Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura ogłasza
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.02.2024 14:12

Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura ogłasza

Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna, fot. kadrz z programu „Królowe życia”, prod. TTV, YouTube/Goniec
Nowe wieści ws. śmierci Gabriela Seweryna, fot. kadrz z programu „Królowe życia”, prod. TTV, YouTube/Goniec

28 listopada media obiegła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Celebryta zmarł w głogowskim szpitalu po tym, jak doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Okoliczności śmierci mężczyzny wywołały sporo kontrowersji i były mocno dyskutowane przez opinię publiczną.

Śmierć Gabriela Seweryna badana przez prokuraturę

Gabriel Seweryn miał 56 lat. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła mediami i opinią publiczną. Wszystko przez to, że na kilka godzin przed śmiercią gwiazdor „Królowych życia” zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym skarżył się na ratowników, którzy mieli mu odmówić udzielenia pomocy. Z ich oświadczenia wynika z kolei, że osoby znajdujące się na miejscu interwencji zachowywały się agresywnie, dlatego przerwano badanie i czekano na przyjazd policji. Ostatecznie celebryta trafił do szpitala na własną rękę, ale po dwóch godzinach od trafienia na SOR zmarł na skutek nagłego zatrzymania krążenia. Mimo wysiłków lekarzy nie zdołano go uratować. 

W sprawie śmierci celebryty złożono do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, co ruszyło bieg postępowania w sprawie zgonu celebryty. Śledztwo ma określić, co dokładnie zaszło w związku ze śmiercią Gabriela Seweryna. 

Niebywałe, jak wygląda grób Gabriela Seweryna, po 4 tygodniach nikt się tego nie spodziewał. To pierwszy sylwester bez futera Włamali się do mieszkania Gabriela Seweryna, a potem było tylko gorzej. Niewiarygodne co zniknęło z domu projektanta

Postępowanie w sprawie śmieci Gabriela Seweryna wciąż trwa

Jakiś czas temu media obiegła informacja na temat wyników sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Przyczyna zgonu nie została jednak ustalona. Sekcja wykluczyła obrażenia ciała. Zostały także pobrane próbki do dodatkowych badań toksykologicznych pod kątem zażywania narkotyków, alkoholu i innych środków. Jej wyniki miały zostać ujawnione po okresie bożonarodzeniowym. Jak dotąd nie podano ich jednak do informacji publicznej. 

Zgodnie z zapewnieniami prokuratury śledztwo w sprawie śmieci Gabriela Seweryna jest w toku. Jak przekazał „Faktowi” zastępca prokuratora rejonowego w Głogowie, Marcin Knurowski, obecnie sprawę wstrzymuje brak wyników badań dodatkowych. 

Postępowanie trwa, czekamy na wyniki badań dodatkowych. Postępowanie toczy się w sprawie, nikomu nie postawiono zarzutów.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska szokuje wypowiedzią o pogrzebie Gabriela Seweryna. To dlatego się tam nie pojawiła

Nowe informacje na temat postępowania w sprawie śmieci Gabriela Seweryna

Najnowsze informacje na temat postępowania dotyczącego śmierci Gabriela Seweryna przekazała reporterka „Radia ZET”. Zgodnie z jej ustaleniami, wciąż brakuje opinii biegłych na temat przyczyny śmierci, wyników badań toksykologicznych i oceny działań ratowników medycznych. Wyszło także na jaw, że sprawę przejęła prokuratura w Legnicy, z powodu wielowątkowości postępowania i zainteresowania opinii publicznej. 

Reporterka Radia ZET Grażyna Wiatr ustaliła, że śledczy nadal nie mają opinii biegłych o przyczynie śmierci, wyników badań toksykologicznych czy oceny działania ratowników medycznych w tej sprawie. Przejęcie śledztwa z Prokuratury Rejonowej w Głogowie potwierdza Radiu ZET Prokurator Okręgowy w Legnicy Sebastian Kluczyński. Powód to wielowątkowość postępowania i zainteresowanie opinii publicznej.

Gabriel Seweryn
Nowe informacje na temat postępowania w sprawie śmieci Gabriela Seweryna, fot. Instagram/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Nowe informacje na temat postępowania w sprawie śmieci Gabriela Seweryna, fot. Instagram/gabriel_seweryn

Źródło: Radio ZET, Fakt

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!