaciółkę, Annę Hamzę.

Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne, pozostał obecny po śmierci? Rozwiązanie zagadki szokuje Przełomowe doniesienia. Gabriel Seweryn mógł się spodziewać takiej śmierci? Przyjaciółka zdradziła, co stało się tydzień wcześniej

Gabriel Seweryn przed śmiercią wpadł w spore kłopoty

Portal „Show news” przekazał nowe informacje na temat Gabriela Seweryna, jego związku i okoliczności śmierci, powołując się na słowa fotografki i wieloletniej przyjaciółki projektanta futer. Jej zdaniem do śmierci celebryty w pewnym stopniu przyczynił się jego partner, Kamil, z którym związał się po rozstaniu z Rafałem, z którym występował w programie „Królowe życia”. 

Zgodnie z medialnymi doniesieniami Gabriel Seweryn miał być całkowicie omotany przez młodszego o 25 lat mężczyznę. Projektant futer miał wpadać w coraz większe kłopoty, zbankrutował, a nawet poróżnił się  rzekomo ze swoją mamą, od której miał pożyczać pieniądze, których miał  później nie oddawać. Także zachowanie Kamila na pogrzebie Gabriela Seweryna wywołało niesmak u wielu osób. 

Wkurzyło mnie nawet, jak na mamę zostały zwalone pewne problemy finansowe. Gabriel wybrał swoją drogę, a gdzie się zakończyła – wszyscy widzimy  – zacytował słowa fotografiki „Show news”. 

ZOBACZ TEŻ: „Dla mnie to jest skandal!”. Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze. Nagranie odbiera mowę

Przyjaciółka Gabriela Seweryna szczerze o jego związku

Anna Hamza rzuciła także nowe światło na kulisy związku Gabriela Seweryna i młodszego od niego o 25 lat Kamila. Jak zdradziła fotografka, która od wielu lat blisko przyjaźniła się z projektantem futer, wiele zmieniło się, gdy „król życia” się z nim związał. Gdy jeszcze Gabriel Seweryn był w związku z Rafałem Grabiasem, zdarzało się, że Anna Hamza wyjeżdżała z nimi na wakacje. Jak zdradziła, wówczas w życiu projektanta nie było żadnych poważnych problemów. Później miało się to jednak zmienić, a inni w końcu przestali się wtrącać w życie celebryty. 

Dorosłemu człowiekowi nie można czegoś zabronić, nakazać. Trzeba uszanować, jeśli nas nie chce. Miesiąc temu na kolejne doniesienia o upadku powiedziałam, że nie jest mi go już żal. Robi, co chce i funkcjonuje, jak chce. Traktuje własne zdrowie, jak chce – przekazał „Show news”.

Anna Hamza nie kryła żalu z powodu takiego obrotu spraw. Jej zdaniem Gabriel był wyjątkowym człowiekiem, jednak spotkał go smutny los – „taki klasyczny model drogi w dół…”. Fotografka nie kryła jednak, że jej zdaniem jest jeden winny całej sytuacji. 

Jak Gabriel funkcjonował kiedyś, a jak ostatnio... […] Nie ma z mojej strony ani pół szacunku dla tego człowieka na K. i zresztą już jasno to wyraziłam. Nie bez podstaw. Człowiek potrafi zniszczyć człowieka

Źródło: Show news

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?