Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Polska drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 24.11.2019 19:48

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Polska drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce

dyrektorka
instagram.com/vikigaborofficial/

Eurowizja Junior 2019: Jeden z najważniejszych konkursów muzycznych tego roku właśnie dobiegł końca. W trakcie starcia swoje umiejętności zaprezentowali reprezentacji 19 krajów. 12-letnia Viki Gabor powalczyła na scenie Eurowizji o zwycięstwo dla naszego kraju – i wygrała!

Eurowizja Junior 2019 już za nami. Konkurs muzyczny rozpoczął się o godzinie 16.00. Przypomnijmy, że w tym to po raz pierwszy, Eurowizja Junior miała miejsce w Polsce na śląskiej Arenie Gliwice. Wszystko za sprawą zeszłorocznego zwycięstwa naszej reprezentantki Roksany Węgiel.

Eurowizja Junior 2019 za nami

Podczas konkursu zmierzyło się ze sobą 19 reprezentantów różnych krajów -18 wykonawców z Europy oraz jeden reprezentant z Australii. Klasycznie już oprócz not jurorów, to głównie głosy publiczności były decydujące w trakcie wyłonienia zwycięzcy konkursu.

Przypomnijmy, że nasza reprezentantka, Viki Gabor swoją karierę rozpoczęła w programie The Voice Kids. 12-latka wykonała utwór Superhero. Dodajmy jeszcze, że to właśnie ona niemalże od samego początku zaliczana była do ścisłego grona faworytów.

Kto wygrał Eurowizję Junior 2019?

Muzyczny konkurs drugi rok z rzędu zwyciężyła Polska! Nasza reprezentantka Viki Gabor wygrała tegoroczną Eurowizję Junior w Gliwicach. 12-latka podczas konkursu zaprezentowała piosenkę Superhero w dwóch językach: polskim oraz angielskim.

Pomimo tego, że w głosowaniu jury młoda artystka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci jednogłośnie zdecydowali, że to Polska znajdzie się na 1. miejscu. Młoda wokalistka wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na swoim koncie. Wiktoria Gabor na wielkiej scenie pojawiła się w limonkowym garniturze przepełnionym błyszczącymi trójkątami tak jak przystało na prawdziwą gwiazdę. Jednak to nie wygląd, a fenomenalny wokal zadecydował o takim wyniku!

Gratulujemy i życzymy Viki Gabor kolejnych sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Viki Gabor wygrała Eurowizję!

Polka drugi raz z rzędu wygrała konkurs!

eurowizja junior

Eurowizja 2019: wyniki dla Polski znów zapewniły nam zwycięstwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić
  2. Dziecko wróciło z podstawówki ze sprawdzianem. Rodzice są oburzeni oceną nauczycielki
  3. Babcia, która została kulturystką. Ma 75 lat i formę nastolatki
  4. Ojciec na medal. Polski koszykarz ma na głowie komornika, nie płaci alimentów na dzieci
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik