Lifestyle.Lelum.pl > Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel
15.02.2024 21:50 Lata temu zmienił nazwisko. Wywoływało tylko jedno skojarzenie

Tomasz Kammel od lat jest związany ze środowiskiem medialnym. Karierę rozpoczął jeszcze wtedy, gdy był studentem. Niewiele osób wie, że kiedyś podpisywał się innym nazwiskiem. Wielka zmiana nastąpiła w 2004 roku. Co go skłoniło do zmiany? My już wiemy.

Tomasz Kammel, pieniądze
01.02.2024 18:05 Lepiej usiądźcie. Kammel zarabia krocie na tej reklamie. O takiej kwocie może pomarzyć przeciętny Polak

Kilka tygodni temu media obiegły wieści o masowych zwolnieniach prowadzących “Pytania na Śniadanie”. Jednym z dziennikarzy, który musiał pożegnać się z posadą w uwielbianej śniadaniówce, był Tomasz Kammel. Mimo to nie wydaje się, by prezenter miał zmagać się z tego powodu z problemami finansowymi. Znany tabloid właśnie ujawnił, ile Kammel zarobił na reklamie w swoich mediach społecznościowych.

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel
31.01.2024 19:26 Niezgoda chciała pochwalić się mężem, aż nagle padło pytanie o Kammela. Zrobiło się niezręcznie?

W połowie czerwca ubiegłego roku media obiegła wieść o ślubie Katarzyny Niezgody. Bizneswoman stanęła przed ołtarzem z gwiazdorem disco polo, Pawłem Markiewiczem, który skradł jej serce. Para wystąpiła razem w środowym wydaniu “Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o nieznanych dotąd szczegółach swojego związku. Tymczasem prowadzący wywiad postanowił poruszyć temat związku Katarzyny Niezgody z Tomaszem Kammelem. Ku zaskoczeniu widzów, celebrytka zdecydowała się odpowiedzieć w mocnych słowach.

Tomasz Kammel
29.01.2024 19:37 Wszyscy byliśmy w błędzie. Tomasz Kammel jeszcze pojawi się w TVP. Zarząd nie mógł sobie na to pozwolić

Zamieszanie w mediach publicznych trwa już od przeszło miesiąca. W związku z tym z Telewizją Polską pożegnało się wiele znanych do tej pory twarzy. Jednym z dziennikarzy, który zniknął z programu “Pytanie na Śniadanie” jest Tomasz Kammel. Nie wszystko jednak jest stracone. Okazuje się, że jeszcze go zobaczymy.

Tomasz Kammel
27.01.2024 15:05 Tomasz Kammel dopiero pożegnał się z "PnŚ", a teraz kolejne zmiany. Niektórzy są nawet zaniepokojeni

W ostatnim czasie widzowie „Pytania na Śniadanie” przeżyli prawdziwy szok, gdy okazało się, że ich ulubiony prezenter, Tomasz Kammel, stracił pracę wraz z całą starą ekipą gospodarzy. Teraz okazało się, że nie jest to jedyna poważna zmiana, jaką przeszedł w ostatnim czasie dziennikarz. Uwagę internautów od razu przykuł pewien szczegół, który został surowo oceniony! 

Tomasz Kammel
26.01.2024 08:38 “Prywatnie nie chciała się kolegować”. Zwolnili go i się wygadał. Tomasz Kammel o "niewyparzonym dziobie"

Byliśmy przekonani, że zmiana zarządu TVP pociągnie za sobą roszady w składzie osobowym dziennikarzy odpowiedzialnych za informacje. Mało kto jego przypuszczał, że aż takie czystki dotkną także flagowego, śniadaniowego pasma stacji. Pożegnano bowiem wszystkich dotychczasowych prezenterów, nawet Tomasza Kammela, które staż robił największe wrażenie.

Spędziła z Kammelem 10 lat.
17.01.2024 13:53 Spędziła z Kammelem 10 lat. Teraz jest z aktorem i przeszła uderzającą przemianę. Ludzie jej nie poznają

Chociaż obecnie Tomasz Kammel bardzo chroni swoja prywatność i nie opowiada na temat swojego życia miłosnego, przed laty był w jednym w najgłośniejszych medialnych związków. Prezenter przez ponad 10 lat związany był z Katarzyną Niezgodą. Niewiarygodne, jak przez ten czas zmieniła się gwiazda i jak aktualnie wygląda jej życie.

Tomasz Kammel zwolniony z "Pytania na śniadanie"?
15.01.2024 11:45 Tomasz Kammel zwolniony? Fani zadrżeli i musiał zabrać głos. Uderzyły wieści, które rozemocjonowały widzów

Od jakiegoś czasu obserwujemy zmiany, jakie dzieją się za kulisami Telewizji Polskiej. W związku z metamorfozami stacji pracę straciło mnóstwo dotychczasowych twarzy publicznego nadawcy. Czy to możliwe, że ich los podzielił Tomasz Kammel?

Fani programu nie kryją swoich opinii na temat zmian w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Facebook/Pytanie na śniadanie
09.01.2024 09:37 Pojawił się w „Pytaniu na Śniadanie” zamiast Kammela. Polacy od razu ruszyli do komentowania, lepiej usiądźcie

W ostatnim czasie w TVP co chwila dochodzi do ważnych zmian. Osoby od dawna związane ze stacją żegnają się z pracą, a na ich miejsce przychodzą nowe osoby. Choć wcześniej zdawało się, że osoby związane tylko z programami rozrywkowymi są bezpieczne, niekoniecznie tak będzie. Nie ma się co dziwić, że każda nieobecność ulubionych prowadzących w tym gorącym okresie prowadzi do określonych wniosków. 

Tomasz Kammel, Izabella Krzan
03.01.2024 20:39 Iza Krzan milczała, gdy rano zabrakło go w "PnŚ". Kammel wreszcie zabrał głos. Widzowie będą zawiedzeni

Jedna z popularniejszych par prowadzących się rozstała? Niepokojące pogłoski rozbrzmiały w sieci. 3 stycznia Tomasz Kammel nie pojawił się u boku Izabelli Krzan podczas emisji “Pytania na śniadanie”. Fani dziennikarza obawiają się, że wynika to ze zmian zachodzących w Telewizji Polskiej. Medialna rewolucja trwa od 19 grudnia i nic nie wskazuje na to, aby zmiany miały spowolnić tempa. Co stało się z prowadzącym?

Tomasz Kammel wdał się z dyskusję z internautami, fot. KAPiF
24.12.2023 21:48 Tomasz Kammel złożył życzenia świąteczne i się zaczęło… Internauci nie wytrzymali. Chodzi o TVP

Tomasz Kammel od wielu lat regularnie gości w teleodbiornikach, czym zyskał wielu fanów, którzy chętnie śledzą go także w mediach społecznościowych. Prezenter złożył za ich pośrednictwem życzenia noworoczne, które zdenerwowały niektórych internautów. 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel znowu razem?
21.12.2023 13:27 Kammel nie chce duetu z Rogalską w „PnŚ”! „Niech tak zostanie”, brutalna prawda wyszła na jaw

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Marzena Rogalska i Tomasz Kammel stanowili jeden z najbardziej kultowych duetów w Telewizji Polskiej. Teraz gdy publiczny nadawca przeżywa kolejne metamorfozy, wiele osób spekuluje o powrocie dziennikarki do “Pytania na Śniadanie”. Głos na ten temat zabrał nawet sam prezenter i zdradził, czy liczy na to, że znów spotka się z dawną koleżanką.

Tomasz Kammel
01.10.2023 08:21 Tomasz Kammel zabalował na weselu. To była długa noc, ukrywał tajemnicę

Tomasz Kammel wprawił wszystkich swoich fanów w głębokie zdumienie. Prowadzący “Pytania na Śniadanie” opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcia ze ślubu. Pojawił się tam, bynajmniej, nie w charakterze gościa! 

Anna Popek ujawnia, co łączy ją z Tomaszem Kammelem
31.08.2023 18:23 Tylko u nas: Zaskakujące, co łączy Annę Popek i Tomasza Kammela. Tak podsumowała partnera, tych słów jej nie zapomni

Podczas gdy Anna Popek powoli wraca po urlopie na plan “Pytania na śniadanie”, inni prowadzący wciąż mają okazję korzystać z uroków lata i wypoczywać z dala od obowiązków zawodowych. Jednym z nich jest Tomasz Kammel, który niedawno świętował swoje 52. urodziny. W rozmowie z naszym portalem dziennikarka wyznała, jak pracuje się jej u boku doświadczonego kolegi po fachu.

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda
21.08.2023 09:20 Mówili, że jest gejem. Burzliwy, głośny związek miał być tylko przykrywką. Tomasz Kammel wreszcie przerwał milczenie

O orientacji seksualnej Tomasza Kammela od lat krążą najróżniejsze plotki. Duża część jego fanów wciąż uważa, że tak naprawdę jest gejem, a jego związek z Katarzyną Niezgoda miał być tylko przykrywką. Jaka jest prawda? Prezenter postanowił zabrać głos w tym temacie.

Tomasz Kammel
15.08.2023 19:43 Tomasz Kammel nie wytrzymał dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie". Musiał przerwać, doszło do zaskakującej sytuacji

Święto Wojska Polskiego obchodzone 15 sierpnia cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że zdecydowanie większa część segmentów “Pytania na Śniadanie” była poświęcona tematyce militarnej. W pewnym momencie w studiu doszło jednak do nieoczekiwanej sytuacji.

Co tak naprawdę łączy Tomasza Kammela i zjawiskową Izabellę Krzan
14.08.2023 14:25 Co tak naprawdę łączy Tomasza Kammela i zjawiskową Izabellę Krzan? Po tylu latach prawda wyszła na jaw

Tomasz Kammel od lat jest rozpoznawalną postacią polskiej telewizji. Prezenter przez lata był związany z formatem „Randka w ciemno”, który przyniósł mu ogromną popularność. Obecnie jest jednym z prowadzących „Pytanie na śniadanie”, gdzie tworzy duet z Izabellą Krzan.

Tomasz Kammel, brat
13.08.2023 17:25 Tomasz Kammel pokazał 26 lat młodszego brata! Fani przecierają oczy, są podobni?

Życie prywatne gwiazd to coś, co zdecydowanie najbardziej intryguje wszystkich fanów. Tak więc gdy Tomasz Kammel zorganizował na swoich mediach społecznościowych serię pytań i odpowiedzi, jego zwolennicy nie mogli przepuścić takiej okazji. W pewnym momencie padło zapytanie o brata dziennikarza. Wtedy Kammel opublikował ich wspólne zdjęcie!

Katarzyna Manowska i Paweł Markiewicz, Paweł Markiewicz na swoim ślubie
16.06.2023 16:14 Kammel oświadczał jej się kilka razy, ale ona wybrała gwiazdę disco polo. Kim jest mąż Katarzyny Niezgody?

W czwartkowy wieczór media niespodziewanie obiegła wiadomość — Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż! Razem z ukochanym, Pawłem Markiewiczem, byli zaręczeni od kilku lat, jednak ich ślub okazał się kompletną niespodzianką!Paweł Markiewicz skradł serce bizneswoman po jej głośnym rozstaniu z Tomaszem Kammelem. Choć Katarzyna Niezgoda jest z nim w związku już od kilku lat, o mężczyźnie nie wiadomo zbyt wiele. Kim jest i czym zajmuje się Paweł Markiewicz?

Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz, Tomasz Kammel
15.06.2023 20:31 Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż! Jej wybranek to gwiazda disco polo i aktor, ależ ONI wyglądają

Katarzyna Niezgoda – była partnerka Tomasza Kammela – ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. W czwartek 15 czerwca bizneswoman wyszła za aktora i piosenkarza disco polo, Pawła Markiewicza. Ceremonia odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody, a i para młoda prezentowała się zjawiskowo.

Tomasz Kammel, Agata Młynarska
14.06.2023 09:27 Tomasz Kammel nie wytrzymał po słowach Młynarskiej. Skomentowała jego słowa w Opolu, jest mocna odpowiedź

Tomasz Kammel, który na festiwalu w Opolu 2023 poprowadził koncert “Premier”, zwrócił się z apelem do artystów, którzy zrezygnowali z występów na wydarzeniu przez względy polityczne. Na ten temat wypowiedziała się Agata Młynarska, która zarzuciła prezenterowi, że jego nawoływania do porzucenia niezgody są “naiwne lub cyniczne”.Na odpowiedź Tomasza Kammela nie trzeba było długo czekać. Na swoich mediach społecznościowych dosadnie zripostował Młynarską. 

Tomasz Kammel
11.06.2023 21:43 "Opole 2023": ciężko uwierzyć, ale nawet Tomasz Kammel nie wytrzymał. Pocisnął ze sceny takie słowa, że widzów zatkało

Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu na przemówienie zdecydował się Tomasz Kammel. Zwrócił się on bezpośrednio do Rafała Brzozowskiego, który wygrał konkurs premier, ale nie zabrakło również kilku zdań skierowanych do innych artystów.Prezenter mówił przede wszystkim o gwiazdach, które nie zdecydowały się wystąpić na festiwalu organizowanym przez TVP. Nie omieszkał wbić im szpilki.

Tomasz Kammel
23.05.2023 22:36 "Wiesz czy nie wiesz": polegli na pierwszym pytaniu. Tomasz Kammel nieco się zdziwił

"Wiesz czy nie wiesz?" to nowy teleturniej TVP, który prowadzi Tomasz Kammel. Stali kapitanowie - Olga Szomańska oraz Andrzej Krzywy wybierają inne gwiazdy i sprawdzają swoją wiedzę, oraz biorą udział w naukowych eksperymentach. Partnerem Szomańskiej w jednym z niedawnych odcinków był Tomasz Karolak."Wiesz czy nie wiesz?" jest programem o charakterze rozrywkowym i szybko przypadł do gustu nowym widzom. 

Tomasz Kammel
02.05.2023 16:09 "PnŚ": "zaczynamy tematem smutnym". Zatrwożony Tomasz Kammel poprosił gości o słowa nt. dużego problemu społecznego

W “Pytaniu na Śniadanie” Tomasz Kammel wraz z Idą Nowakowską poruszyli bardzo ważny temat. Po jednej z przerw reklamowych prowadzący oraz goście rozpoczęli debatę o poważnym i dużym społecznym problemie. - Zaczynamy tematem smutnym, ważnym, ale i bardzo ciekawym - takimi słowami transmisję wznowił prezenter. Dyskusja dotyczyła samotności, która towarzyszy wielu osobom. Nie zawsze jest to coś złego, ale nadmiar czasu spędzanego samemu może stać się kłopotem.

Tomasz Kammel
29.04.2023 16:19 Tomasz Kammel mieszka inaczej niż wszystkie gwiazdy. Naprawdę ma takie warunki, odbiera mowę

Gołym okiem w trakcie jego telewizyjnych wejść widać, że Tomasz Kammel ceni sobie szyk i elegancję. Jak się okazuje, ta nie przejawia się tylko w jego ubiorze i ogólnie pojętym stylu. Podobnie podchodzi też do wystroju wnętrz. Jak wygląda jego mieszkanie?Tomasz Kammel nigdy specjalnie nie oprowadzał widzów po mieszkaniu, ale pokazywał je w tle swoich zdjęć.

Tomasz Kammel
28.04.2023 19:17 Są wredni. Tomasz Kammel się z nimi nie patyczkuje, wygarnął im tak, że nie ma co zbierać

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych prezenterów i dziennikarzy w Polsce. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Opublikował w nich filmik mówiący o tym, jak poradzić sobie ze złośliwymi osobami. Z rad może skorzystać każdy.Prezenter prowadzi na swoim Instagramie krótki cykl filmików pod nazwą “Kammel Czanel”. Cieszy się on sporą popularnością i sympatią fanów.

Tomasz Kammel
25.04.2023 13:19 Tomasz Kammel zamówił jedzenie w pociągu. Gdy spojrzał na talerz od razu chwycił za aparat i zrobił zdjęcie

Tomasz Kammel ostatnimi czasy często jest w podróży. Jeszcze całkiem niedawno był w Nowym Jorku na weselu swoich znajomych. Dopiero co wrócił do Warszawy, a już z niej wyjechał. Wybrał się w podróż pociągiem do Krakowa.Nie jest to zbyt długi kurs, tym bardziej jeśli wybierze się pendolino, ale prezenter i tak zdecydował się na śniadanie w Warsie. Jak go obsłużono?

Tomasz Kammel Pytanie na śniadanie
24.04.2023 14:15 Po rozmowie z gościnią Tomasz Kammel podał dwa smutne komunikaty. Jedną z poszkodowanych jest gwiazda TVP

Tomasz Kammel przekazał smutne wieści na planie programu "Pytanie na śniadanie". Wszystko wydarzyło się na krótko po rozmowie ze specjalistką od diety elementarnej.Prowadzący śniadaniówkę ujawnił, dlaczego jedna z zaproszonych do studia gościn nie mogła się tutaj zjawić. Wszystko z powodu stłuczki, która wydarzyła się w drodze do pracy. Gwiazdor wspomniał również o innej znanej gwieździe, która doświadczyła identycznej sytuacji.