Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eurowizja Junior: Zwyciężczyni nagle zamilkła, po jej policzkach pociekły łzy
Kamil Olek
Kamil Olek 19.12.2021 21:09

Eurowizja Junior: Zwyciężczyni nagle zamilkła, po jej policzkach pociekły łzy

fot. Junior Eurovision Song Contest / Facebook

Zakończyła się Eurowizja Junior 2021 – decyzją widzów i jurorów z 19 kraju Europy zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu została Maléna – 14-letnia wokalistka z Armenii. Po ogłoszeniu wyników młoda artystka nie potrafiła ukryć emocji.

Reprezentantka Armenii wygrała Eurowizję Junior

Ostateczna rywalizacja rozegrała się między uczestnikami z trzech krajów – Ormianką Maléną, Polką Sarą James oraz Francuzem Enzo. Po zsumowaniu wszystkich głosów, 224 punkty uzyskała ostatecznie reprezentantka Armenii. Tym samym właśnie tam odbędzie się kolejna dziecięca Eurowizja.

Po ogłoszeniu wyników Ormianka zaprezentowała swój utwór na scenie, jednak w pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu. Wokalistka zamilkła i zakryła twarz dłońmi, nie mogła dalej go kontynuować, po chwili na scenie zebrał się tłum. Maléna nie była w stanie ukryć łez szczęścia (14-latka wykonała utwór „Qami Qami” – po angielsku oraz ormiańsku).

Maléna urodziła się w 2007 roku, naprawdę nazywa się zaś Arpine „Arpi” Martoyan. Od dzieciństwa uczestniczyła w rozmaitych konkursach muzycznych, podczas kilkuletniej kariery zaprezentowała zaś trzy single.

W eliminacjach do Eurowizji po raz pierwszy wzięła zaś udział jeszcze 2018 roku. W 2020 – decyzją ormiańskiego nadawcy – miała reprezentować swój kraj w wokalnych zmaganiach, ostatecznie Armenia wycofała się jednak z rywalizacji. Malénie udało się zostać oficjalną uczestniczką show dopiero w 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki