Lifestyle.Lelum.pl > Programy > PnŚ: Lawina komentarzy po debiucie Tadli i Tylickiego
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.02.2024 09:19

PnŚ: Lawina komentarzy po debiucie Tadli i Tylickiego

Beata Tadla, Tomasz Tylicki
Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie” prod. TVP2

Od 19 grudnia trwają zmiany w Telewizji Polskiej. Wiele z nich dotyka poranne pasmo na antenie TVP2, czyli “Pytanie na Śniadanie”. Pożegnano się ze wszystkimi dotychczasowymi prowadzącymi, a na ich miejscu pojawili się nowi. Dziś mamy do czynienia z debiutem Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego. Komentarze na ten temat mówią wiele.

"Pytanie na Śniadanie" i nowi prowadzący

Zmiany zachodzące w mediach publicznych od ponad miesiąca nie są już żadnym zaskoczeniem. Po przegłosowaniu przez Sejm uchwały zwracającej uwagę na ich bezstronność i rzetelność przeszedł przez nie prawdziwy huragan. Jedne z najbardziej komentowanych modyfikacji zaszły w Telewizji Polskiej. Z anteny zniknęło wielu dziennikarzy i prezenterów, a na ich miejsce powołano nowych.

Tyczy się to również porannego programu emitowanego w TVP2, czyli “Pytania na Śniadanie”. Po przejęciu szefostwa przez Kingę Dobrzyńską zwolniono wszystkich dotychczasowych prowadzących. Nie wszystkie decyzje spotkały się z pozytywnym odbiorem. Widzowie poważnie skrytykowali decyzję o rozwiązaniu umowy z ciężarną Małgorzatą Tomaszewską. Do tej pory ogłoszono cztery z pięciu nowych par, które poprowadzą śniadaniówkę telewizji publicznej. Na kanapie zasiądą: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Ostatnia z wymienionych par zadebiutowała dziś, 3 lutego na ekranach telewidzów.

Nowe wieści o "Pytaniu na śniadanie". Polacy już nie wytrzymali Spadły gromy na Katarzynę Dowbor po debiucie w PnŚ

"Pytanie na Śniadanie" - za nami debiut Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego

Od 7:30 na antenie telewizyjnej “Dwójki” trwa “Pytanie na Śniadanie”. Dziś po raz pierwszy za jego prowadzenie odpowiada Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Do tej pory zgłębili tajemnice produkcji miodu oraz porozmawiali z reporterką Aleksandrą Kozłowską, autorką książki “Ambulans jedzie na wieś. Śladami wędrownych wyrwizębów”. 

Trzeba zauważyć, że para prowadzących dobrze się ze sobą prezentuje. Beata Tadla włożyła intensywnie różową koszulę podkreślającą jej cerę, natomiast Tomasz Tylicki postawił na nieco bardziej stonowane, beżowe okrycie. Występ już został szeroko skomentowany przez telewidzów. Przypomnijmy, ze już wczoraj, po ogłoszeniu prezenterów w mediach społecznościowych programu, wysypały się na nich słowa krytyki.

11.png
Źródło: Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie” prod. TVP2
5.png
Źródło: Kadr z programu “Pytanie na Śniadanie” prod. TVP2

ZOBACZ TEŻ: Wow, naprawdę to zapowiedzieli w "Pytaniu na Śniadanie"? Te zmiany zaszokują Polaków, debiut już jutro

Widzowie zareagowali na nowości w programie "Pytanie na Śniadanie"

Wiele osób negatywnie patrzy na zmiany zachodzące w formacie “Pytanie na Śniadanie”, co da się odczuć, zaglądając w sekcję komentarzy na profilu instagramowym programu. Przywiązanie do poprzednich prowadzących musiało być wyjątkowo silne, gdyż powołanie nowych osób spotyka się ze sprzeciwem, a nawet bojkotem śniadaniówki. Sceptycznie postrzegane jest również zaproszenie do prowadzenia dziś debiutującej, nowej pary prowadzących. Zwraca się uwagę między innymi na to, że zapowiadane były zupełnie nowe twarze, nieznane szerszej publiczności, tymczasem rzeczywistość klaruje się nieco inaczej.

  • Więcej sztuczności i nerwowej mowy ciała.
  • Kto będzie następny? Ile takich nowych, młodych, wcześniej nieznanych twarzy jeszcze zaprezentujecie?
  • Coraz gorzej w pytaniu na śniadanie... Stara ekipa jest niezastąpiona.
  • Niech sobie debiutują - ja od wyrzuceniu poprzednich prowadzących przestałem oglądać PnŚ - to tylko wycinek krytycznych wypowiedzi widzów programu.

Co wy myślicie o tych zmianach? Czy nowi prowadzący się sprawdzą?

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy