Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Dla mnie to jest skandal!”. Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze. Nagranie odbiera mowę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2023 20:42

„Dla mnie to jest skandal!”. Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze. Nagranie odbiera mowę

Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze.
Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o futerze, fot. Instagram/@gabriel_seweryn; Goniec.pl

Śmierć Gabriela Seweryna do tej pory budzi ogromne oburzenie i kontrowersje w polskich mediach. Cały czas na jaw wychodzą również nowe informacje w sprawie odejścia projektanta. Teraz głos zabrali jego sąsiedzi, którzy zdradzili, co tak naprawdę myślą o uczestniku “Królowych życia”.

Gabriel Seweryn zmarł w szpitalu w wieku 56 lat

Informacje z 28 listopada 2023 roku wstrząsnęły całą Polską. Właśnie wtedy w wieku 56 lat odszedł znany z programu “Królowe życia” Gabriel Seweryn. Gwiazdor zmarł w Głogowskim Szpitalu Powiatowym z powodu zatrzymania akcji serca. Jeszcze bardziej niż niespodziewana śmierć projektanta szokujące jest to, co wydarzyło się kilka chwil wcześniej.

Futer miał wezwać do swojego mieszkania karetkę pogotowia, której skarżył się na kłopoty z oddychaniem i duszności. Niestety, ratownicy medyczni odmówili zabrania go do szpitala, a o całej sytuacji opowiedział internautom zapłakany Gabriel Seweryn podczas zorganizowanej na swoim profilu na Instagramie transmisji live.

Gabriel Seweryn wystraszył ratowników medycznych? Szpital ujawnił, co się z nimi teraz dzieje Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu jego pogrzebu. Aż trudno uwierzyć. Taki był Gabriel Seweryn?

Głos w sprawie śmierci Gabriela Seweryna zabrała znana gwiazda

Bliscy, rodzina i sąsiedzi gwiazdora to niejedyne osoby, które chętnie komentują wydarzenia z 28 listopada 2023 roku. Na temat dramatycznej śmierci futera wypowiedziało się również wiele polskich gwiazd, które w mniejszym lub większym stopniu znały się z gwiazdorem. Przykładem może być Ewa Minge, która nie kryła swojego oburzenia zachowaniem pracowników pogotowia ratunkowego.

Teraz głos w sprawie odejścia projektanta z “Królowych życia” zabrała znana aktorka Malwina Wędzikowska. Gwiazda miała okazję poznać futera podczas kwesty z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przy której wspólnie pracowali. Wyznała ona, że nie czuje się bliską osobą dla projektanta, ale bardzo ubolewa z powodu przykrych okoliczności jego śmierci.

Nie wspominam go, dlatego bo go bardzo mało znałam. Każda śmierć jest czymś, z czym nie jesteśmy się w stanie się pogodzić i tutaj ta sytuacja nie jest wyjątkowa. Nie znam kulis i szczegółów jak to się wydarzyło, natomiast każde odejście jest straszne i trudno się z nim pogodzić.

ZOBACZ TEŻ: Czy Gabriel Seweryn miał dzieci? Chwilę przed śmiercią w sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie.

Bliscy Gabriela Seweryna szczerze wypowiedzieli się o zmarłym

Krótko po śmieci popularnego projektanta głos zabrało mnóstwo gwiazd, które miały okazję współpracować z futerem. Na temat jego zachowania wypowiedzieli się również jego sąsiedzi, którzy zgodnie stwierdzili, że mieszkanie w pobliżu Gabriela Seweryna nie należało do najprzyjemniejszych. Wszystko z powodu organizowanych w jego domu hucznych imprez oraz częstych awantur z partnerem Kamilem.

Teraz jednak głos zabrali również mieszkańcy Głogowa, którzy kojarzyli postać uczestnika “Królowych życia”. W rozmowie z portalem Goniec.pl sąsiadka Gabriela Seweryna wyznała, że był on bardzo dobrym człowiekiem, który przez wiele lat służył za żywą reklamę miasta. Jednocześnie zaznaczyła, że widok ostatniego nagrania gwiazdora mocno nią wstrząsnął, ponieważ futer nie był tam sobą.

Był bardzo dobry, prawdziwy, szczery, autentyczny, idący pod prąd. Zawsze serwował całą prawdę. Żył jak kolorowy ptak, a umarł okropnie. I na to się zgodzić nie możemy. Wyjaśnienia należą się wszystkim, zwłaszcza rodzinie i bliskim.

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy