Lifestyle.Lelum.pl > Eurowizja Junior

Eurowizja Junior

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
09.04.2024 17:15 Były Roksany Węgiel to znany muzyk. Jest bożyszczem nastolatek

Roksana Węgiel obecnie wydaje się być do szaleństwa zakochana w swoim narzeczonym. Kevin Mglej nie jest jednak jej pierwszym chłopakiem. Sprawdź, z kim Roxie spotykała się wcześniej. To prawdziwe ciacho!

Mieli relacjonować Eurowizję Junior, a spotkał ich dramat
27.11.2023 13:28 Mieli relacjonować Eurowizję Junior, a spotkał ich prawdziwy dramat. Ofiary to pracownicy TVP

Właśnie przekazano przykre wieści zza kulis tegorocznej Eurowizji Junior. Podczas, gdy nasza reprezentantka Maja Krzyżowska czarowała wszystkich na scenie w Nicei, polską ekipę Telewizji Polskiej spotkała prawdziwa tragedia.

Niesamowite, do czego doszło podczas Eurowizji Junior,
27.11.2023 08:13 Eurowizja Junior: Niesamowite, do czego doszło. Coś takiego wcześniej zrobiła tylko Viki Gabor

Za nami długo wyczekiwany konkurs piosenki Eurowizji Junior. W tym roku na scenie w Nicei reprezentowała nas 12-letnia Maja Krzyżewska, która pojawiła się na scenie z piosenką “I Just Need a Friend”. Niesamowite, do czego doszło podczas prestiżowego wydarzenia.

Maja Krzyżewska, Eurowizja Junior
26.11.2023 22:18 Spisek na Eurowizji?! PORUSZAJĄCE słowa Mai i jej mamy. Hejt leje się strumieniami

Za nami finał 21. edycji konkursu Eurowizji Junior. W muzycznych zmaganiach najmłodszych wzięło udział 16 państw. Mai Krzyżewskiej, która wykonała utwór “I Just Need a Friend”, udało się wywalczyć dla Polski zaszczytne, 6. miejsce. Rodacy pokładali w 12-latce wielkie nadzieje, więc tuż po ogłoszeniu wyników zalali Internet zaskakującymi komentarzami. Niektórzy z nich zaczęli nawet dopatrywać się spisku. Jak z kolei mama Mai zareagowała na decyzję jury?

Eurowizja Junior, Maja Krzyżewska
26.11.2023 18:20 Oto ZWYCIĘZCA Eurowizji Junior! Czy czeka go światowa kariera?

Właśnie ogłoszono oficjalne wyniki 21. finału Eurowizji Junior 2023. Jak poradziła sobie reprezentantka Polski, Maja Krzyżewska? 12-latka z niewielkiej miejscowości pod Suwałkami zachwyciła publiczność wykonaniem piosenki "I Just Need A Friend". Wiadomo już, które miejsce udało jej się zdobyć!

Maja Krzyżewska
20.11.2023 20:53 12-letnia Polka zawalczy na Eurowizji Junior. Musi pokonać aż 16 państw! Powtórzy sukces Węgiel i Gabor?

Choć wciąż czekamy na upragniony sukces w głównej edycji Eurowizji, to tę dla dzieci i młodzieży udało się Polsce niemalże zdominować w ostatnich latach. Teraz śladem swoich zdolnych, już nieco starszych koleżanek pójdzie Maja Krzyżewska.

19.12.2021 21:44 Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary Egwu-James? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć

Mimo że Sara James była blisko powtórzenia sukcesu Roksany Węgiel i Viki Gabor, Eurowizja Junior nie okazała się dla niej tak łaskawa, jak w przypadku poprzedniczek – młoda artystka zajęła bowiem ostatecznie drugie miejsce. Choć nazwisko piosenkarki jest w ostatnim czasie odmieniane przez wszystkie przypadki, niewielu wie, że talent wokalny odziedziczyła ona po jednym z rodziców.

19.12.2021 21:09 Eurowizja Junior: Zwyciężczyni nagle zamilkła, po jej policzkach pociekły łzy

Zakończyła się Eurowizja Junior 2021 – decyzją widzów i jurorów z 19 kraju Europy zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu została Maléna – 14-letnia wokalistka z Armenii. Po ogłoszeniu wyników młoda artystka nie potrafiła ukryć emocji.

Eurowizja Junior
19.12.2021 19:33 Znamy zwycięzcę Eurowizji Junior

W podparyskim La Seine Musicale ogłoszono zwycięzcę 19. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Decyzją widzów i jurorów formatu została nią Maléna z Armenii, która wykonała piosenkę pod tytułem „Qami Qami”. Reprezentująca Polskę Sara James uplasowała się zaś na zaszczytnym drugim miejscu.

30.11.2020 21:02 W TVP nie pokazali jednej sceny. Zaraz po zejściu z anteny Roksana i Viki podeszły do Ali Tracz, ich słów nie zapomni do końca

Tego w TVP już nie pokazali! Tegoroczna reprezentantka Polski w Eurowizji Junior Alicja Tracz zdradziła, że tuż po zejściu z anteny Roksana Węgiel i Viki Gabor bardzo jej gratulowały. 10-latka ostatecznie nie wygrała konkursu i zajęła 9. miejsce. W tym roku zwyciężczynią okazała się Francuzka Valentina. Z tego artykułu dowiesz się: Kto wygrał Eurowizję Junior 2020 Co takiego powiedziała Roksana Węgiel i Viki Gabor do Alicji Tracz Jakich rzeczy dopatrzyli się internauci w występach niektórych uczestników TVP emitowało niedzielne występy uczestników Eurowizji Junior 2020. Alicji Tracz nie udało się powtórzyć sukcesu Roxie i Viki, jednak pomimo tego dziewczyny serdecznie jej gratulowały.

alicja tracz
29.11.2020 23:05 Zamieszanie wokół Eurowizji Junior, internauci dopatrzyli się oszustwa. Padły poważne oskarżenia pod adresem konkurentki Ali Tracz

Alicja Tracz niestety nie wygrała kolejnej edycji Eurowizji Junior i ostatecznie zajęła 9. miejsce. Jednak czy konkurs odbył się zgodnie z regulaminem? Niektórzy internauci podobno dopatrzyli się oszustwa. Padły poważne oskarżenia pod adresem reprezentantki Białorusi Ariny. Zarzucają jej, że nie śpiewała na żywo, tylko z playbacku. Oceńcie sami. Alicja Tracz była tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Finał już za nami, ale internauci dopatrzyli się oszustwa. Czy wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem?

tvp
29.11.2020 21:44 Znamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2020. Podczas występu Viki Gabor i Roksany Węgiel doszło do nietypowego zdarzenia

Eurowizja Junior 2020 już za nami. W tym roku o miejsce na podium ubiegało się dwanaście krajów. Zwyciężyła Francja, którą reprezentowała Valentina z piosenką J’imagine. W imieniu naszego kraju wystąpiła Ala Tracz z piosenką I’ll Be Standing. Na scenie nie zabrakło również zwyciężczyń z poprzednich lat: Roksany Węgiel oraz Viki Gabor. Do wokalistek dołączył hologram zwycięzcy Eurowizji 2019. Pomimo pandemii koronawirusa Eurowizja Junior się odbyła. Reprezentująca nasz kraj Ala Tracz nie wygrała, ale jej występ był zachwycający. Ostatecznie 10-latka zajęła 9. miejsce.

dyrektorka
24.11.2019 19:48 Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Polska drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce

Eurowizja Junior 2019: Jeden z najważniejszych konkursów muzycznych tego roku właśnie dobiegł końca. W trakcie starcia swoje umiejętności zaprezentowali reprezentacji 19 krajów. 12-letnia Viki Gabor powalczyła na scenie Eurowizji o zwycięstwo dla naszego kraju – i wygrała! Eurowizja Junior 2019 już za nami. Konkurs muzyczny rozpoczął się o godzinie 16.00. Przypomnijmy, że w tym to po raz pierwszy, Eurowizja Junior miała miejsce w Polsce na śląskiej Arenie Gliwice. Wszystko za sprawą zeszłorocznego zwycięstwa naszej reprezentantki Roksany Węgiel.

Natalia Szroeder: Eurowizja 2019
24.01.2019 17:50 Natalia Szroeder wystąpi na Eurowizji 2019? Jej wpis na Instagramie mówi wszystko

Natalia Szroeder: Eurowizja 2019 może należeć właśnie do niej. W mediach pojawiły się spekulacje, dotyczące reprezentanta Polski. Artystka na swoim Instagramie dostarczyła fanom nieoczywiste informacje. Niektórzy twierdzą, że ten wpis mówi wszystko. Czy to właśnie ją zobaczymy w Tel Awiwie? Tegoroczna Eurowizja wzbudza dużo emocji wśród Polaków. Publiczność stara się być na bieżąco z wszelkimi informacjami o kandydatach. Telewizja z kolei zmienia zasady gry. W ciągu ostatnich kilku dni wiele się wydarzyło, preselekcje zostały pod znakiem zapytania, a co więcej wyciekły nieoficjalne informacje o reprezentancie Polski. Natalia Szroeder: Eurowizja 2019 należy do niej?

eurowizja junior 2019
20.01.2019 11:51 Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce. To nie Warszawa będzie gospodarzem

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce! To już potwierdzona informacja – jedno z polskich miast będzie gościć wykonawców z całej Europy, z okazji uwielbianego na świecie konkursu piosenki. Wiemy już, w którym polskim mieście odbędzie się uroczystość – to nie będzie Warszawa! Będzie to debiut naszego kraju jako gospodarza konkursu, który rozpoczął się w 2003 roku. Polska będzie mogła ugościć konkurs Eurowizja Junior 2019 dzięki Roksanie Węgiel, która wygrała poprzednią edycję. Dyrektor Generalny EBU potwierdził informację i wyjawił, w którym polskim mieście odbędzie się uroczystość.