Lifestyle.Lelum.pl > Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Emilia Korolczuk
16.05.2024 19:02 Emilia Korolczuk potrzebuje pomocy. Zwróciła się do fanów

Nastąpił kolejny przełomowy moment w życiu Emilii Korolczuk. Bohaterka serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie” prowadzi wiosenne porządki na swoim ranczu, a to wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. W realizacji jednej z nich potrzebuje wsparcia. Zwróciła się do swoich fanów.

Andrzej z Plutycz
08.05.2024 18:41 Rolnicy Podlasie: Andrzej z Plutycz szykuje niespodziankę. Nieźle się wykosztował

Wraz ze zmianą pory roku i zbliżającym się latem, Andrzej z Plutycz oraz jego przyjaciel z „Rolników Podlasie” mają pełne ręce roboty. Wszystko można śledzić na ich kanale na YouTube.

Andrzej z Plutycz, Jarek na ładowarce
12.04.2024 21:04 "Wreszcie się doczekałem". Andrzej z Plutycz o zmianach na gospodarstwie

Na gospodarstwie w Plutyczach dochodzi do wielu zmian. Bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” ma powody do radości, bowiem kolejne jego problemy odchodzą w niepamięć. W najbliższym odcinku programu dowiemy się, co oprócz błota zniknie z podwórka Andrzeja z Plutycz.

Andrzej z Plutycz
07.04.2024 13:53 Andrzej z Plutycz planuje wielkie zmiany. Szykuje się niespodzianka

Na gospodarstwie bohatera serialu “Rolnicy. Podlasie” wiele się dzieje. Andrzej z Plutycz dokonał niedawno ważnego zakupu, który poprawi komfort poruszania się po jego ziemi. To jednak nie koniec prac. Niektóre z nich dotkną też wnętrza domu. Na cierpliwych czekać będzie niespodzianka.

Andrzej z Plutycz
28.03.2024 21:02 Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem

Bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” nie ma ostatnio łatwo. Już dwa razy zdecydował się na pobyt w sanatorium w Szklarskiej Porębie. Okazuje się, że mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. Potrzebuje specjalnego sprzętu.

Andrzej i Jarek z Plutycz, Rolnicy. Podlasie
24.03.2024 14:17 "Rolnicy. Podlasie": Jarek nie będzie zachwycony

“Rolnicy. Podlasie” to wyjątkowy program, który prezentuje poczynania gospodarzy ze wschodu Polski. Bohaterem, który budzi szczególnie wiele emocji wśród widzów, jest Andrzej z Plutycz, do którego przylgnęła łatka leniwego i nieporadnego syna Gienka. Ostatnio rolnik stara się udowodnić fanom, że jest zupełnie inaczej, a na gospodarstwie uwija się jak mrówka. Co takiego zmajstruje w nowym odcinku “Rolników. Podlasie”? Jego brat Jarek nie będzie zachwycony.

Emilia Korolczuk
17.03.2024 21:42 Emilia Korolczuk przekazała wieści. Zaczyna nowy rozdział?

Znana rolniczka z popularnego serialu dokumentalnego ma na swoim koncie wiele lat aktywności prospołecznej. Jako sołtyska Laszek została doceniona przez Wojewodę Podlaskiego. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowała się na nowy rozdział w swoim życiu. Jesteście zaskoczeni?

Andrzej z Plutycz
16.03.2024 07:58 Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że Andrzej z Plutycz stał się jednym z najlepiej rozpoznawalnych właścicieli gospodarstwa w Polsce. Wiele osób śledzi jego poczynania i komentuje przeżywane przez niego przygody. Oczekuje się też, że rolnik w końcu sprowadzi na świat potomka. Czy jesteśmy już blisko tego wielkiego wydarzenia?

Andrzej z Plutycz kukurydza
09.03.2024 22:01 Andrzej z Plutycz musiał pomóc ojcu. Poważne zmiany w gospodarstwie

Rolnik znany z popularnego telewizyjnego programu wrócił niedawno z turnusu w sanatorium. Po należytym odpoczynku zdecydował się wrócić do ciężkiej pracy na gospodarstwie. Niedawno udzielił pomocy swojemu ojcu. To ważne przedsięwzięcie pomoże im w rozwoju swojej działalności rolniczej.

Andrzej z Plutycz
03.03.2024 17:07 Natura niemal zniszczyła całą pracę Andrzeja z Plutycz

Rolnik znany z serialu dokumentalnego emitowanego na antenie Fokus TV ciągle mierzy się z kolejnymi kłopotami. Zepsuta zagroda, cztery tony marchwi do przerzucenia i akumulator, który nie chce odpalać. Nic więc dziwnego, że po tych trudach postanowił wyjechać do sanatorium. Gdy z niego wrócił, jego oczom ukazało się TO! Na szczęście był sprytniejszy, niż natura.

Emilia Korolczuk
27.02.2024 13:15 Emilia Korolczuk przekazała radosne wieści prosto z rancza Laszki

Znana podlaska rolniczka chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Pokazuje tam codzienne losy mieszkańców rancza oraz produkty wytwarzane dzięki dobrodziejstwu natury. Niedawno gospodarstwo zapłonęło z radości. 

Rolnicy. Podlasie
05.04.2023 16:23 "Rolnicy. Podlasie": wieści od Agnieszki i Jarka, mają powody do radości

Agnieszka i Jarek są jednymi z bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie”. Nie ma wątpliwości, że dzięki show ich oferta zyskała trochę na popularności, a to przekłada się na zysk. W ostatnim czasie naprawdę mają co świętować i jak widać na nagraniu, już to robią.W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym pokazano, jak rolnicy dobijają targu, na którym zainkasowali niezłe pieniądze.