Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela. Tak teraz wygląda, jeden szczegół przyciąga uwagę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 30.01.2024 10:27

Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela. Tak teraz wygląda, jeden szczegół przyciąga uwagę

Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela, fot. kadr z programu „Królowe życia” prod. TTV
Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela, fot. kadr z programu „Królowe życia” prod. TTV

Informacja o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła opinią publiczną 28 listopada. Okoliczności jego śmierci do dziś pozostają niewyjaśnione i wywołują wiele wątpliwości. Wszystko przez to, że celebryta w dniu swojej śmierci skarżył się na medyków, którzy mieli odmówić udzielenia mu pomocy. Śmierci celebryty znanego z programu „Królowe życia” wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi, ale także byłym partnerem, Rafałem Grabiasem. 

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli razem przez 18 lat

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias dali się poznać szerokiej publiczności dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Para, której życie można było obserwować w formacie TTV była razem przez 18 lat. Choć widzowie byli świadkami ich wzlotów i upadków, mężczyźni usilnie starali się walczyć o swój związek. 

W 2020 roku zdecydowali się na pożegnanie z programem „Królowe życia”, a w 2021 roku ogłosili swoje rozstanie. Jak mówił później „Versace z Głogowa”, jak nazywano czasem Gabriela Seweryna, ich związek był na skraju rozpadu już w chwili dołączenia do formatu. Jak przyznał, liczył, że dzięki udziałowi w telewizyjnym show uda im się ocalić coś, co od dawna już nie istniało. 

Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu: „Poszła na to cała moja emerytura”. Czy ZUS cokolwiek dołożył? „Nieumyślne spowodowanie śmierci”. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. Gabriela Seweryna. Kto zawinił?

Rafał Grabias bardzo przeżył śmierć byłego partnera

Choć w chwili śmierci Gabriela Seweryna mężczyźni już od kilku lat nie byli razem, a projektant futer związał się z innym parterem, jego śmierć bardzo wstrząsnęła Rafałem Grabiasem. Po tym jak wieść o tym, że Gabriel Seweryn nie żyje, były partner mężczyzny zaczął żegnać go w mediach społecznościowych. Także w dzień pogrzebu opublikował w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie, które opatrzył wzruszającym podpisem:

Żegnaj! Jedno słowo, a tak trudno powiedzieć.

Rafał Grabias pojawił się także na ostatnim pożegnaniu Gabriela Seweryna, choć – jak przekazał portal „Świat Gwiazd” – miał wcześniej otrzymywać niepokojące wiadomości. Niestety nie wiadomo, z jakiego powodu i kto wysyłał mu pogróżki.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Grabias nie może się podnieść po śmierci Gabriela Seweryna. Załamany, nie świętuje swoich urodzin

Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu

Od czasu śmierci Gabriela Seweryna Rafał Grabias zaszył się przed światem. Choć nie zniknął całkowicie z mediów społecznościowych, na próżno było szukać go na branżowych eventach. Celebryta w końcu zdecydował się pokazać publicznie podczas niedawnej premiery filmu „Dziewczyna Influencera”

Wzrok od razu przykuwa żółty płaszcz, który stoi w przeciwieństwie do prezentowanych przez niego w ostatnich tygodniach stylizacji. Celebryta bowiem wielokrotnie pozował przed obiektywem w czarnych strojach, wskazujących na żałobę, w której jest pogrążony. Żółty płaszcz może być zatem symbolem jej końca, choć ciemna marynarka i spodnie mogła sugerować, że smutek jeszcze nie zniknął całkiem z jego serca. 

Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu, fot. KAPiF 2.jpg
Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu, fot. KAPiF
Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu, fot. KAPiF 3.jpg
Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu, fot. KAPiF
Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu, fot. KAPiF 1.jpg
Rafał Grabias pojawił się na premierze filmu, fot. KAPiF
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy