Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne, pozostał obecny po śmierci? Rozwiązanie zagadki szokuje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2023 18:20

Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne, pozostał obecny po śmierci? Rozwiązanie zagadki szokuje

Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne
Konto Gabriela Seweryna nadal aktywne, fot. Instagram/@gabriel_seweryn

Śmierć gwiazdora “Królowych życia” odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat w wyniku zatrzymania akcji serca. Mimo to nadal w social mediach możemy odnaleźć jego profil. Teraz wyszło na jaw, kto obecnie się nim zajmuje.

Śmierć Gabriela Seweryna wywołała szereg kontrowersji w całym kraju

Gabriel Seweryn największą popularność zdobył dzięki swojemu udziałowi w programie “Królowe życia”, gdzie opowiadał o swojej modowej pasji oraz życiu osobistym. Nic więc dziwnego, że nagła informacja o śmierci uwielbianego projektanta wstrząsnęła całym Internetem. Futer zmarł 28 listopada 2023 roku w Głogowskim Szpitalu Powiatowym.

Mężczyzna przyjechał na miejsce, skarżąc się na duszności oraz kłopoty z oddychaniem. Zmarł około godziny 18:30 w wyniku zatrzymania akcji serca. Wiadomo również, że chwilę przed śmiercią zorganizował w swoich social mediach transmisję live, podczas której płakał i żalił się na swój los. 

Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu jego pogrzebu. Aż trudno uwierzyć. Taki był Gabriel Seweryn? Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać

Gabriel Seweryn był niezwykle aktywny w social mediach

Wszyscy wierni fani gwiazdora programu “Królowe życia” doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielką wagę przywiązywał on do kontaktu z internautami i prowadzenia swojego profilu w social mediach. Gabriel Seweryn był niezwykle aktywny na Instagramie, gdzie na bieżąco pokazywał efekty swojej pracy zawodowej, a także ujawniał kulisy życia prywatnego, w tym związku z ukochanym Kamilem.

To właśnie tam opowiadał również o swoim zdrowiu i żalił się na pojawiające się coraz częściej gorsze samopoczucie. W końcu to właśnie Instagram posłużył mu jako platforma, na której odbyła się głośna transmisja live, z której dowiadujemy się o tym, że zespół ratownictwa medycznego odmówił zabrania futera do szpitala. 

Co ciekawe, profil gwiazdora cały czas funkcjonuje, a wiele osób zastanawia się, kto obecnie zajmuje się jego prowadzeniem. Teraz głos zabrała bliska osoba z otoczenia samego zmarłego.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co Gosia Andrzejewicz wyjawiła o Gabrielu Sewerynie. To zrobił dla niej przed śmiercią.

Niewiarygodne, kto obecnie prowadzi profil Gabriela Seweryna

Już na pierwszy rzut oka widać, że na profilu projektanta na Instagramie zaszły zmiany. Zdjęcie profilowe zmieniło się na czarne tło, które ma symbolizować żałobę po śmierci Gabriela Seweryna. Wielu fanów zastanawia się, kto obecnie zajmuje się social mediami futera.

Głos w sprawie zabrała pewna osoba z bliskiego otoczenia gwiazdora, która w rozmowie ze Światem Gwiazd zasugerowała, że profilem na Instagramie zajmuje się obecnie partner uczestnika “Królowych życia” - Kamil. Panowie byli ze sobą w związku od 2021 roku.

Własnością, która należy do Gabriela zarządza on. W nim jest żądza dominowania 

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy