Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu: „Poszła na to cała moja emerytura”. Czy ZUS cokolwiek dołożył?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 03.01.2024 15:32

Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu: „Poszła na to cała moja emerytura”. Czy ZUS cokolwiek dołożył?

Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu, fot. YouTube/Goniec, kadr z programu „Królowe zycia”
Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu, fot. YouTube/Goniec, kadr z programu „Królowe zycia”

Nie milkną echa śmierci Gabriela Seweryna. Popularny projektant futer, który zasłynął udziałem w programie „Królowe życia”. „Versace z Głogowa” zmarł 28 listopada po nagłym zatrzymaniu krążenia. Jego pogrzeb odbył się 6 grudnia. 

Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabrakło jego mamy

Pogrzeb Gabriela Seweryna został zaplanowany na 6 grudnia. W uroczystych ceremoniach udział wzięło udział wielu bliskich i przyjaciół projektanta futer, ale niestety zabrakło na nich matki zmarłego, która po jego śmieci znalazła się w bardzo złym stanie. Zgodnie z medialnymi doniesieniami, choć w ostatnim czasie ich wzajemne relacje nie były najlepsze, zawsze byli bardzo zżyci.

Nie będzie mnie na pogrzebie syna. Nie jestem w stanie ze względu na mój stan zdrowia. Już dawno nie wychodzę. Wszystkim się zajmą moje córki – zdradziła portalowi „Fakt”. 

Dagmara Kaźmierska szokuje wypowiedzią o pogrzebie Gabriela Seweryna. To dlatego się tam nie pojawiła „Nieumyślne spowodowanie śmierci”. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. Gabriela Seweryna. Kto zawinił?

Na pogrzebie Gabriela Seweryna doszło do zaskakujących scen

Zgodnie z medialnymi doniesieniami podczas uroczystości miało dojść do zaskakujących wydarzeń. W ceremoniach wzięła udział nie tylko rodzina Gabriela Seweryna, ale także Kamil, ostatni partner projektanta futer. Mężczyzna pojawił się jednak w towarzystwie dwóch ochroniarzy, co wzbudziło wiele kontrowersji. Z relacji świadków wynika ponadto, że podczas pogrzebu miało dojść do rękoczynów. 

Jest wiele niedomówień dotyczących pochówku. Rodzina nie wynajęła ochrony. To Kamil wynajął ochronę, bo czegoś lub kogoś bardzo się boi. Miejsce było zarezerwowane w zasadzie dla rodziny. Widać to na zdjęciach, że są dwa puste miejsca dla nieobecnych bliskich, a Kamil stoi z ochroną przy trumnie. Próbował iść w kondukcie żałobnym pierwszy. Gdy tylko doszło do tej sytuacji, szwagier wziął go za szmaty i wyrzucił – przekazał portal „Świat Gwiazd” słowa swojego informatora.

ZOBACZ TEŻ: Wstrząsające pokłosie śmierci Gabriela Seweryna. Są inni poszkodowani. To zaszło za daleko

Mama Gabriela Seweryna ujawniła szczegóły pogrzebu syna

Gabriel Seweryn miał pewne oczekiwania odnośnie swojego pogrzebu. Projektant futer zgodnie ze swoja ostatnią wolą został pożegnany w otwartej trumnie, w której złożono go w jednym z jego ulubionych futer. Gwiazdor „Królowych życia” wybrał także zdjęcie, które miało stanąć obok jego trumny, a także wyznaczył fotografkę, która miała zająć się oprawą fotograficzną uroczystości. 

Jak ujawniła portalowi myglogow.pl matka Gabriela Seweryna, uroczystości pogrzebowe jej syna sporo kosztowały i mocno nadwyrężyły jej budżet:

ZUS daje tylko 4 tysiące, a to nie wystarczyło. Poszła na to także cała moja emerytura.

Źródło: Świat Gwiazd, myglogow.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik