Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowe wieści prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.02.2024 09:14

Nowe wieści prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn
AKPA

Gabriel Seweryn zmarł w listopadzie ubiegłego roku, a jego śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Wciąż trwa śledztwo w tej sprawie. Prokuratura udostępniła nowe informacje. Czy nowe fakty wkrótce ujrzą światło dzienne?

Gabriel Seweryn nie żyje

28 listopada ubiegłego roku gwiazdor programów emitowanych na antenie TTV zmarł z powodu nagłego zatrzymania krążenia. Ta śmierć od początku była zagadką, w związku z czym szybko zainteresowały się nią służby. Kilka godzin przed tragicznym zdarzeniem podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych mężczyzna opowiadał o tym, że zaniechano zastosowania wobec niego wymaganych procedur medycznych.

Według rzecznika pogotowia w Legnicy, który rozmawiał z “Faktem”, Gabriel Seweryn oraz jego towarzysze byli agresywni w momencie interwencji medyków, a ratownicy byli zmuszeni wezwać policję. Po jego śmierci, ze względu na okoliczności zdarzenia, zdecydowano się przeprowadzić sekcję zwłok.

Gabriel Seweryn robił to podczas służby w wojsku. To była dla niego prawdziwa szkoła życia Wyszły na jaw szokujące plany Gabriela Seweryna. Przerwała je śmierć. Dopiero teraz widać, jak desperacko potrzebował pieniędzy

Nowe informacje w sprawie śmierci Gabriela Seweryna

Powoli na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące okoliczności śmierci celebryty. Choć nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, prokurator odpowiedzialny za tę sprawę, postanowił opowiedzieć, ile wiemy na ten moment.

“Nie mamy jednak kompleksowych wyników sekcji zwłok z uwagi na to, iż kompleksowa opinia będzie możliwa po przeprowadzeniu wszystkich badań z materiału pobranego podczas sekcji zwłok. Cały czas czynności w tej sprawie są prowadzone. Uzyskujemy kolejne opinie, zlecamy kolejne badania i opinie, żeby uzyskać rzetelny wynik. Wciąż przesłuchujemy w tej sprawie świadków i kompletujemy dokumentację dotyczącą stanu zdrowia pokrzywdzonego”

- tłumaczył prokurator dla “Super Expressu”.

Wygląda na to, że działania służb jeszcze trochę potrwają. Interesującą informacją, którą można wyczytać z tego komunikatu, jest to, że są przesłuchiwani świadkowie. Jakie fakty w tej sprawie mogą jeszcze ujrzeć światło dzienne?

ZOBACZ TEŻ: Porażająca seria w "Królowych życia"? Kolejna gwiazda w szpitalu, a fani nie skończyli opłakiwać Gabriela

Kim był Gabriel Seweryn?

Swoją karierę projektanta mody rozpoczął jeszcze w 1989 roku. Od tamtej pory szył ze skór i futer, które robiły furorę na salonach. Swoją pracownię miał w kamienicy w Głogowie i nie wyobrażał sobie przenieść się gdziekolwiek indziej. Jego ubrania nosiły między innymi Justyna Steczkowska, Katarzyna Skrzynecka czy Joanna Brodzik

W 2016 roku wraz z partnerem zadebiutowali na telewizyjnych ekranach w programie “Królowe życia”. Tam zdobyli gigantyczną popularność i rozpoczęli karierę w polskim show-biznesie. Tak Gabriel Seweryn stał się celebrytą z wielkimi sukcesami. Dzięki temu rozwojowi udało mu się zorganizować pokaz wykonanych przez niego futer oraz skórzanych spódnic i sukienek w warszawskim 5-gwiazdkowym hotelu.

akpa20210319_gseweryn_pp_2793.jpg
Źródło: AKPA
akpa20201005_miss_wwa_jk_2969.jpg
Źródło: AKPA