Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnicy Podlasie: Andrzej z Plutycz szykuje niespodziankę. Nieźle się wykosztował
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 08.05.2024 18:41

Rolnicy Podlasie: Andrzej z Plutycz szykuje niespodziankę. Nieźle się wykosztował

Andrzej z Plutycz
Fot. PrtScr YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Wraz ze zmianą pory roku i zbliżającym się latem, Andrzej z Plutycz oraz jego przyjaciel z „Rolników Podlasie” mają pełne ręce roboty. Wszystko można śledzić na ich kanale na YouTube.

Przygotowania do lata

Andrzej Onopiuk jest rolnikiem z małej miejscowości na Podlasiu o nazwie Plutycze. Jego losy można śledzić na FokusTV, gdzie emitowane są odcinki reality show „Rolnicy Podlasie”. Program przyciąga setki tysięcy widzów, którzy ze zniecierpliwieniem śledzą kolejne poczynania gospodarstwa rolnego.

Tym razem Andrzej z Plutycz zabrał się za przygotowania do nadchodzącego lata. Wymienił lemiesze oraz szykuje ciągnik do pracy.

Szablony Lelum 2 (71).png
Fot. PrtScr YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze, Andrzej z Plutycz
Jaką wartość mają majątki uczestników z „Rolnicy Podlasie”? Znamy szczegóły Rolnicy Podlasie: Andrzej z Plutycz musiał działać szybko! W gospodarstwie aż zawrzało!

Andrzej kupił nowy opryskiwacz

Oprócz urządzeń najczęściej kojarzonych z pracą na roli takich jak pług czy ciągnik, nowocześni rolnicy posiadają też dużo więcej sprzętu, który pomaga im w codziennej pracy. Andrzej Onopiuk z okazji zbliżającego się lata zakupił nowy opryskiwacz.

Opryskiwacz jest ogromnym urządzeniem, który ciągnie się po polu za traktorem w celu opryskiwania roślin. Pozwala to zapobiegać chorobom oraz dzięki nawożeniu, zwiększać ilość plonów.

Szablony Lelum 2 (72).png
Fot. PrtScr YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze, Andrzej z Plutycz

"Rolnicy Podlasie" to innowacyjne podejście do reality show

Trzeba przyznać, że telewizja FokusTV miała niesamowity pomysł na reality show. Czegoś takiego jeszcze nie było, a stacja idealnie wpisała się w kontekst polskiej kultury i zainteresowań społecznych. Tak telewizja opisuje czym tak naprawę jest ich program (cytat za serwisem o2.pl):

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" otrzymał przesyłkę. Zawartość niemile go zaskoczyła
rolnicy podlasie
rolnicy podlasie
W ostatnim czasie najważniejszym wydarzeniem w życiu Andrzeja i Gienka Onopiuków było niewątpliwie otrzymanie belarki zakupionej za datki darczyńców. Niestety miła atmosfera nie trwała długo - młodszy z rolników otrzymał bowiem list, w którym poinformowano go o nieopłaconym mandacie karnym z 2020 roku. Andrzej znany z serialu Rolnicy. Podlasie w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu gorzko stwierdził, że listy z informacjami o kolejnych mandatach stały się już dla niego smutną tradycją. Andrzej z Rolnicy. Podlasie otrzymał smutny listGienek i Andrzej Onopiukowie, jedni z najpopularniejszych rolników w Polsce, bardzo często mierzą się z gorzkimi konsekwencjami występowania w serialu Rolnicy. Podlasie. Jednym z elementów, który znacząco utrudnia im życie, są częste donosy zazdrośników, które skutkują piętrzącymi się w skrzynce pocztowej mandatami karnymi. W ostatnim czasie gospodarstwo Onopiuków w Plutyczach odwiedzili dziennikarze Super Expressu, by przyglądać się kulisom tworzenia serialu Rolnicy. Podlasie. W tym samym czasie Andrzej otrzymał przykrą przesyłkę, jakim było pismo z urzędu skarbowego.
Czytaj dalej
Rolnicy Podlasie. Gienek porównał kobiety do krów
Rolnicy. Podlasie
Youtube.com/ Wieś XXI
Program „Rolnicy Podlasie” stacji Fokus TV cieszy się coraz większą popularnością. Jednym z bohaterów serialu jest Gieniek z Plutycz. W najnowszym odcinku powiedział jednak coś, co poważnie oburzyło internautów. W 29. odcinku „Rolników. Podlasie” można zobaczyć, jak Gieniek z Jastrzębiem i Andrzejem wyprowadzają krowy na pastwisko. Podczas tych czynności pierwszy z mężczyzn rzucił uwagą, która pogrążyła go w oczach widzów.
Czytaj dalej