Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.01.2024 15:22

Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program

Beata Tadla wraca do „PnŚ
Beata Tadla wraca do „PnŚ, fot. KAPIF

Zmiany, jakie mają miejsce za kulisami programu “Pytanie na śniadanie”, od samego początku budzą poruszenie w sieci. Teraz na jaw wyszła kolejna informacja dotycząca kultowego show. Do obsady dołącza Beata Tadla! Niewiarygodne, kto stanie u jej boku!  

Zaskakujące zmiany za kulisami "Pytania na śniadanie"

Od jakiegoś czas w porannym show Telewizji Polskiej ma miejsce prawdziwe trzęsienie ziemi. W mgnieniu oka pracę straciło mnóstwo dotychczasowych gwiazd śniadaniówki, w tym między innymi Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Katarzyna Cichopek, czy Maciej Kurzajewski. Najwięcej kontrowersji wywołało jednak niespodziewane zwolnienie Małgorzaty Tomaszewskiej, która jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży i niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko.

Obok przykrych informacji o pożegnaniu prezenterów “Pytania na śniadanie”, na jaw wychodzi mnóstwo wieści o nowych gwiazdach, które powracają do cenionego formatu. Wśród nich pojawiła się między innymi Katarzyna Dowbor, która do tej pory związana była z telewizją Polsat. To jednak wcale nie koniec niespodzianek! Niewiarygodne, kogo jeszcze zobaczymy na planie porannego show.

Beata Tadla 1.jpg
Beata Tadla nową prowadzącą “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF
Dzieli ich prawie 26 lat różnicy. To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", zaskakujące, kim jest To już pewne! Największy powrót w historii "Pytania na śniadanie" w sobotę. Wciąż jest jedna niewiadoma

Beata Tadla powraca do "Pytania na śniadanie"

Teraz w mediach huczy od kolejnych informacji, jakie pojawiły się na temat popularnego show Telewizji Polskiej. Okazało się, że po latach nieobecności do “Pytania na śniadanie”, powraca jedna z najbardziej cenionych polskich dziennikarek — Beata Tadla. Jak powszechnie wiadomo, prezenterka przez długi czas współpracowała z publicznym nadawcą, lecz straciła tę pracę w 2016 roku.

Wcześniej gwiazda spełniała się między innymi na planie głównego wydania serwisu informacyjnego “Wiadomości”, który prowadziła w latach 2012-2016. Później miała okazję pracować jako gospodyni show “Dziś wieczorem” w TVP Info. 

Po zwolnieniu z Telewizji Polskiej, Beata Tadla próbowała swoich sił w stacji Nova TV, gdzie prowadziła serwis informacyjny. Później związała się również z Superstacją oraz Radiem Zet.

Beata Tadla 2.jpg
Beata Tadla nową prowadzącą “Pytania na śniadanie”, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Tak Katarzyna Dowbor przywitała Polaków w TVP. Jak sobie poradziła na planie “Pytania na śniadanie”?

Niewiarygodne, z kim Beata Tadla poprowadzi "Pytanie na śniadanie"

Teraz na jaw wyszło, z kim ceniona dziennikarka będzie miała okazję pojawić się na planie śniadaniówki i stworzyć nową parę “Pytania na śniadanie”. Okazało się, że jej partnerem będzie inny znany prezenter — Tomasz Tylicki. 

Gwiazdor jest nie tylko znanym dziennikarzem, ale również konferansjerem i lektorem. W ciągu ostatnich lat był związany między innymi ze stacjami TVP, TVN oraz Polsatem. Mężczyzna od kilku lat pracował na planie porannego show publicznego nadawcy, lecz zazwyczaj w roli reportera. Teraz ma jednak spróbować swoich sil jako prowadzący “Pytania na śniadanie”. 

Fani natychmiast zauważyli, że dziennikarka zaobserwowała nowego kolegę na Instagramie i aktywnie udziela się po jego postami. Na razie nie wiadomo, kiedy nowa para zadebiutuje na ekranie. Póki co, Beata Tadla przebywa na urlopie w górach, a internauci z utęsknieniem czekają na ich pierwszy wspólny występ.

Tomasz Tylicki .jpg
Tomasz Tylicki wystąpi u boku Beaty Tadli w “PnŚ”, fot. KAPIF

Źródło: pudelek.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"