Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary Egwu-James? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
Kamil Olek
Kamil Olek 19.12.2021 21:44

Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary Egwu-James? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć

Mimo że Sara James była blisko powtórzenia sukcesu Roksany Węgiel i Viki Gabor, Eurowizja Junior nie okazała się dla niej tak łaskawa, jak w przypadku poprzedniczek – młoda artystka zajęła bowiem ostatecznie drugie miejsce. Choć nazwisko piosenkarki jest w ostatnim czasie odmieniane przez wszystkie przypadki, niewielu wie, że talent wokalny odziedziczyła ona po jednym z rodziców.

Kim są rodzice Sary Egwu-James?

Sara Egwu-James (wykorzystująca na co dzień tylko jedno nazwisko) przyszła na świat w Słubicach jako córka Polki – Arlety Dancewicz oraz Nigeryjczyka – Johna Egwu-Jamesa. Mimo pochodzenia ojca młoda artystka wielokrotnie podkreślała, że czuje się jedynie Polką.

– Uważam, że nie chodzi o to, jak się wygląda, tylko jaki się ma głos. Ja jestem Polką w stu procentach – przyznała w jednym z wywiadów.

Muzyczny talent Sara mogła jednak odziedziczyć właśnie po ojcu. John Egwu-James (podobnie jak córka niekorzystający na ogół z pierwszej części nazwiska), jest bowiem wokalistą.

Jego głos pojawił się w kilku klubowych utworach, mężczyzna próbował też swoich sił w telewizyjnych show – w 2011 roku wziął udział w programie „X Factor”, rok później pojawił się zaś w „Bitwie na głosy”. W przeciwieństwie do Sary (która została zwyciężczynią 4. edycji „The Voice Kids”) nie odniósł jednak większego sukcesu.

Sara wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że może liczyć na pomoc i wsparcie tak ojca, jak i całej swojej rodziny.

Zawsze mi kibicują, mama, tata, Szymon, cała rodzina bardzo mnie wszyscy wspierają i wierzą we mnie. […] Mama pomaga mi organizować się przed każdym konkursem, […] jest chyba moją najwierniejszą fanką… Na pewno! – mówiła w wywiadzie dla portalu I Love Słubice.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki