Lifestyle.Lelum.pl > Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla, studio Pytania na Śniadanie
06.04.2024 10:36 W PnS niecodzienna sytuacja. Prowadzący musieli ponieść gorycz porażki

Trwa kolejny poranek z programem “Pytanie na Śniadanie”. Beata Tadla i Tomasz Tylicki poruszają szereg tematów związanych ze zdrowiem, rodziną i zjawiskami optycznymi. Trzeba jednak zaznaczyć, że motywem przewodnim trwającego dnia jest sport i tenis stołowy. Mistrzowie tej dyscypliny zmierzyli się z prowadzącymi program. Jak myślicie, jaki był wynik?

Beata Tadla, Joanna Górska, Robert Stockinger
06.04.2024 08:20 W PnS zdradzili, co mają schowane między poduszkami w kanapie

Jak na co dzień, wielu Polaków przygotowuje się do rozpoczęcia poranka przy akompaniamencie głosów prowadzących programu “Pytanie na Śniadanie”. Ponownie mogliśmy poznać inspirujące przepisy na pożywne śniadanie. Okazuje się jednak, że prezenterzy w inny sposób radzą sobie z porannym głodem.

Beata Tadla, Szymon Fiołka, Fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie" prod. TVP
04.04.2024 13:10 Ale gafa! Gość "Pytania na śniadanie" w ten sposób zwrócił się do prowadzącej

Program „Pytanie na śniadanie” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ci jednak łatwo nie odpuszczają, jeśli tylko zauważą jakąś wpadkę. A o te w przypadku programów na żywo nietrudno. W jednym z wydań programów gość zaproszony do studia od razu pożałował, gdy tylko zorientował się, jakie słowa opuściły jego usta.

Beata Tadla
03.04.2024 10:44 Beata Tadla zaśpiewała jak Marilyn Monroe

W środowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie” doszło do zaskakujących scen. Beata Tadla zaskoczyła wszystkich zebranych przed telewizorami, gdy nagle zaczęła śpiewać. 

Taniec z Gwiazdami
10.03.2024 10:25 Wielkie rozstanie chwilę przed startem TzG! Okrutna zemsta i pomówienia

Program “Taniec z Gwiazdami” budzi mnóstwo emocji nie tylko z powodu tanecznych umiejętności uczestników, ale również atmosfery, jaka panuje za kulisami show. Największych echem odbijają się romanse, jakie tworzyły się w historii programu pomiędzy jego bohaterami. To jedno rozstanie wstrząsnęło absolutnie wszystkimi.

Beata Tadla otrzymała nietypową prośbę od Ziobry
02.03.2024 14:12 Beata Tadla otrzymała nietypową prośbę od Ziobry. Tak zareagowała

Beata Tadla niedawno zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o powrocie do Telewizji Polskiej, gdzie pracowała kilkanaście lat temu. Gwiazda zasiliła grono prowadzących kultowe show “Pytanie na śniadanie”. Podczas szczerego wywiadu opowiedziała nie tylko o kulisach powrotu do publicznego nadawcy, ale też o nietypowej ofercie, jaką swego czasu otrzymała od Zbigniewa Ziobry.

Bez ubrań wparował do studia "PnŚ"
15.02.2024 14:46 Wparował do studia "Pytanie na Śniadanie" bez ubrań. Zaskakujące

“Pytanie na śniadanie” przeszło ostatnio poważną metamorfozę. W gronie prowadzących pojawili się między innymi Beata Tadla oraz Tomasz Tylicki, którzy próbują swoich sił na nowym stanowisku. W ostatnim odcinku doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem jednego z zaproszonych gości.

Beata Tadla, Tomasz Tylicki
10.02.2024 22:13 Widzowie "PnŚ" zmieszali z błotem Tadlę. Naprawdę robi to na wizji

Zmiany w Telewizji Polskiej wzbudzają olbrzymie emocje, a szczególnie te, które zaszły w programie “Pytanie na Śniadanie”. Cała dotychczasowa ekipa prowadzących została wymieniona na nowe twarze, choć wciąż czekamy na ogłoszenie ostatniej z par. Widzowie nie szczędzą krytyki w stronę prezenterów, którzy od niedawna zasiadają na słynnej kanapie. Szczególnie obrywa się Beacie Tadli. Zasłużyła?  

Beata Tadla popełniła wielki błąd
03.02.2024 22:57 Beata Tadla popełniła wielki błąd w "PnŚ". Mocne

Program “Pytanie na śniadanie” przeszedł ostatnią prawdziwą rewolucję. Po zwolnieniu dotychczasowych prowadzących ich miejsce zastąpiło mnóstwo nowych twarzy. Wśród nich jest między innymi Beata Tadla, która zaraz po debiucie znalazła się pod ostrzałem telewidzów. Teraz postanowiła odpowiedzieć na słowa krytyki.

Beata Tadla, Tomasz Tylicki
03.02.2024 09:19 PnŚ: Lawina komentarzy po debiucie Tadli i Tylickiego

Od 19 grudnia trwają zmiany w Telewizji Polskiej. Wiele z nich dotyka poranne pasmo na antenie TVP2, czyli “Pytanie na Śniadanie”. Pożegnano się ze wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi, a na ich miejscu pojawili się nowi. Dziś mamy do czynienia z debiutem Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego. Komentarze na ten temat mówią wiele.

Beata Tadla wraca do „PnŚ
27.01.2024 15:22 Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program

Zmiany, jakie mają miejsce za kulisami programu “Pytanie na śniadanie”, od samego początku budzą poruszenie w sieci. Teraz na jaw wyszła kolejna informacja dotycząca kultowego show. Do obsady dołącza Beata Tadla! Niewiarygodne, kto stanie u jej boku!  

Michał Adamczyk, Beata Tadla
15.12.2023 21:41 Niebotyczna odprawa i skandaliczne zachowanie Michała Adamczyka. Tadla nie wytrzymała, wyciągnęła asa z rękawa

Właśnie gruchnęły wieści, na jaką odprawę przy odejściu z TVP może liczyć Michał Adamczyk. Suma, którą podaje tabloid, jest niebotyczna. W tym samym czasie Beata Tadla opublikowała szokujący kadr, na którym znalazł się dziennikarz. Opowiedziała również, w jaki sposób potraktował ją Michał Adamczyk. 

Beata Tadla
13.12.2022 17:00 Mirosław Hermaszewski zostawił Beacie Tadli wyjątkową pamiątkę

Wieści o śmierci Mirosława Hermaszewskiego, jedynego Polaka, który poleciał w kosmos, zasmuciły nie tylko ludzi z jego branży. Wybitnego pilota żegnają również inne znane osoby, a wśród nich jest Beata Tadla. Dziennikarka kilkukrotnie miała okazję się z nim zobaczyć i porozmawiać. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia, na których widać efekty tych spotkań. Generał raz zdecydował się nawet na krótki wykład.

Beata Tadla
15.11.2022 13:32 Beata Tadla dosadnie o pracownikach TVP

Beata Tadla przez kilka lat była związana z Telewizją Polską. Prowadziła nawet główne wydanie „Wiadomości”, więc śmiało można stwierdzić, że była jedną z najważniejszych dziennikarskich postaci w stacji. Teraz ma o byłym pracodawcy bardzo stanowcze, raczej niepochlebne zdanie. Dziennikarka już wcześniej mówiła w wywiadach, co myśli o TVP, ale teraz dała upust swojej frustracji związanej ze stacją w mediach społecznościowych. Nie gryzła się w język.

Anita Werner i Beata Tadla
24.03.2022 12:42 Anita Werner myślała, że wyjdzie z siebie, Beata Tadla płakała ze śmiechu. Kuriozalne wpadki na żywo w TVN

Trudno było zachować powagę wobec tego, co działo się podczas emisji „Faktów”. TVN zaprezentował kompilację wpadek, jakie wydarzyły się na żywo w ciągu ostatnich lat. Anita Werner nie mogła się powstrzymać, a Beata Tadla omal nie popłakała się ze śmiechu. W tym roku TVN obchodzi swoje 25-lecie. Stacja ruszyła 3 października 1997 roku i obecnie jest jednym z dwóch gigantów polskiej telewizji. Od samego początku jej wizytówką był program „Fakty”, początkowo prowadzony przez duet Lis-Miecugow. Przez lata do zespołu dołączały takie persony, jak śp. Kamil Durczok, Beata Tadla czy Anita Werner. Obie prezenterki zasłynęły z niezwykłego profesjonalizmu i stały się znakiem rozpoznawczym serwisu informacyjnego oraz całej stacji. Jednak zdarzały się także momenty, w których żadna z nich nie potrafiła zachować powagi. Teraz TVN postanowił przypomnieć fanom najzabawniejsze i najbardziej kuriozalne momenty z „Faktów”. Niektóre z tych scen już dawno stały się wiralem.

Beata Tadla
07.03.2022 09:35 Niemożliwe, jak teraz wygląda Beata Tadla. Pod studiem DDTVN zrobiła furorę

Beata Tadla jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Gwiazda była ostatnio gościem programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka zachwyciła wszystkich swoją spektakularną przemianą. Beata Tadla pojawiła się w ostatnim odcinku programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała o relacjonowanej przez nią wojnie na Majdanie. W drodze do studia gwiazda zaskoczyła wszystkich nową sylwetką.

Beata Tadla
28.02.2022 12:19 Syn Beaty Tadli pomaga na granicy. Kiedyś ona sama relacjonowała z koszmaru wojny

Syn Beaty Tadli pomaga na granicy. Kiedyś ona sama relacjonowała z koszmaru wojny

Beata Tadla
24.01.2022 14:01 Beata Tadla wyszła ze szpitala. Pierwsze zdjęcie z mężem ściska za gardło

Beata Tadla to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w naszym kraju. Niedawno pojawiły się jednak informacje o złym stanie zdrowia prezenterki. Co dokładnie dolega gwieździe? Beata Tadla wyszła niedawno ze szpitala. Gwiazda trafiła tam w wyniku przemęczenia i zapaści. Informacje na temat stanu zdrowia dziennikarki potwierdził jej syn.

Beata Tadla
18.01.2022 20:03 Nagłe, smutne wieści o Beacie Tadli. Trafiła do szpitala, przeszła zapaść

Portal Goniec dotarł do informacji, że znana dziennikarka Beata Tadla trafiła do szpitala. Doniesienia są alarmujące: media donoszą, że przeszła zapaść. Co się stało? Beata Tadla to znana dziennikarka, związana obecnie między innymi z portalem Onet i Radiem Zet czy Superstacją. Sława sprawiła, że w 2018 roku trafiła do programu „Taniec z gwiazdami”, który wygrała. Zgodnie z doniesieniami portalu Goniec ma obecnie poważne problemy ze zdrowiem.

Klan, Andrzej Grabarczyk
16.11.2021 18:11 Beata Tadla jechała samochodem, gdy napłynęła wieść o śmierci Durczoka. Nagrała się jej reakcja

Beata Tadla jest jedną z osób, które w przeszłości współpracowały ze zmarłym dziś Kamilem Durczokiem. Dziennikarka o jego śmierci dowiedziała się nagle, w trakcie jazdy samochodem. Prowadziła bowiem program dla Onetu. W ramach regularnej serii rozmów w samochodzie, dyskutowała z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem.

beata tadla
01.10.2021 22:58 Porażające informacje o Beacie Tadli. Łzy płyną z oczu, gdy słyszymy, co jej zrobili

Beata Tadla niestety padła ofiarą bezczelnych oszustów. Zdecydowała się poinformować o tym za pośrednictwem swojego portalu społecznościowego. Odcięła się od owego projektu oraz przestrzegła wszystkich swoich obserwatorów i innych internautów. Beata Tadla niestety padła ofiarą bezczelnych oszustów. Zdecydowała się poinformować o tym za pośrednictwem swojego portalu społecznościowego. Odcięła się od owego projektu oraz przestrzegła wszystkich swoich obserwatorów i innych internautów.

Beata Tadla
13.03.2021 19:48 Syn Beaty Tadli poinformował, co stało się jego mamie. Dziennikarki mogłoby z nami już nie być

Beata Tadla przeżyła koszmar, o czym poinformował jej syn – Jan Kietliński. Ostatnio poruszył w swoich mediach społecznościowych kwestię związaną z billboardami rozwieszonymi w całej Polsce przez jedną z katolickich fundacji, przy okazji opowiedział o tym, że jego mama w przeszłości omal nie straciła życia. Jan Kietliński postanowił odnieść się do niezwykle przykrego komentarza rozwiedzionej mamy, którą przekaz plakatu bardzo zabolał. Przy okazji opowiedział o tym, co spotkało niegdyś Beatę Tadlę. Mogła stracić życie.

Beata Tadla
16.02.2021 23:21 Syn Beaty Tadli opublikował nagranie ze ślubu. Co tam się działo? Sceny jak z filmu

O tej uroczystości dziennikarka powiadomiła wszystkich na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie z małżonkiem i obrączkami. Jak się okazało, zdjęcia opublikował również jej syn. Beata Tadla wzięła ślub. Oprócz tradycyjnego fotografa część uroczystości uwiecznił również jej syn, który następnie pokazał swoje nagrania na Instagramie. Wygląda na to, że dziennikarka miała zaślubiny jak z bajki.O tym, że Beata Tadla przyjęła oświadczyny swojego partnera, media dowiedziały się w sierpniu zeszłego roku. Od tego czasu trwały przygotowania do ślubu młodej pary.

Beata Tadla
16.02.2021 12:57 Beata Tadla wzięła ślub, mamy zdjęcia w sukni ślubnej. Uśmiech pana młodego mówi wszystko

We wtorkowe przedpołudnie Beata Tadla zaskoczyła swoich fanów. Dziennikarka opublikowała serię zdjęć ślubnych i wyznała: Powiedziałam TAK. Szczególną uwagę zwraca skromna, ale niezwykle elegancka suknia panny młodej. Ukochany nie mógł oderwać od niej wzroku! Beata Tadla i tajemniczy Michał zaręczyli się 13 sierpnia 2020 roku. Po sześciu miesiącach od ogłoszenia wspaniałej nowiny dziennikarka przekazała kolejną! Romantyczne fotografie ze ślubnej sesji skradły serca fanów, którzy ruszyli z gratulacjami.

Kuba Wojewódzki
07.08.2020 09:07 Kuba Wojewódzki o Beacie Tadli: ”Cierpi na nieuleczalną chorobę”. Jak mógł ją tak obrazić?

Kuba Wojewódzki jak nikt inny w polskim show-biznesie lubi kontrowersje. Jest znany ze swojej dosadności i ostrego języka. Ostatnio wziął pod lupę nowy związek koleżanki po fachu Beaty Tadli.Kuba Wojewódzki w ostrych słowach komentuje partnera TadliKuba Wojewódzki to chyba najbardziej kontrowersyjna osobowość publiczna. Jego słynne felietony na łamach Polityki uderzają w czułe tony. Tym razem padło na Beatę Tadlę. Cierpi na nieuleczalną chorobę — napisał dziennikarz. Do mieszkania królowej życia weszli antyterroryści. ”Wysadzili drzwi” Po dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracować — Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor. Jak mawiają zawodowi alkoholicy: jakie jest najlepsze wino? Następne — czytamy w Polityce.Beata Tadla nie ukrywa swoich nowych partnerów, dlatego można było ją zobaczyć z nowym ukochanym na ulicach Warszawy. Sprawę postanowił wykorzystać i opisać popularny polski show-man.

Beata Tadla
12.01.2020 20:52 Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed 26 lat. Fani zachwyceni ”Nic się pani nie zmieniła”

Beata Tadla na Instagramie pochwaliła się zdjęciem sprzed 26 lat. Kadr w mgnieniu oka wywołał lawinę komentarzy wyrażających zachwyt urodą dziennikarki. Wszystko wskazuje na to, że dla kobiety czas postanowił się zatrzymać, a wiek to nic nieznacząca liczba. Nic się pani nie zmieniła – pisali zachwyceni obserwatorzy. Dziennikarka postanowiła dołączyć do grona gwiazd, które wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co więcej, Beata Tadla robi to już od wielu, wielu lat. W mediach społecznościowych pokazała identyfikator wolontariusza z 1994 roku. Komentarze opiewające wygląd kobiety ciągnęły się w nieskończoność.

18.10.2019 19:00 Beata Tadla dostawała paczki od kobiety, która podawała się za jej matkę. „Mówiła, że w szpitalu podmieniono dzieci”

Beata Tadla w rozmowie z dziennikarką wp.pl wyjawiła szokującą prawdę dotyczącą swoich fanów. Zachowanie niektórych z nich wywoływało w niej lęk i strach. Kobieta czuła się szykanowana i obserwowana. Systematycznie dostawała też paczki od kobiety, która podawała się za jej matkę. Beata Tadla to jedna z najpopularniejszych dziennikarek oraz prezenterek telewizyjnych w Polsce. W jednym z ostatnich wywiadów kobieta podzieliła się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami dotyczącymi bycia osobą publiczną. Jak się okazuje życie w blasku fleszy, nie zawsze usłane jest różami.

beata tadla
04.03.2019 11:38 Beata Tadla miała udar? „Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala”

Beata Tadla miała udar? Fani dziennikarki nie kryli zdziwienia, kiedy opowiedziała o tym strasznym doświadczeniu na łamach magazynu Show. Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala – wyznała gwiazda. Jak doszło do tego przykrego zdarzenia i jak czuje się Beata Tadla? Gwiazdy często zmagają się ze znalezieniem równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Napięty grafik i ciągła praca na pewno nie sprzyjają zdrowiu celebrytów! Najlepszym tego przykładem jest Beata Tadla, która przyznała w rozmowie z Show, że z przepracowania dostała udaru!

  • 1
  • 2