Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pojawił się w „Pytaniu na Śniadanie” zamiast Kammela. Polacy od razu ruszyli do komentowania, lepiej usiądźcie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 09.01.2024 09:37

Pojawił się w „Pytaniu na Śniadanie” zamiast Kammela. Polacy od razu ruszyli do komentowania, lepiej usiądźcie

Fani programu nie kryją swoich opinii na temat zmian w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Facebook/Pytanie na śniadanie
Fani programu nie kryją swoich opinii na temat zmian w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, Facebook/Pytanie na śniadanie

W ostatnim czasie w TVP co chwila dochodzi do ważnych zmian. Osoby od dawna związane ze stacją żegnają się z pracą, a na ich miejsce przychodzą nowe osoby. Choć wcześniej zdawało się, że osoby związane tylko z programami rozrywkowymi są bezpieczne, niekoniecznie tak będzie. Nie ma się co dziwić, że każda nieobecność ulubionych prowadzących w tym gorącym okresie prowadzi do określonych wniosków. 

Prowadzący żegnają się z programem „Pytanie na śniadanie”?

Program „Pytanie na śniadanie” jest prowadzony przez sporą grupę prowadzących, dlatego zdarza się, że przez dłuższy czas nie widzimy pary ulubionych prezenterów na ekranie. W ostatnim czasie w popularnej śniadaniówce zabrakło całkiem sporej ich liczby. 15 grudnia z formatem żegnała się Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Jeszcze w czasie emisji zapewnili oni, że to tylko urlop i wkrótce powrócą na ekrany. Tak się ma sprawa przynajmniej w przypadku Idy Nowakowskiej, ponieważ Tomasz Wolny wyruszył wraz z rodziną w podróż dookoła świata, w której ma spędzić prawie trzy miesiące.

W ostatnim czasie media obiegła także informacja o tym, że zarówno Anna Popek, jak i Małgorzata Opczowska nie znalazły się w grafikach i prawdopodobnie nie poprowadzą programu do połowy stycznia. Obecnie mają trwać dyskusje na temat dziennikarek. 

Gorzkie słowa legendy TVP. Stanisława Ryster nawet nie jest w stanie włączyć stacji Smutna wiadomość dla Macieja Orłosia. A jeszcze przed chwilą cieszył się z powrotu do "Teleexpressu"

Tomasz Kammel zniknął z programu „Pytanie na śniadanie”

Nic zatem dziwnego, że gdy pojawiła się informacja, że z programu „Pytanie na śniadanie” znika także Tomasz Kammel, fanów jego duetu z Izabellą Krzan zdjęła groza. Nie brakowało bowiem osób, które były zdania, że jego nieobecność jest związana z niedawnymi zmianami w TVP i być może dziennikarz został zwolniony na stałe. Jak się jednak okazało, prezenter jedynie wybrał się na urlop i za jakiś czas powinien powrócić do prowadzenia formatu. 

Dokąd by tu polecieć na wakacje? Ok, już wiem. Do zobaczenia w tv za 3 tygodnie – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

image (1).png
Tomasz Kammel wyruszył w podróż, fot. Instagram/tomaszk

ZOBACZ TEŻ: Widzowie oburzeni nową prowadzącą TVP Info: "Świat się kończy". Zaakceptują jej kontrowersyjny wygląd?

Fani programu nie kryją swoich opinii na temat zmian w „Pytaniu na śniadanie”

W poniedziałkowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” pojawiła się Izabella Krzan. Tym razem u jej boku nie pojawił się jednak Tomasz Kammela, a Robert Koszucki. O tym niestandardowym duecie informację przekazano także za pośrednictwem mediów społecznościowych formatu. W komentarzach aż zawrzało. Wielu widzów programu zdecydowało się wyrazić swoje niezadowolenie niedawnymi zmianami. 

  • Czekamy na Pana Tomka Kammela.
  • Tak lubiłam Wasz program, ale przez zwolnienia wspaniałych prezenterów już Was nie oglądam.
  • Gdzie Tomek?
  • A gdzie jest Tomasz i Małgorzata? Niech wracają. No już naprawdę wszystkich chcą zwolnić, to nikt już nie będzie oglądał TVP, czy o to chodzi?
  • Niestety od pewnego czasu nie da się słuchać poruszanych tematów! Kiedyś było wesoło i normalnie! Ale wszystko, co fajne szybko się kończy… żal. Może kiedyś do zobaczenia… teraz niestety żegnaj PNŚ.
  • Nie oglądam już tej telewizji. Niech im spadnie oglądalność do zera czego wam i sobie życzę.
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego